Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 16:57   #781
Meni je bas jako zao sto mi nije Tria stimala,a vidim da je vecini bas super

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Hana67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 17:37   #782
A ja sam baš stekla dojam da većini Tria ne odgovara.

Evo i mog dojma nakon pet mjeseci korištenja Clariona, Nara i Hydre.

Koža je mješovita, dehidrirana.

Prije Clariona nisam koristila nikakve kiseline. Imala sam strah od njih, ali neopravdan. Ja za razliku od mnogih nisam vidjela odmah benefite. Nisam imala nikakvu fazu čišćenja niti crvenila. Također sam imala osjećaj da mi akne sporije prolaze. No, od kad su one prošle, nove se nisu pojavile. Ja sam akne znala imati na području brade, čela i čeljusti. Sada Clarion koristim jednom tjedno,za svaki slučaj.

Naro je mene osobno oduševio- koristim ga bez iznimke svaki dan, ujutro i navečer jednu kap u kremu stavljam. Sve više mi je previše. Koža meka ko bebina guza.

E sad jedan proizvod koji me nije oduševio-Hydra. Iako sam joj davala šansu- čak kupila dvije bočice- jako me isušila. Nakon nje sam probala od Vichyha aqualia thermal serum- ista stvar. Zaključak je taj da me hijaluronska kiselina nažalost isušuje. Nadam se da će Skintegra izbaciti neki serum za dehidriranu kožu koji nije na bazi te kiseline. Spectra mi se ne čini takvom. Ili se varam?

Htjela bih isprobati još Lumion i Spectru- nadam se testerima. A vitamin C definitivno kupujem iako ga nikad nisam koristila ali očekujem da mi zabljesne lice
manda23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 05:52   #783
kad izlazi vitamin C?
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 06:56   #784
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
kad izlazi vitamin C?
Pise u 3.mjesecu

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Hana67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 11:19   #785
Curke, trebam savjet/pomoć..mješovita,dehidrirana koža s proširenim porama i dosta vidljivim miteserima po nosu...u zadnjih god dana sam si poprilično posložila rutinu njege..hvala bogu prištića i komedona više nema..ali ostali su neki stari ožiljci pa bih uzela nešto za noćnu njegu...skintegra me mami od početka, ali bojim se faze čišćenja sad kad sam dovela konačno lice u dobru fazu. Dal bi bila dobra kombinacija nakon čišćenja lica, tonik pa lumion i nakon njega naro ?!
ksenija00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 13:25   #786
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Cudno da 2 tjedna nisi primijetila nista, meni doslovno djeluje preko noci
Opet ja! Koliko nakon sto namazem clarion mogu namazati i neku hidratantnu kremu? Imate li neki savjet i za nju,posto mi se koza dosta isusila od clariona? Do sada sam stavljala njega pa nakon 2min.od Avene-a cicalfate? Al izgleda da sve skupa ne djeluje bas kako treba.
Maricruz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 15:47   #787
ja stavim kremu odmah nakon Clariona jer on se upije u sekundi. koristim Balea MED Intensivcreme.
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 19:01   #788
Quote:
Hana67 kaže: Pogledaj post
Meni je bas jako zao sto mi nije Tria stimala,a vidim da je vecini bas super
Nisi jedina, nije ni meni nešto. Naprosto ju ne mogu koristiti jer ako bilo što stavim preko nje, odmah se sve počne trusiti

Quote:
Maricruz kaže: Pogledaj post
Opet ja! Koliko nakon sto namazem clarion mogu namazati i neku hidratantnu kremu? Imate li neki savjet i za nju,posto mi se koza dosta isusila od clariona? Do sada sam stavljala njega pa nakon 2min.od Avene-a cicalfate? Al izgleda da sve skupa ne djeluje bas kako treba.
Možeš odmah staviti kremu, ne moraš čekati

Quote:
Maricruz kaže: Pogledaj post
U koju svrhu je pomogao ako se smije znati?
Jako brzo sanira bilo kakve prištiće koji mi se pojave u vrijeme PMS-a ili ako mi koža reagira na nešto
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 19:02   #789
Quote:
manda23 kaže: Pogledaj post
E sad jedan proizvod koji me nije oduševio-Hydra. Iako sam joj davala šansu- čak kupila dvije bočice- jako me isušila. Nakon nje sam probala od Vichyha aqualia thermal serum- ista stvar. Zaključak je taj da me hijaluronska kiselina nažalost isušuje. Nadam se da će Skintegra izbaciti neki serum za dehidriranu kožu koji nije na bazi te kiseline. Spectra mi se ne čini takvom. Ili se varam?
A što koristiš nakon Hydre?
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 19:49   #790
Ja sam Hydru koristila na način da sam stavila tonik, odmah Hydru i odmah dnevnu kremu. To mi je bilo super jer se sve odmah upilo - i tonik i Hydra i krema. Nije me ništa isušivalo.
Nisam je uzela ponovo jer sam htjela isprobati Spectru koja mi je ok. Nemam previše toga za reći o njoj

Sad koristim i Lumion, max 3x tjedno, a Clarion samo ponekad jer više nemam akne kao prije. Lumion ima svoj učinak, ali nije tako nagli kao Clarion koji mi je i dalje holy grail proizvod.

Navečer je Naro i dalje dio moje rutine, obožavam ga.

Veselim se Superbi!
Shojo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 20:14   #791
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
A što koristiš nakon Hydre?
Prije Hydre sam stavljala tonik, poslije Hydre kremu i Naro. Sve po uputama. Nije u tome stvar. Jednostavno mi ne paše.
manda23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 20:27   #792
Spectru koristim svega par dana pa je rano za konkretne dojmove, ali zasad mi super paše. Koristim samo nju, ne traži mi koža nikakve dodatne kreme, ali generalno ih ne traži. 28 godina imam.

Stvara mi se prva bora na licu, i to bora mrštilica na čelu, za to bi trebala biti dovoljna Superba C? Ili bi trebalo Lumion koristiti? Nisam fan kiselina, tj. stavljanja SPF-a nakon njih, odmah mi se krenu čepiti pore...
Jeaxpea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 20:28   #793
Quote:
Shojo kaže: Pogledaj post
Ja sam Hydru koristila na način da sam stavila tonik, odmah Hydru i odmah dnevnu kremu. To mi je bilo super jer se sve odmah upilo - i tonik i Hydra i krema. Nije me ništa isušivalo.
Nisam je uzela ponovo jer sam htjela isprobati Spectru koja mi je ok. Nemam previše toga za reći o njoj

Sad koristim i Lumion, max 3x tjedno, a Clarion samo ponekad jer više nemam akne kao prije. Lumion ima svoj učinak, ali nije tako nagli kao Clarion koji mi je i dalje holy grail proizvod.

Navečer je Naro i dalje dio moje rutine, obožavam ga.

Veselim se Superbi!
Kakav učinak ima Lumion?
Meni Clarion nema nikakav nagli učinak, niti mi je nešto pretjerano djelovao na postojeće akne, ali od kad ga koristim novih akni nema.
manda23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 20:57   #794
Ima netko da koristi Lumion, a da je prije koristio Alpha-H Liquid Gold? Ako mi može neko usporediti ih.

Koristim Liquid Gold i jako sam zadovoljna učinkom, alkohol u sastavu mi ne smeta djelovanjem, ali me živcira što ga uopće ima u proizvodu, stoga ga želim izbaciti.

Ne nalazim ništa slično LG na tržištu, a nekako mislim da bi Lumion mogao biti dobra, ako čak ne i bolja alternativa.
ancilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 21:34   #795
Quote:
Jeaxpea kaže: Pogledaj post
Stvara mi se prva bora na licu, i to bora mrštilica na čelu, za to bi trebala biti dovoljna Superba C? Ili bi trebalo Lumion koristiti? Nisam fan kiselina, tj. stavljanja SPF-a nakon njih, odmah mi se krenu čepiti pore...
Koliko ja znam, i nakon seruma s vitaminom C se mora koristiti SPF.
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 05:35   #796
Quote:
Hana67 kaže: Pogledaj post
Pise u 3.mjesecu

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
hvala ti
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 08:39   #797
Može li netko usporediti Spectru i Avene Hydrance Optimale serum?
Počela sam koristiti Avene prije par dana, za neki sud je prerano. Vidjet ćemo.
manda23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 17:46   #798
Žene pitanjce. Imam vec godinama problem s bradom, pogotovo u Pmsu. Kad ju diram imam osjecaj da je ispod 1000 potkoznih pristica i tako je vec 15ak godina. Ostatak lica mi je u globalu ok. Rekla bi da mi je koža dehidrirana, ali brada stalno radi '*ranja'. Mislite li da bi mi za to bio najbolji Clarion? I mogu li nakon njega staviti mixa kremu s glicerinom?
Evo i slika brade : https://imgur.com/a/jpxKe
__________________
<3
individualka10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 18:50   #799
Quote:
individualka10 kaže: Pogledaj post
Žene pitanjce. Imam vec godinama problem s bradom, pogotovo u Pmsu. Kad ju diram imam osjecaj da je ispod 1000 potkoznih pristica i tako je vec 15ak godina. Ostatak lica mi je u globalu ok. Rekla bi da mi je koža dehidrirana, ali brada stalno radi '*ranja'. Mislite li da bi mi za to bio najbolji Clarion? I mogu li nakon njega staviti mixa kremu s glicerinom?
Evo i slika brade : https://imgur.com/a/jpxKe
Da i da.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 19:00   #800
individualka, mislim da Clarion upravo i je za takav tip kože. na njega možeš staviti bilo kakvu hidratantnu kremu koja ti je inače dobra i ne izaziva akne.
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:31.