Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2017., 13:53   #61
fejk ko što si i sam rekao. nisam naručivao ali poznajem ljude koji jesu i nije ni približna kvaliteta originala. ono, nije loše ali nakon 10 pranja ti je sve jasno
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Old 12.10.2017., 14:33   #62
A ono gledam i vidim 340 kn pa eto samo da nije uocivlja razlika onog bedza, to mi je za mladeg brata on ne cuva stvari bas, ja sam originalnu platia 2100 kn u italiji jos al je trajala dugo, pa me zanima jel fake vridi 340 kn, za kvalitetu razumin da je losa al eto bar da nije tolko uocljiv laznjak, ima 18 godina ionako ce mu kad tad omalit.
zabrinuti123 is offline  
Old 12.10.2017., 14:36   #63
ako je mlađi brat i ako ga rajca ta marka ma uzmi mu

recimo razlika ti je kao kad kupiš npr. neku marku tipa lonsdale u njemačkoj ili engleskoj u odnosu na tu istu marku kad kupiš npr. u sport directu u sloveniji.

razlika se kuži ali nije da je sad ovo baš tak loše

a jel ti buraz zna za "thor steinar" ?
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Old 12.10.2017., 15:07   #64
Ma stari ima svu moju garderobu thora i alphe ja san san prisa na fred perry i peaceful huligan pa eto da buden dobar brat i to mu kupim bar je neka marka bolje mi se ovo isplati nego alpha jakne od 1200 kn
zabrinuti123 is offline  
Old 12.10.2017., 15:15   #65
340 kn nije malo za fejk. ja osobno ne bi. ali nema brige za malog uz starijeg buraza kolko vidim
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Old 12.10.2017., 15:28   #66
čalgija evo neš za tebe. biti ćeš glavni baja ako ovo isfuraš u neumu

__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Old 12.10.2017., 15:36   #67
Ma cekat cu jos odgovre drugih ima slika ne cini se jakna losa iako je fejk jer znan kako original izgleda pa nebi nikad uzea odma a da se vidi da je fejk tipa majica s kragnon koja ima grb na prsima i na rukavu bedz to je preuocljivo al tipa ova jakna je skroz ok samo me bedz zanima https://www.facebook.com/parfemi.vuk...158921/?type=3
zabrinuti123 is offline  
Old 12.10.2017., 15:57   #68
Quote:
zabrinuti123 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, vidim stranicu na fejsu zove se Markirana Garderoba vukovar i imaju u ponudi fake stone island pa me zanima jeli itko naručiva od njih slično što i jeli se iz aviona vidi da je fake ili su samo sitni detaljcici, msl sto se tice onog njihovog bedza jer pola toga je fake samo radi bedza me zanima. Unaprid fala.
Ja nikad nisam kupovao lažne marke, ne vidim smisao, al ako je mladi brat uzmi mu to, ko ga jebe.

Bratska ljubav
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Old 12.10.2017., 15:58   #69
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
al ako je mladi brat uzmi mu to, ko ga jebe.
to sam mu i ja reko. sokše legendo, car si
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Old 12.10.2017., 15:59   #70
Quote:
zabrinuti123 kaže: Pogledaj post
Ma cekat cu jos odgovre drugih ima slika ne cini se jakna losa iako je fejk jer znan kako original izgleda pa nebi nikad uzea odma a da se vidi da je fejk tipa majica s kragnon koja ima grb na prsima i na rukavu bedz to je preuocljivo al tipa ova jakna je skroz ok samo me bedz zanima https://www.facebook.com/parfemi.vuk...158921/?type=3
vidi se da je fejk, sa bedzom ili ne. Zato su je nazvali fejk
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Old 12.10.2017., 17:00   #71
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
vidi se da je fejk, sa bedzom ili ne. Zato su je nazvali fejk
Odi malo na stranice stone islanda imaju iste ovakve jakne al bedz nije na svakoj fejkari isti hahah ne zelin da ga sprdaju iman skoro 30 godina neman ja snage za tucu vise hahah a i zena mi neda 😂😂 zato pitan ako je ko kupia pa da znan isplati li se
zabrinuti123 is offline  
Old 12.10.2017., 17:31   #72
Quote:
zabrinuti123 kaže: Pogledaj post
Odi malo na stranice stone islanda imaju iste ovakve jakne al bedz nije na svakoj fejkari isti hahah ne zelin da ga sprdaju iman skoro 30 godina neman ja snage za tucu vise hahah a i zena mi neda 😂😂 zato pitan ako je ko kupia pa da znan isplati li se
a šta se mali toliko zakačio za to, sviđa mu se neka cura pa ju misli impresionirati? Cusni mu jednu iza uva da dođe sebi...

Da li ce ga ismijavat? neznam što da ti kažem, ovisi o demografiji, gdje se kreće. Ako ide van u lokalnu birtiju sigurno ga neće jer seljaci ne kuze, ali ako krene na put vlakom u Paris onda će dobijati rolajz. Ak me beres.
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Old 12.10.2017., 17:43   #73
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
a šta se mali toliko zakačio za to, sviđa mu se neka cura pa ju misli impresionirati? Cusni mu jednu iza uva da dođe sebi...

Da li ce ga ismijavat? neznam što da ti kažem, ovisi o demografiji, gdje se kreće. Ako ide van u lokalnu birtiju sigurno ga neće jer seljaci ne kuze, ali ako krene na put vlakom u Paris onda će dobijati rolajz. Ak me beres.

Tjesi me to sto u hrvatskoj nitko osin navijaca ne kuzi te marke pa onda haha a vidit cu jos ata bude bude
zabrinuti123 is offline  
Old 12.10.2017., 17:45   #74
Quote:
zabrinuti123 kaže: Pogledaj post
Tjesi me to sto u hrvatskoj nitko osin navijaca ne kuzi te marke pa onda haha a vidit cu jos ata bude bude
navijači su uvijek bili nekoliko koraka ispred običnog puka
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Old 13.10.2017., 12:35   #75
Quote:
psytrance kaže: Pogledaj post
navijači su uvijek bili nekoliko koraka ispred običnog puka
Hahaha normalno seljaci nose hilfiger armani plein versace itd prave muskarcine su u alphi thoru cp-u stone islandu peacful hooliganu elleseu lonsdale i perry, adidas je vec izlizan svaka budala nosi
zabrinuti123 is offline  
Old 13.10.2017., 12:54   #76
Quote:
zabrinuti123 kaže: Pogledaj post
adidas je vec izlizan svaka budala nosi
ko ih jebe. trend ko i sa starkama ili pumicama jedno vrijeme.
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Old 13.10.2017., 13:05   #77
Quote:
dalmmat kaže: Pogledaj post
Ljudi imam nedoumicu..kupio sam jednu malo skuplju kariranu kosulju,zanima me dali je mogu kombinirat sa odijelom (konkretno crno,Di Caprio) ??
Imam svadbu,ali nisam bas primjetio takvu kombinaciju,obicno su jednobojne kosulje..

Sent from my LG-H870DS
naj se ljutit ,al ovo je grozno
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Old 13.10.2017., 13:31   #78
Sad si mu došla reći, kad mu je žena već dva put u mašini okrenula. Čovik kupija košulju ima 20 dana.
Mike Bro is offline  
Old 13.10.2017., 13:41   #79
nisam vidla,kaj sam,nek ju hiti
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Old 13.10.2017., 13:51   #80
U ovom se stilu oblačim (slika ne odgovara mom stvarnom fizičkom izgledu jer ne ličim na turčina i nisam pretjerano visok)
astor pec is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger