Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver

Hardver Hardverske teme, sve osim pitanja, problema i oglasa.
Podforumi: Stolna, Prijenosna računala, Periferija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2017., 09:42   #1
PC ne prepoznaje hard disk (w7)

Na jednom kompjutoru imam instalirana dva sustava: Windowse 7 i 8. Ja ih nisam instalirao i nisam neki stručnjak za te stvari. W7 je 32-bitni, w8 64-bitni.

Na W7 sam imao problem što mi nije povezan s internetom, falio je neki driver od matične (mrežna kartica). Jutros sam pokrenuo offline-verziju Driver Pack Solutiona koji mi je riješio taj problem. Ali sada ne vidim jedan hard disk.

Imam tri diska, C, na kojem je instaliran W7, D, na kojem je W8 i F, na kojem mi stoje razne stvari.

Ovaj F se vidi kad sam u W8, ali iz W7 se ne vidi. Ima li neko rješenje da bude vidljiv iz sedmice, a da ga ne moram formatirati? Pokušao sam s par savjeta s neta, ali nije uspjelo.


Ovako izgleda u w7:



Ovako u w8:

lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 09:00   #2
Identificirao sam problem, samo mi treba rješenje.
Par dana mi se nije prikazivao disk i jučer upalim i iskoči mi ova poruka kako mu se driver instalirao i mogao sam ući u njega. I iskočio mi je prozorčić da trebam restartirati komp. To sam uradio i kad se opet upalio, disk mi je opet nestao...
Znači problem je u driverima. Je li dovoljno opet pokrenuti Driver Pack Solution ili možda naći driver od ovog modela pa probati instalirati? Može i neko drugo rješenje ako ima. ne bih radio bez nečijeg savjeta da nešto ne poremetim.

lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:00.