Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2012., 12:05   #1
Štikle

Nisam nigdje nasla temu o stiklama, a zanimaju me neke stvari, pa eto

Neki dan sam kupila prvi par stikli. I sad, kad sam ih probavala u ducanu, osjecala sam da su mi prsti stisnuti, i kazem ja prodavacici da me malo stisce na prstima, ali nista strasno... Ona mi je rekla da je to zato sto nisu razgazene i zato sto moja noga nije navikla na takvu obucu. I kao bude to proslo. Kao to je normalno, sve stikle kad se probaju stiscu na prstima (tako ona kaze).
Mene sad zanima jel to istina ili me prevarila samo da ih proda?
Ja ih sad nosim stalno po doma, da bi ih razgazila itd... Ali kad ih imam duze od sat vremena na nozi onda me vec pocnu boljeti prsti pa ih moram skinuti na par minuta...
Ne bih zeljela da za novu godinu moram skidati stikle svakih sat vremena na 10 minuta...
I jel imate kakav savjet kako da ih brze i lakse razgazim (rasirim na prstima)
Pise da su prava koza, tak da to onda ne bi trebao biti problem
__________________
fool me once shame on you, fool me twice shame on me
Antaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 12:24   #2
A kolko ti zlato imaš godina da su ti to prve štikle? I kaj podrazumjevamo ovdje pod štiklom? Kolko visoka i kolko tanka peta?
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 12:34   #3
Fizika radi za tebe
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 12:34   #4
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
A kolko ti zlato imaš godina da su ti to prve štikle? I kaj podrazumjevamo ovdje pod štiklom? Kolko visoka i kolko tanka peta?
Imam 22 godine
Cijeli zivot sam u tenisicama, starkama i sl...
Peta je visoka 13 cm i nije ona jako tanka (takve sam jedne probala i bile su mi jako nestabilne )
Na moju srecu cini se da se deblja peta vraca u modu, jer je sve puno debelih ili punih peta... Ova moja je kao dva prsta otprilike...
__________________
fool me once shame on you, fool me twice shame on me
Antaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 12:34   #5
bolje da si uzela nešto drugo nego da se patiš u tim štiklama
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 12:41   #6
Quote:
kodo kaže: Pogledaj post
bolje da si uzela nešto drugo nego da se patiš u tim štiklama
A ne mogu na neki svecaniju haljinicu obuti tenisice...
__________________
fool me once shame on you, fool me twice shame on me
Antaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 12:46   #7
uzmi neke niže štikle, kud baš 13 centimetara

ali da, bogu dragom fala što se vraćaju u modu normalne punije pete a ne one jebene čačkalice
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 12:46   #8
Potoji i tekućina za omekšavanje kože cipela te napinjači kojima se cipela može proširiti za broj. Ako kupuješ iste (a ima ih u NERI u Zg), pazi da uzmeš broj veće od cipele koju imaš i obavezno drvene. Plastični su oke za održavanje oblika cipele, ali širenje neće obaviti.
Svaka cipela se može maksimalno toliko raširiti, a da se ne uništi.
S vodom kod kože treba biti dosta oprezan.
Prava koža se hoće raširiti, ali ne i produžiti cipelu. Znači, ako je uska ima nade, ako je kratka ili niska pri prstima, ne nužno. Kako je netko i napisao u komentarima ispod videa, teško je taj dio proširiti u cipeli bez otvorenog vrha.

Ja imam prirodno mrvu podignut nokat na palcu. Ako me stiskala prvi puta tu, tiskala me i kad se razgazila. No, ne mora biti kod svakog tako.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=D5Y11hwjMNs
Snjeska.Bijelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 12:57   #9
Quote:
Antaria kaže: Pogledaj post
A ne mogu na neki svecaniju haljinicu obuti tenisice...
pa normalno da nećeš...al nižu petu svakako...
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 12:59   #10
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
uzmi neke niže štikle, kud baš 13 centimetara

ali da, bogu dragom fala što se vraćaju u modu normalne punije pete a ne one jebene čačkalice
nisu mi izgledale da imaju toliku petu, ja sam mislila da je 10, a jos su i malo platforma...
Slazem se, u onim iglicama bi se rasula po podu nakon par koraka

Quote:
Snjeska.Bijelic kaže: Pogledaj post
Potoji i tekućina za omekšavanje kože cipela te napinjači kojima se cipela može proširiti za broj. Ako kupuješ iste (a ima ih u NERI u Zg), pazi da uzmeš broj veće od cipele koju imaš i obavezno drvene. Plastični su oke za održavanje oblika cipele, ali širenje neće obaviti.
Svaka cipela se može maksimalno toliko raširiti, a da se ne uništi.
S vodom kod kože treba biti dosta oprezan.
Prava koža se hoće raširiti, ali ne i produžiti cipelu. Znači, ako je uska ima nade, ako je kratka ili niska pri prstima, ne nužno. Kako je netko i napisao u komentarima ispod videa, teško je taj dio proširiti u cipeli bez otvorenog vrha.

Ja imam prirodno mrvu podignut nokat na palcu. Ako me stiskala prvi puta tu, tiskala me i kad se razgazila. No, ne mora biti kod svakog tako.
Hvala ti na odgovoru, budem ih pokusala tako malo rasiriti... u duzini su mi dobre, samo sastrane na prste stiscu jedne na druge
__________________
fool me once shame on you, fool me twice shame on me
Antaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 13:00   #11
Quote:
Antaria kaže: Pogledaj post
Hvala ti na odgovoru, budem ih pokusala tako malo rasiriti... u duzini su mi dobre, samo sastrane na prste stiscu jedne na druge
Onaj link gore te košta puno manje od ikakve tekućine. Trebaš vrećicu, vodu i ledenicu.
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 13:04   #12
evo slike...
http://i593.photobucket.com/albums/t...carontikle.jpg

edit: mozda probam i to s vodom prvo
__________________
fool me once shame on you, fool me twice shame on me
Antaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 13:04   #13
Quote:
Göttspöđä kaže: Pogledaj post
Onaj link gore te košta puno manje od ikakve tekućine. Trebaš vrećicu, vodu i ledenicu.
Ovaj link je zakon, imam jedne koje ne nosim jer me nabijaju na prstima i baš ću probati.
Hvala za link!
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 13:05   #14
Quote:
Antaria kaže: Pogledaj post
ajme preslatke su cipele
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 13:06   #15
Quote:
Göttspöđä kaže: Pogledaj post
Onaj link gore te košta puno manje od ikakve tekućine. Trebaš vrećicu, vodu i ledenicu.
Link je odličan!
__________________
... bez crne bijela ne bi vrijedila....
-farfalla- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 13:07   #16
Quote:
Carla B. kaže: Pogledaj post
Ovaj link je zakon, imam jedne koje ne nosim jer me nabijaju na prstima i baš ću probati.
Hvala za link!
NB , pouzdano radi, ja sam probala na omiljenim sandalama. Doduše, nemaju petu al to uistinu nije bitno.

Plus, izbjegavam kojekakve nepotrebne otopine, koje u ovom slučaju mijenja najobičnija vrećica leda.
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 13:10   #17
Quote:
Carla B. kaže: Pogledaj post
Ovaj link je zakon, imam jedne koje ne nosim jer me nabijaju na prstima i baš ću probati.
Hvala za link!
mene je samo malo strah da ta niska temperatura ne osteti cipelu, ne znam kako to djeluje na djelove di su mozda ljepljene...
ali ajde treba ponekad riskirati
__________________
fool me once shame on you, fool me twice shame on me
Antaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 13:13   #18
Kao što napisah, sve 5, ali ako pročitate komentare ispod videa - fercera na peeptoe cipelama. Gotspođa je probala na sandali. Ne zatvorenoj cipeli. Znači netko je pokušao.

Mama mi je obućarka bila i držim se toga da na kožnu cipelu ne idem vodom.
Plus, jako ovisi kako je koža obrađivana, koliko je debela i tvrda.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=D5Y11hwjMNs
Snjeska.Bijelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 13:18   #19
Quote:
Snjeska.Bijelic kaže: Pogledaj post
Kao što napisah, sve 5, ali ako pročitate komentare ispod videa - fercera na peeptoe cipelama. Gotspođa je probala na sandali. Ne zatvorenoj cipeli. Znači netko je pokušao.
Ne bi čovjek vjerovao, led je bez greške raširio tanke remenčiće. Nema razloga da ne radi na cipelama sa linka ( ).

Quote:
Snjeska.Bijelic kaže: Pogledaj post
Mama mi je obućarka bila i držim se toga da na kožnu cipelu ne idem vodom.
Ako imaš motoriku prstiju iole razvijeniju u odnosu na prosječnog ranog primata, kontakt sa vodom po recepturi sa linka je nemoguć.
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 13:21   #20
Quote:
Antaria kaže: Pogledaj post
Gdje i koliko, predivne su.

Nego, možda te prodavačica malo zajebala, mislim da nije baš normalno da te prsti toliko stišću.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:36.