Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Usporedbe mobitela

Usporedbe mobitela Usporedbe raznih modela, te savjeti i pomoć oko kupovine novog mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2017., 19:40   #1
Umidigi S2/S2Pro ili nešto drugo oko 6" do 1800 kuna

Inače sam na Win. tj. Lumiji, ali s obzirom na općepoznatu situaciju s tim OS-om, namjeravam natrag na Android. Moram priznat, ozbiljno sam zagrizao za Umidigi S2.. Ne kupujem preko interneta ali se taj model već može naći na Njuškalu od 1600-1800 kuna. S nekima sam i razgovarao. Najveći mi je problem što su zasad ti mobiteli kupljeni preko interneta bez garancije i to im je, razumljivo, popriličan minus. Zanima me mišljenje upućenijih o tom mobu. Znam da je S2 Pro jači model ali njega zasad nema u ponudi, barem ne na Njuškalu.. Zanima me i kad se može očekivat da će se taj model naći u ponudi naših trgovina (Neutrino recimo) s garancijom. U slučaju da mobitel prije toga kupim preko Njuškala od nekog ko ga je naručio iz Kine, imam li ikakovu garanciju barem u prvih godinu dana ako se nešto desi (otprilike znam da načelno takova mogućnost postoji ali je teško ostvariva). Koja bi bila dobra alternativa tom mobitelu u sličnoj klasi i cjenovnom rangu, s tim da preferiram 6.0
inchne ekrane. Hvala.
marlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 22:38   #2
Ja bih ti preporučio Huawei Mate 10 Lite. Ima ih za 2, 2.1 soma sa garancijom nekorištenih na njušci a ekran ti je 5.99 incha Tako da nebi trebalo bit problema ga spustit za 100-200kn.,
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 13:33   #3
nemoj to kupovat.imaš provjerene brandove sa našom ili EU garancijom za te novce....CroGamer24 je dobro predložio ako želiš fullscreen mob...
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 13:52   #4
Joj, ne kupuj te fimre dečki su ti sve rekli.
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 14:43   #5
Ti Huawei Mate 10 lite od cca. 220O-2600 kuna su par sto kuna skuplji od trenutnih nogućnosti. A taj jedan za 2100 nije iz Zagreba nego iz Rijeke čini mi se, dakle ne bi mi čak i da se odlučim nikako odgovaralo slanje poštom jer tu zna bit svega. Btw, zar Umidigi nije zapravo exUmi, a to je respektabilan brend, jako cijenjen. Imao sam prilike isprobat Umi Super, odličan je mobitel.
marlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 18:15   #6
A probaj naći neki iz Zagreba cca 2200-2300kn pa mu bubnut cijenu. Možda pristane. TKo zna. Ljudima treba lova pred Božić

Pogledaj i po zalagaonicama - oni znaju imaju također nove mobitele koje ljudi kupe na pretplatu pa sada prodavaju.
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:25.