Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2017., 22:09   #1
Šikaniranje od strane starijih/iskusnijih kolega s posla

šikanirati (srb.) Kinjiti, stvarati kome teškoće iz pakosti, zlonamerno uznemiravati.

ima li neko pouzdan nacin za prevenciju šikaniranja?
ja sam do sad radio u jednoj firmi, tu me šikanirao jedan stariji seronja. on mene balavca nasao maltretirati jebo mu ja mater u picku. izgubljen na poslu, ne znam raditi, ucim, a on me maltretira
jednom se zadesila situacija gdje su bili cool ljudi, nailazi on i pruza mi ruku, ja mu je stisnem sto jace mogu, a on poce cvilit kao pašče, i vise me nije sikaniro nije

druga situacija, otisao da trazim posao u jednoj firmi i lik samo sto mi nije jebo mater zato sto sam dosao u njegovu firmu trazit posao. a na tom liku se vidi da je to jedan miš mali, razocarani, gdje su mu starci pricali da bude sve med i mlijeko kad postane šef, jebo mu ja mater u picku.
e taj lik mi je nabio kompleks nize vrijednosti i trebala mi je godina dana da se oporavim.
uglavnom, mogao bi, MOGAO BI, ubrzo poceti raditi u jednoj novoj firmi i ocekujem da ce i tu biti šikaniranja i bas bi volio kad bi jedan stariji mudrov ovdje pojasnio kako i sta ciniti da se to sasiječe u korijenu.
oni štreberski savjeti sa googla su bezveze.
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 22:25   #2
Odvali mu samarcinu dok si nasamo s njim, ozbiljno. Takvi nikada ne uzvracaju, jaki su samo na rijecima. Pas koji laje ne grize. I nikad ne zovu murju. Cak i da zove policija nece dolazot radi takve gluposti.

Mobbing se u zapadnim zemljama zakonski kaznjava i sankcionira od uprave firme/sefova. Kod nas, nazalost nije takva situacija. Moras mu pokazat kako stvari stoje i da se nemoze na tebe istresavat jer.mu zena nije dala picke.
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 22:36   #3
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
Odvali mu samarcinu dok si nasamo s njim, ozbiljno. Takvi nikada ne uzvracaju, jaki su samo na rijecima. Pas koji laje ne grize. I nikad ne zovu murju. Cak i da zove policija nece dolazot radi takve gluposti.

Mobbing se u zapadnim zemljama zakonski kaznjava i sankcionira od uprave firme/sefova. Kod nas, nazalost nije takva situacija. Moras mu pokazat kako stvari stoje i da se nemoze na tebe istresavat jer.mu zena nije dala picke.
pa razmisljao sam i o takvim scenarijima, ali ovo boldano je problem.
to su govna hinjava, podla, on ce namjestiti da te tako nesto debelo košta. bar sam ja takav dojam stekao o njima
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 22:46   #4
Slažem se sa soxom. Važno ga je čopit nasamo da nema svjedoka. Uglavnom, ako nisi dovoljno lud pokušaj odglumit da jesi.
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 22:58   #5
Dulkolax ili šta slično u kavu ili čaj.....redovno.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 23:03   #6
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Dulkolax ili šta slično u kavu ili čaj.....redovno.
šta kažeš. to se more pit?
mene su tjerali da to trpam u guzicu
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 23:12   #7
Dulcolax u guzicu, portalak u kavu
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 23:34   #8
Sumljivi ste mi vi sa tim guzicama?????????? Dulkolax se uzima i oralno (pije se tableta) a ne to šta ste upravo promislili
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 12:54   #9
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
pa razmisljao sam i o takvim scenarijima, ali ovo boldano je problem.
to su govna hinjava, podla, on ce namjestiti da te tako nesto debelo košta. bar sam ja takav dojam stekao o njima
Ma moze ti poduvat kiflu radi svoj posao i nitko ti nece nista. Takvi jazavci se boje svoje sjene. Samo mu daj do znanja da se s krivim bode, ne moras ga ni tuc, pogledaj ga malo ozbiljnije, opali mu cvoku
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 12:59   #10
A što ako ga to smeće tuži šefu? Kako se onda postaviti? Lagati?
Nataša Rostova is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 13:21   #11
Quote:
Nataša Rostova kaže: Pogledaj post
A što ako ga to smeće tuži šefu? Kako se onda postaviti? Lagati?
između ostalog. zato sam i reko da je važno da nema svjedoka. a ako ga preplašiš uz pretpostavku od 90% da je pičkica neće te dalje reć šefu jer zna da bi tek onda najebo.
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 13:48   #12
Dok god ti nije nadređeni, može ti duvat. Steraj ga u kurac i radi svoj posao fer i pošteno. Dok god ti je nadređeni normalan čovjek koji može kod nastalog problema objektivno prosudit da li je isti nastao silom prilika ili pak je plod nečijeg podmetanja, mislim da nemaš brige.

Nadređeni je jedini kome odgovaraš, a vukove na poslu ionako nećeš preobratit u janjad.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 13:53   #13
Quote:
Nataša Rostova kaže: Pogledaj post
A što ako ga to smeće tuži šefu? Kako se onda postaviti? Lagati?
Kad opali šamarčinu kolegi i ovaj ga cinka šefu, onda zašamarat i šefa, pa preuzme firmu. Ali šefa onak, malo jače. Ne znam šta drugo uopće može više učinit...
klif is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 14:15   #14
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
...i da se nemoze na tebe istresavat jer.mu zena nije dala picke.
Imala sam ja jednog kolegu koji me omalovažavao, dok ga jednom nisam pitala da je l se on to na meni iživljava jer mu žena opet ...nešto slično ovom gore...?

Nisam poslije s dotičnim imala problema.
BiNebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 14:32   #15
Quote:
BiNebi kaže: Pogledaj post
Imala sam ja jednog kolegu koji me omalovažavao, dok ga jednom nisam pitala da je l se on to na meni iživljava jer mu žena opet ...nešto slično ovom gore...?

Nisam poslije s dotičnim imala problema.
o, pa taj je bio pičkica level expert ako je nakon toga postao dobar
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 14:41   #16
Obzirom da sam žensko, fizički obračuni ne dolaze u obzir.
Da se obranim moram osobi naći slabu točku - ovom je bila žena.
BiNebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 14:46   #17
Quote:
BiNebi kaže: Pogledaj post
Obzirom da sam žensko, fizički obračuni ne dolaze u obzir.
Da se obranim moram osobi naći slabu točku - ovom je bila žena.
večina psihopata ili zlostavljača bi nakon te tvoje sprdnje bila još gora. ali ovaj je pičkica neka bio očito. dobro da si mu našla slabu točku iz prve. ko zna, možda je žena fasovala doma
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 16:52   #18
Quote:
Nataša Rostova kaže: Pogledaj post
A što ako ga to smeće tuži šefu? Kako se onda postaviti? Lagati?
Nece ga tuziti sefu jer ga se boji nadalje. Samo mu treba pokazat zube i to je to. Cisti teritorijalizam.
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 16:52   #19
Quote:
klif kaže: Pogledaj post
Kad opali šamarčinu kolegi i ovaj ga cinka šefu, onda zašamarat i šefa, pa preuzme firmu. Ali šefa onak, malo jače. Ne znam šta drugo uopće može više učinit...
e jebigasad
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 16:59   #20
Quote:
psytrance kaže: Pogledaj post
večina psihopata ili zlostavljača bi nakon te tvoje sprdnje bila još gora. ali ovaj je pičkica neka bio očito. dobro da si mu našla slabu točku iz prve. ko zna, možda je žena fasovala doma
nisu to psihopati, koji podjebavaju na poslu. Razjebe ga zena, susjed itd. Psihopat kad te uzme za zub onda si najebo, ko mene Miki i Longi
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger