Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver

Hardver Hardverske teme, sve osim pitanja, problema i oglasa.
Podforumi: Stolna, Prijenosna računala, Periferija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2018., 10:46   #1
Otključavanje USB Sticka

Pozdrav ekipi...

Neznam jesam li na pravome mjestu ali imam pitanje za usb stick..

Imama USB sick na kojemu se nalazi "software-ključ" pomoću kojega otključavam program u kompjuteru da bi mi program radio u punoj verziji.

e sad bi ja taj "software-ključ" želio prebaciti u kompjuter da nemoram svaki put držati stick uključen u USB i kompjuter međutim taj stick kad ga stavim u USB utor čuje se zvuk uključivanja i program ga prepozna ali ja taj stick NEVIDIM U KOMPJUTER NIGDI zato nemogu i neznam način da taj "software-ključ" prebacim u kompjuter.

Postoji li način da ja to prekopiram u kompjuter i pronađem taj Stick i vidim šta se nalazi na njemu?

Hvala..
fifa25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 11:46   #2
Nije to neki problem što moraš koristiti USB stick...dobar razlog sigurno postoji .
Mislim da softwer neće raditi nego tako jer je podešen da "ključ" traži na USB portu.

ps: sadržaj možda možeš vidjeti ako u exploreru u postavkama za "View" omogućiš "hiden" i "system" prikaz ako na USB nije skrivena particija....i podaci kriptirani.
G/Duki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 11:50   #3
Quote:
G/Duki kaže: Pogledaj post
Nije to neki problem što moraš koristiti USB stick...dobar razlog sigurno postoji .
Mislim da softwer neće raditi nego tako jer je podešen da "ključ" traži na USB portu.

ps: sadržaj možda možeš vidjeti ako u exploreru u postavkama za "View" omogućiš "hiden" i "system" prikaz ako na USB nije skrivena particija....i podaci kriptirani.
mislim da je skrivena particija i podaci kriptirani jer ga nemogu nikako pronaći a trebao bi..
moze li se to napraviti vidljivim?
fifa25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 13:39   #4
ima li ga u "disk menagment" ...ako nema slovo (letter) probaj može li mu se dodjeliti slobodno slovo pa onda pogledati ako ga vidiš u "My computer" ...
G/Duki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 16:05   #5
Quote:
G/Duki kaže: Pogledaj post
ima li ga u "disk menagment" ...ako nema slovo (letter) probaj može li mu se dodjeliti slobodno slovo pa onda pogledati ako ga vidiš u "My computer" ...
nema ga u disc menagmentu
fifa25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:52.