Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2018., 16:24   #61
Quote:
Antheia kaže: Pogledaj post
Obožavam Katie Jane Hughes !
Sviđa mi se njen pristup makeupu.
Uvijek se oduševim kako joj koža izgleda.
Ovo izgleda realnije naspram fotošopiranih i izbluranih faca.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 16:26   #62
Katie je glowie, a ne masna po meni. Ja nakon radnog dana def ne izgledam glowie ali mislim da ni ona više ne izgleda tako nakon par sati.
Krasna ženska, dobri nosivi lookovi koji odskacu od insta-lookova. Jedino mi se ne sviđaju obrve. Lajkala bih da su prirodno takve, ali obzirom da ih namjesta da su razbarušene, to mi je nekak malo bezveze. Kao da je svaku dlaku pincetom razmještala.
Ova baš voli bacit kontru
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 16:56   #63
https://www.youtube.com/watch?v=W3UZWe1juK8 - pesek je slatki Maša mu je napravila instagram profil hahahah

https://www.youtube.com/watch?v=tWkL_vqdhp0 - Jeste probale L.O.V. stvari?

https://www.youtube.com/watch?v=WD7tHVsmFC4&t=351s

https://www.youtube.com/watch?v=T4fohnTa-Wc - Dunja mi se jako lijepo šminka, šteta što nekad ne snimi video o svom šminkanju tek tolko jer zašto ne
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 16:57   #64
Quote:
Ivanchy91 kaže: Pogledaj post

https://www.youtube.com/watch?v=T4fohnTa-Wc - Dunja mi se jako lijepo šminka, šteta što nekad ne snimi video o svom šminkanju tek tolko jer zašto ne
pa imala je par videa di se sminka koliko se ja sjecam
btw, i meni se dopada njen make up
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 17:00   #65
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
... ...
tnx

Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
Sto je to panning? Kad potrosis proizvod do kraja?
Da, kad dotakneš pan (onaj metalni dio u kojem stoji sjenilo/rumenilo/puder/bronzer...) uglavnom kompaktni proizvod
Može biti i kada ga potrošiš skoro do kraja ili do kraja, ali se obično misli na kada tek dotakneš dno
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 17:46   #66
Quote:
Antheia kaže: Pogledaj post
Obožavam Katie Jane Hughes !
Sviđa mi se njen pristup makeupu.
Uvijek se oduševim kako joj koža izgleda.
Krasna mi je ženska, nešto a la Lisa koja izgleda kao Elisabeth Hurley , i volim dewey izgled, to mi je goals kao suhokošcu. Odlično zna iznijeti kričave boje, kao i ona Šveđanka Angelica što ste stavljale. Ona pak zbilja koristi sve te boje, svaka čast.

Ova Sabina mi je simpa, lijepo se izražava, na svoju sramotu priznajem da nisam to očekivala s obzirom na vizual, čak i fundusom riječi premašuje ove naše koje se valjda natječu u, kak je netko rekao, neusmenoj olimpijadi, što veća govorna mana, to brže grabi kameru i snima se. Kad čujem da se namazala s nečim, da je zadovoljna s nečim... gasim. Jedino Ana 2 Cats to ispravno govori (zna da sredstvo nema prijedlog) i ima dobru dikciju, ali mi je babasta pa je ne gledam više. Neke srpske tjuberke još koriste neke zaboravljene riječi pa mi je to fora.
dimlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 17:51   #67
Quote:
Ivanchy91 kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=tWkL_vqdhp0 - Jeste probale L.O.V. stvari?
joooj, ona isto nema mjeru s obrvama
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 18:08   #68
Quote:
plavusaxxxxxx kaže: Pogledaj post
joooj, ona isto nema mjeru s obrvama
Slazem se, al meni je nekak bas draga djeluje mi iskreno i da je dobra osoba
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 18:57   #69
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
Slazem se, al meni je nekak bas draga djeluje mi iskreno i da je dobra osoba
I je, super je Lucija
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 19:25   #70
super je i meni Lucija, volim njezine videe, čini se iskrena i sve, samo eto mislim da s obrvama pretjeruje, ali ako se njoj sviđa....
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 19:25   #71
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Katie je glowie, a ne masna po meni. Ja nakon radnog dana def ne izgledam glowie ali mislim da ni ona više ne izgleda tako nakon par sati.
Krasna ženska, dobri nosivi lookovi koji odskacu od insta-lookova. Jedino mi se ne sviđaju obrve. Lajkala bih da su prirodno takve, ali obzirom da ih namjesta da su razbarušene, to mi je nekak malo bezveze. Kao da je svaku dlaku pincetom razmještala.
Ova baš voli bacit kontru
sviđa se i meni što nije insta-trend, ali kao masnokožac se naježim na tu količinu sjaja
vjerujem da je svima suhima to life goal, ali ja si ne mogu pomoći

i ovo za obrve potpisujem, ne sviđaju mi se nimalo.


a za sabinu, da, ono što je ljude iznenadilo je čuti ju nakon onog vizuala s bloga i onih prvih linkanih videa - i shvatiti da se ne preserava i nije puna sebe, da ne zvuči tupo poput, recimo, bb tOnje, da govori bez zamuckivanja i pretjeranih poštapalica - to što nekima njen naglasak zvuči čudno, jbg, tako ljudi u valpovštini pričaju, nemaš tu baš pomoći, to je kao i ono ou u i oko dubrovnika, ili spLitsko meko L.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 19:28   #72
Quote:
plavusaxxxxxx kaže: Pogledaj post
super je i meni Lucija, volim njezine videe, čini se iskrena i sve, samo eto mislim da s obrvama pretjeruje, ali ako se njoj sviđa....
Ja kad ih gledam imam osjecaj ko ih je nacrtala spojene pa samo sredinu obrisala
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 19:58   #73
Meni je Lucija ok, pogledam tu i tamo koji video. Obrve mi se ne svidjaju. Nego, svaka njoj cast kako se pokrije puderom , lice joj je bas lose. Izgleda mi kao oziljci od zalijecenih akni ili?
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 20:11   #74
Meni zna imat zanimljive teme, nisu monotone ko vecini i vidi se da se trudi sto mi je inace veliki
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 20:21   #75
Čoksa ima novi video (vlog u Zagrebu)
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 20:43   #76
Quote:
Ivanchy91 kaže: Pogledaj post
Čoksa ima novi video (vlog u Zagrebu)
Vidjeh danas. Isla je na cugu s curom kojoj ni ime ne zna izgovoriti (na Alenku mislim).

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 20:52   #77
Quote:
Ivanchy91 kaže: Pogledaj post
Čoksa ima novi video (vlog u Zagrebu)
To je onaj kaj sam spominjala pljavi stednjak nego, dns iz dosade joj isla na profil i vidim kak govori "familiji" da se pretplate na kanal (jer vidljivo je da ih bas i nema ) nesto u fazonu: jeste se pretplatili? Ili ja to snimam za svoju babu?
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 20:53   #78
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
nesto u fazonu: jeste se pretplatili? Ili ja to snimam za svoju babu?
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 21:38   #79
Joj, fora mi je ova Katie Jane. Malo previse glowy za moj ukus (ja sam masna) i ne svidaju mi se njeni smokeyi, al ovi jednostavniji lookovi na ocima su me bas inspirirali.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 22:22   #80
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ja bih rekla da ona nije suhokozac. Ja si isto ovako stavim glowy puder i mijesam ga s uljem i svasta, ali za pola sata to vise ne izgleda ovako jer mi koza sve popije.
Tocno to! Tako i meni.
Dapace, meni koza i puder popije, iako je bolje otkada koristim neke azijske preparate.

Meni je ona isto malo presjajna za svakodnevno sminkanje. Ono sto se meni najvise kod nje svidja je sto joj se koza vidi, sto nije poreless i sto nije ne znam valjda taj "instagram" look.

BW super ti je post o puderima!

Quote:
Antheia kaže: Pogledaj post
@molanie koji puder koristiš?
Ovi su mi najdrazi :
YSL touche eclat le teint
Bourjois healthy mix serum
Loreal cushion foundation

I zelim probati ovaj Clarins sto ga Hell hvali.

Ne setiram puder, jer mi jednostavno ne stoji. Koza mi bude dull i bezivotna i izgledam si jako staro.
molanie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:48.