Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2018., 11:06   #81
Stavi u kupaonu par sjajila na vidno mjesto i onda naglo upadni sa "a-ha!"

Isto mislim da je bila neka benigna situacija (vozio kolegicu i sl.) pa se nije htio dovesti u glupu situaciju. Možda mu se malo i sviđa kolegica (platonski) pa nije htio ulaziti u tu priču. No to je samo pretpostavka.
Možda je i stvarno pokupio s ceste, ovisi kakav je lik, je li to slično njemu ili nije.
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 12:36   #82
Vidim ovdje svi neki elitisti i gadljivci. Kao da su druga ljudska bića samo odvratne, zmazane spodobe vrijedne gađenja i prijezira.

Kao prvo, ružu za usne se može malo odsjeći gornji sloj i ko novi je. Sumnjam da ga je itko gurao u čmar pa da vam se može toliko gaditi.
Kao drugo, mi nismo imali baš previše love dok sam ja odrastala i moj tata mi je uvijek donio doma kad je nešto našao. Da, znalo je tu bili i sjajila i ruževa za usne i igračkica i svega. Opereš, odrežeš i to je to.

Možda se čovjeku stvarno učinilo da se radi o nekoj skupoj kometici i uzeo ju je, ništa neobično ni strašno, samo se morate malo odmaknuti od vaše kutije u kojoj je nešto samo vaše i mora biti ganc novo jer vi to zaslužujete, a sve ostalo je vrijedno gađenja.
Prajapati is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 12:43   #83
A osim toga, valjda bi njegova supruga koja je s njim 9 godina trebala znati kakva je on otprilike osoba. Je li osoba koja bi pokupila rabljeno sjajilo ili osoba koja bi varala?
Ok, nikad nikoga ne možemo poznavati u potpunosti, ali okvirno možemo.
Prajapati is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 12:47   #84
Quote:
Prajapati kaže: Pogledaj post
Vidim ovdje svi neki elitisti i gadljivci. Kao da su druga ljudska bića samo odvratne, zmazane spodobe vrijedne gađenja i prijezira.

Kao prvo, ružu za usne se može malo odsjeći gornji sloj i ko novi je. Sumnjam da ga je itko gurao u čmar pa da vam se može toliko gaditi.
Kao drugo, mi nismo imali baš previše love dok sam ja odrastala i moj tata mi je uvijek donio doma kad je nešto našao. Da, znalo je tu bili i sjajila i ruževa za usne i igračkica i svega. Opereš, odrežeš i to je to.

Možda se čovjeku stvarno učinilo da se radi o nekoj skupoj kometici i uzeo ju je, ništa neobično ni strašno, samo se morate malo odmaknuti od vaše kutije u kojoj je nešto samo vaše i mora biti ganc novo jer vi to zaslužujete, a sve ostalo je vrijedno gađenja.
Nisam ni ja odrastala u bljestavilu, ali radije sam bila bez sminke nego koristila tuđu. Isto je i sa odjecom.
Od prvog srednje, na dalje, sama sam si zaradivala za sve sto mi je trebalo, ne podcjenjujem nikog, niti se izrugujem, ali meni je to jednostavno bilo nezamislivo. I tada, i sada.
Isto je bilo i sa cigaretama, sokovima, bilo cim.
Nismo svi isti.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 12:53   #85
ma tip je samo smotan,
da je serijski švaler ne bi radio takve greške,
a emocionalni odmak radi druge bi vjerujem osjetila i bez sjajila,

već su neki i opisali moguće situacije,
kolega me znao povesti doma, jednom kada je naglo zakočio rasula mi se torbica,
poslije mi je vratio malo ogledalce koje je ostalo,
našla ga je žena, zajedno su se smijali tome,
mislim, masu je mogućih scenarija,

meni bi tu veći problem bio,hipotetski, ako je vozio nekoga nevino
i šminka se slučajno tu našla,
zašto je imao potrebu skrivati i muljati?
brezia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 13:05   #86
Quote:
brezia kaže: Pogledaj post
ma tip je samo smotan,
da je serijski švaler ne bi radio takve greške,
a emocionalni odmak radi druge bi vjerujem osjetila i bez sjajila,

već su neki i opisali moguće situacije,
kolega me znao povesti doma, jednom kada je naglo zakočio rasula mi se torbica,
pos[/B]ije mi je vratio malo ogledalce koje je ostalo,
našla ga je žena, zajedno su se smijali tome,
mislim, masu je mogućih scenarija,

meni bi tu veći problem bio,hipotetski, ako je vozio nekoga nevino
i šminka se slučajno tu našla,
zašto je imao potrebu skrivati i muljati?
To i mene zanima.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 13:27   #87
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
To i mene zanima.
ovo bi bila jedna vrlo dobra posebna tema,
što neke osobe tjera na skrivanje i muljanje,
a istina ništa loše ne bi trebala donijeti?

patološka potreba za laganjem,
ili ponašanjem toliko sjebeš povjerenje druge strane
da i najbezbolnija situacija zahtjeva laž?
brezia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 13:36   #88
Ne znam, meni je ono njegovo spominjanje "neurednog auta" ne preveć sasvim nevino.
To mi onda ispada kao da on zapravo "namjerno" drži auto neurednim, kao alibi, tj., izgovor da tako ne bi nikog mogao jbt, a zapravo znamo da to nije istina

__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 13:38   #89
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Ne znam, meni je ono njegovo spominjanje "neurednog auta" ne preveć sasvim nevino.
To mi onda ispada kao da on zapravo "namjerno" drži auto neurednim, kao alibi, tj., izgovor da tako ne bi nikog mogao jbt, a zapravo znamo da to nije istina

Trebalo bi mu dati da procita temu
Ili nek se izjasni, ili ce naucit bolje izgovarati se
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 14:03   #90
Muž (tadašnji dečko) posudio moj auto za posao. Nakon nekog vremena u pretincu auta pronašla sam nove ženske gaćice. Ja napala muza, on napao mene...i nitko nista ne zna, stvorile se gaćice u autu. Tek nakon par mjeseci muževa kolegica s posla se izjasnila da je ona ubacila gaćice u pretinac. Žena je bila +50 g i inače je radila takve spačke. Meni to nije bilo smiješno ni tad, ni sad.
Tako da, tko zna odakle sjajilo u autu..


Sent from my iPhone using Tapatalk
sovak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 14:42   #91
Quote:
cassini86 kaže: Pogledaj post
Doslovno sam poludila,a on meni na to da je nasao kraj auta i htio ubacit u pretinac od vrata ako bude meni slucajno odgovarat i da nije u prvi mah skuzio da je toliko potroseno da mu se parilo da je to neka skuplja kozmetika i da se ne razumi u to.
i umjesto da je normalno stavio u pretinac svojih vrata čim ih je otvorio slučajno je bacio na pod suvozačevog mjesta
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 15:17   #92
Je li autorica ikako javljala?
Što se događa doma?
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 15:28   #93
Quote:
sovak kaže: Pogledaj post
Muž (tadašnji dečko) posudio moj auto za posao. Nakon nekog vremena u pretincu auta pronašla sam nove ženske gaćice. Ja napala muza, on napao mene...i nitko nista ne zna, stvorile se gaćice u autu. Tek nakon par mjeseci muževa kolegica s posla se izjasnila da je ona ubacila gaćice u pretinac. Žena je bila +50 g i inače je radila takve spačke.
Koja likuša
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 15:46   #94
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Nisam ni ja odrastala u bljestavilu, ali radije sam bila bez sminke nego koristila tuđu. Isto je i sa odjecom.
Od prvog srednje, na dalje, sama sam si zaradivala za sve sto mi je trebalo, ne podcjenjujem nikog, niti se izrugujem, ali meni je to jednostavno bilo nezamislivo. I tada, i sada.
Isto je bilo i sa cigaretama, sokovima, bilo cim.
Nismo svi isti.
Vjerujem da si takva po karakteru,ne paše ti i gadi ti se bilo što korišteno od drugih ljudi, imam takvu u familiji pa totalno razumijem.
Sa druge pak strane,ja spadam u onaj drugi tabor gdje su cure jedna drugoj posuđivale odjeću i šminku jer nismo svi imali sve,pa smo se krpale i pomagale jedna drugoj kad je trebalo.I ne vidim tu baš ništa nehigijenski.Daš čisto,oprano,ona ti takvo i vrati i Amen.
Recimo postoje osobe koje nikada nebi kupile komad odjeće u second hand trgovini zato jer im se gadi i sama pomisao da bi kupili nešto što je netko nosio.Sa druge pak strane koliko pari ruku(i drugih dijelova tijela) prodje odjeća u razvikanim trgovinama dok je ljudi isprobavaju?

Otišla sam u total off,ali vjerujem da bi bilo dobro otvoriti temu pro i contra rabljenih stvari

Ja i dalje mislim da je tip iz ove teme samo beskrajno smotan a ne preljubnik
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 15:46   #95
Pozdrav svima i hvala vam na odgovorima.
Napokon se uspia registrirat na forum.
Postavila sam bila pitanje na mamine tajne na facebook,ali mi je prija sugerirala da je bolje da ovdje pitam,da cu dobit bolje odgovore.

Meni su pomijesani trenutno osjecaji,vec par dana pokusavam s njim razgovarat i na kraju uvijek zavrsi da mi on to nebi nikad napravio i da je sve ispalo naopako.
Ja sam ipak sta sam i priji rekla jucer sigurna da laze!
Jednostavno mu nevjerujem.
To je tolika losa laz u vezi tog sjajila da me glava odmah zaboli.

S druge strane sam ja njemu nedavno predlozila da bi ja isla vani radit par mjeseci probat preko rodice u hotelu i da je placa jako dobra za razliku od hrvatske.Nije htio niti cut o time da ja odem,kao da on nebi mogao bez mene...
Sad opet mi je to cudno,da ima ovdje neku valjda bi me pustio rasirenih ruku...ili nebi..neznam nisam pametna vise ..
Noname35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 15:49   #96
a mozda ne bi ni od tebe ni od ljubavnice?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 16:40   #97
Quote:
Prajapati kaže: Pogledaj post
Kao prvo, ružu za usne se može malo odsjeći gornji sloj i ko novi je. Sumnjam da ga je itko gurao u čmar pa da vam se može toliko gaditi.

Možda se čovjeku stvarno učinilo da se radi o nekoj skupoj kometici i uzeo ju je, ništa neobično ni strašno, samo se morate malo odmaknuti od vaše kutije u kojoj je nešto samo vaše i mora biti ganc novo jer vi to zaslužujete, a sve ostalo je vrijedno gađenja.
Prosim te lepo da prestaneš lupat gluposti. Ruževi, sjajila i općenito kremasti proizvodi su idealni za koćenje bakterija i ako ti misliš da ih možeš dezinficirati odstranjivanjem gornjeg sloja, samo ti daj i uživaj u tome, ali bilo bi jako lijepo od tebe kad bi prestala prozivati druge jer, pazi ti elitista, paze na vlastito zdravlje.

Ako bi tebi bilo super da ti muž pobere s ceste korišteno ŠANEL sjajilo jer to je ipak Šanel, ponavljam, sam ti daj Ali ja mislim da, ako mu se već poklanja, od muža zaslužujem ganc novu i nekontaminiranu stvar, makar se radilo o Essence komadu za 16 kuna. Kak ti/on uostalom znaš/zna ko je i kako koristio to sjajilo? Ako imam takvog muža koji će mislit da je za mene dovoljno dobro i korišteno sjajilo te neuredan auto, fakjea, idem zahvalit bogu kak sam se dobro usrećila Mislim, jel to samo meni bolesno il šta? Pokupit s ceste ono za što postoji realna mogućnost da ga je, DA, netko upravo u čmar gurao, i očekivati da će ti žena bit sretna s tim, meni graniči s bolešću.

Da na kraju krajeva ne govorim o tome da lik sere ko vidra i da je tragove tog istog sjajila vjerojatno imao na jajima. Al kažem, čak i da ne šara okolo, dobio bi nogom u dupe samo zbog ''poklona''.
Prokleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 17:14   #98
Quote:
pipi21 kaže: Pogledaj post
Stavi u kupaonu par sjajila na vidno mjesto i onda naglo upadni sa "a-ha!"


Quote:
Prajapati kaže: Pogledaj post
.. mi nismo imali baš previše love dok sam ja odrastala i moj tata mi je uvijek donio doma kad je nešto našao.
I onda ti je poklon spremio pod suvozačevo mjesto kao iznenađenje

Quote:
lordy kaže: Pogledaj post
Sa druge pak strane,ja spadam u onaj drugi tabor gdje su cure jedna drugoj posuđivale odjeću i šminku jer nismo svi imali sve
Pa di se može porediti posudba bilo čega od prijateljice i korištenje stvari koje si našao na cesti?
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 19:10   #99
Quote:
Prajapati kaže: Pogledaj post
Vidim ovdje svi neki elitisti i gadljivci. Kao da su druga ljudska bića samo odvratne, zmazane spodobe vrijedne gađenja i prijezira.

Kao prvo, ružu za usne se može malo odsjeći gornji sloj i ko novi je. Sumnjam da ga je itko gurao u čmar pa da vam se može toliko gaditi.
Kao drugo, mi nismo imali baš previše love dok sam ja odrastala i moj tata mi je uvijek donio doma kad je nešto našao. Da, znalo je tu bili i sjajila i ruževa za usne i igračkica i svega. Opereš, odrežeš i to je to.

Možda se čovjeku stvarno učinilo da se radi o nekoj skupoj kometici i uzeo ju je, ništa neobično ni strašno, samo se morate malo odmaknuti od vaše kutije u kojoj je nešto samo vaše i mora biti ganc novo jer vi to zaslužujete, a sve ostalo je vrijedno gađenja.
Ja stvarno ne vjerujem da ljudi ovo rade.
Ako nemaš novaca za novu šminku, onda bolje budi nenašminkana, a ne koristiti polovne ruževe i to sa ceste. Jbt pa to je dno dna. To nije šminka od kolegice, nego od tko zna koga.
I onda se čude kako dobiju zarazne boleštine. Užas, na što su ljudi spremni.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 19:17   #100
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Očito si posebno gadljiva, a ni ne izlaziš/nisi izlazila baš... Nisi nikad u disku vidila da se njih 2-3 jedna za drugom trackaju... Meni je isto nehigijenski dijelit i ruž i sjenila i maskaru i sve slično što ide u direktno kontakt s kožom, ne toliko niti radi izlučevina koliko zbog potencijalnog herpesa, konjuktivitisa..., ali ne pravim se da ne postoji hrpa cura/žena koje dijele i kozmetiku i odjeću i cipele.
Meni muž isto ne razlikuje pola zubića moje kozmetike pa što... Nije da bi on uzimao okolo, gadljiv je ko žensko, al nije to poanta, nego da stvarno ne mora znat.

Ispadam odvjetnik prevaranta, ali nisam, samo ga ne želim razapet bez barem SMS-a, slike...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Eto kako te odmah okarakteriziraju ako ne djeliš šminku sa kolegicama.
U mladosti sam izlazila u disko svaki vikend.
Imala sam odlično društvo, ali nikada nismo dijelile šminku ni garderobu.
Svaka je imala svoj neseser i uostalom, šminkale smo se kod kuće prije izlaska, a ne po wc-ima.
Ova mlađa generacija očito obožava wc-e kad se u njima vole šminkati i slikati selfije
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:36.