Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2018., 21:44   #21
Pogledaj oko sebe, ljudi šetaju okolo s mali milijun ožiljaka, nisi jedina. Svaki put kad ti je teško sjeti se da je moglo puno gore završiti.
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 05:53   #22
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
.. i onda si mu dala da svrsi u tebe jer mu je kondom bio premali?

wow.

uglavnom, lik je kretencina. sretna si kaj je to zavrsilo. ono kakva osoba odjebe nekog na ovaj nacin POSLIJE ABORTUSA? daj zaboravi to. mene bi na tvom mjestu mucila vise ona "s kim si takav si" ili "nasla krpa zakrpu". aj razmisli malo o tome.
lik je kretencina - tocno, no kaj se ocekuje od tipa iz afganistana? izgleda da ipak nisu svi lijecnici i inzinjeri

ali, nije on ostao trudan i morao abortirati, za razliku od djeve 28-godisnjakinje iz medicinske struke
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 18:08   #23
Quote:
surein11 kaže: Pogledaj post
Ama ja kazem bila sam bolesna imam problema s grlom i nisam mislila na antibejbi pile
Oralni seks nije kontracepcija.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 21:57   #24
Prije svega ovog emocionalnog se obrazuj o spolnim odnosima i carima kontracepcije (postoji ne samo prethodna, nego i vatrogasna kontracepcija za poslije) da vise nikad u zivotu ne natipkas recenice poput onih da nisi mogla piti pilule zbog grla i bozica

Nakon sto se dobro nafilas informacijama o svemu odi u svijet i druzi se s vrsnjacima kad god stignes da nadoknadis propusteno, ni citanje foruma nece odmoci, pa ces tim putem doznati da frajeri koji kategoricno ne zele nositi kondom nisu ljudi kojima bi trebala dopustati ulazak u svoju vaginu, ni ulazak u ikakvu vezu s tobom, a pogotovo ne ljubavnu emocionalnu.

Vec svladavanje stvari iz ova dva odlomka ce ti pomoci da sljedece godine budes sretnija, izivljenija u meduljudskim odnosima i netrudna. Sretno
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 08:49   #25
Žao mi je što si to prošla. I jedno i drugo iskustvo je teško samo po sebi, mogu misliti kako ti je kada ih proživljavaš oba.

Quote:
surein11 kaže: Pogledaj post
Sve mi vraca unazad kaoo film zelim njega i volim ga ali svaki dan placem i ne mogu vjerovati da me ostavio kad je bilo najteze. Kad mi je psihicki i emocionalno tesko i umjesto da mi je podrska u svemu i nakon toga on je mene ostavio kad je bilo najteze.........
Počni u to vjerovati, jer je tako bilo.
On te je stvarno napustio u užasno teškim trenucima. U momentu kada si ga trebala kao nikada. Pustio te da se sama bakčeš s tim i nakalemio ti dodatnu patnju svojim odlaskom.

Odvratno i zlobno. Što prije postaneš svjesna da se ponio kao obična nedorasla pička i običan gad, to bolje za tebe.

Medicinske si struke i znaš kako ljudi reagiraju pod velikim stresom, prisjeti se... znaš da prolaziš faze žalovanja i znaš koje su to faze.

Prihvati što se desilo i fokusiraj se na to kako si sada možeš pomoći. Ako misliš da je tuga prejaka, uzmi antidepresiv.
Prednost za tebe je da nisi u balkanskoj pripizdini i bez frke još danas možeš upisati jogu, mindfullness ili štajaznam tečaj slikanja. Dodaj si u život neku novu aktivnost koja će iziskivati tvoju pažnju - pa ćeš je manje trošiti na analiziranje tog šupka.

Drži se, proći će.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 09:21   #26
"kondom mu je bio tijesan"
"boljelo me grlo"

case closed
julianna-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2018., 01:27   #27
Quote:
surein11 kaže: Pogledaj post

Nisam imala anti bejbi pilu jer sam bila bolesna i imala problema sa grlom a i dozvolila sam mu na neki nacin sex bez zastite jer mu je kondom bio tijesan.

Vrh! Vrh! Prejako! Nisam na forumu dugo nešto tako dobro pročitala! Oprosti znam da ti nije do šale

Vidi, mislim da je zadnje na što on sad misli Kuran i nekakva grižnja savjesti zbog abortusa.
Da mu je bilo stalo do tebe, vjerojatno bi bio sretan da si trudna.
Ako te je obrisao sa svih medija i ne javlja se , trebala bi prihvatiti da je s njegove strane gotovo koliko god bolno bilo.
Ne ide preko noći znam , i znam da boli, al sjeti se kako se ponio, i kako je nazvao vaše dijete... Mislim da sve znaš. Pilule inače možeš piti i kad si bolesna samo pripazi za ubuduće što piše u uputama ako dodje do nekih simptoma pa se možeš pripaziti , ali dok si bolesna ih smiješ piti, nebi ti trebalo biti ništa od toga. Jer draga moja ove komedije s kondomima, pretjesnim i svakakvim objesi mačku o rep i zaštiti se ako već on ne želi i pravi se pametan , ako nisi spremna biti majka.
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2018., 16:19   #28
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Imaš 28 godina, medicinska si radna snaga (što god to značilo, ali radiš u nečem što ima veze s medicinskom strukom) i nisi popila oralnu kontracepciju ZATO ŠTO TE BOLJELO GRLO?.

Nadam se da je taj dio nekakva glupa laž koju pričaš sama sebi, tko zna iz kojeg razloga.

Bivši dečko ti je ispao nezreli šupak (kao što dečki od 24 godine često znaju biti, ne bi vjerovala); dobro da si to otkrila na vrijeme, a ne nakon 3 djece s njim.

Složi se u glavi, odsamuj, odžaluj, daj si vremena da ti se emocije smire nakon abortusa i takvog ružnog prekida veze, ponavljaj si samo da si sretna što si ga se riješila, nemoj uskakati odmah u neku drugu vezu i zaboga, nauči kako se koristi oralna kontracepcija ako misliš spavati s kretenima koje kondom "stišće"
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2018., 10:23   #29
a lol koja tema...
a jel nema u njemačkoj obečanoj zemlji neki forum za info i tješenje??

baš me zanima koliko će trebat da neku drugu napumpa zbog istih "problema2...
__________________
"jinglebell, jinglebell, jinglebell rock
all I wanted is you to fuck..."
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2018., 10:42   #30
biser tema

nadam se da si se oporavila od grlobolje i prekida
__________________
Poslano s mog kalkulatora. ❤️🎶🎶🎶❤️
Gioia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2018., 10:47   #31
Cool

Quote:
Gioia- kaže: Pogledaj post
biser tema

nadam se da si se oporavila od grlobolje i prekida
Bernd is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2018., 02:17   #32
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post

Inače, muškarci iz konzervativnih muslimanskih zemalja često strankinje gledaju kao potrošnu robu. I bježi od muškarca koji izletava s ljubavnim izjavama na samom početku odnosa. Ili mu je to naučeno ponašanje da dobije što želi ili si je u glavi izmaštao neku sliku tebe koja s tobom ne mora imati nikakve veze. Jer teško da puno možete znati jedno o drugome nakon takvog kratkog perioda.
dzabe ti je to govorit , one su lude za tim muskarcima . Nece momka iz Bosne hoce bas te iz arapskim zemalja . Sto puta sam rekla oni zene svoje zene i zene po nekoliko zena.
Mi nismo takva narod i nama je to nedopustivo a njima je to normalno.

S obzirom da joj je mama bila stroga ocito nista nije naucila od toga . inace roditelji uvijek govore pazi se sine , nemoj slucajno da mi kopile doneses na prag i takve price kod strogih roditelja se moze cuti.

A ne ona otisla u tudji svijet i pocela se ponasati koda nema da ne kazem sta.

siri noge gdje stigne s nepoznatim ljudima bez zastite, kondoma i jos dopustila da svrsi u nju . jos iz arapskih zemalja . jos koji nema uredne papire i radi u restoranu na crno.

kad te netko ostavi u najvecim trenutcima u zivotu , za mene nije nikakav covjek ,mogu reci da je ipak mozda dobro prosla s obzirom cega svega ima u njemackoj.i u drugim drzavama nije nista bolje .


p.s. ako citas , curo draga pamet u glavu i cuvaj se i u buduce da ti se isto sranje ne dogodi.
Lisa T. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:57.