Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Usporedbe mobitela

Usporedbe mobitela Usporedbe raznih modela, te savjeti i pomoć oko kupovine novog mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2018., 13:34   #1
Android za oko 3000 kuna- LG G6, Huawei P10 ili nešto treće?

Pozdrav, danas mi je izdahnuo LG Nexus 5x nakon nešto manje od dvije godine rada pa trebam novi mobitel. Prvenstveno me zanima dobra kamera i snimanje videa da mogu snimati bebača u nekoj solidnoj kvaliteti. Htio bih i solidnu bateriju da izdrži cijeli dan i ako ga maltretiram taj dan ako je moguće. Nekako mi se čini da treba izdvojiti oko 3000 kn za nešto zadovoljavajuće mada ako ima nešto jeftinije da zadovoljava može, a ako baš vrijedi može i više koštati. Pretpostavljam da će mi trebati nešto tipa 64/4 gb za mirnu budućnost, čipset i ne mora biti neki uber, ne igram igre, bolje da je štedljiviji.

Pročitao sam preporuke iz drugih postova, možda bi mi odgovarali LG G6 (cca 3300kn) i Huawei P10 (3200kn), možda i Samsung S7(3200kn)? Što bi mi preporučili da odgovara mojim zahtjevima?
BigMick is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 14:00   #2
evo skačem iz druge teme gdje raspravljamo baš o Samsungu

ako je kamera prioritet na njuškalu ide S8 za 3000kn s garancijom.za te novce nema ništa s boljom kamerom....
ako mora iz trgovine onda LG G6....
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 14:41   #3
Misliš na novi S8 na njuškalu za 3000kn? Jer sam jedva našao jedan samo za 3500kn i par komada za 3600kn, a i polovni su jedva za parsto kuna manje tako da se to uopće ne isplati, samo novi. Inače dobar prijedlog, nisam gledao njuškalo ranije a bolje uzeti S8 za tih 200kn više u odnosu na G6 u trgovini.
BigMick is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:24.