Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2003., 20:53   #1
Badići

...mislim da je vrijeme da počnemo pričati o badićima...ljeto se bliži,a ako već niste stesale liniju do savršenstva,valja naći badić koji pristaje...kupujete li svake sezone novi ili imate "classic" koji svake godine vadite iz ormara....uglavnom,danas sam vidjela u benettonu novu kolekciju koja me nije razočarala...imate li vi svoje favorite?
...ako imate,guknite!
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2003., 20:59   #2
Meni se svidaju Palmersovi badici...
Bas sam vidila Liscinu reklamu u nasem jednom casopisiu,izgleda da i oni imaju dobre badice.
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2003., 20:59   #3
Vucem jedne te iste vec godinama.
Svi su na isti nacin radjeni jer mi se taj najvise svidja...
A sad idem traziti nekakvu sliku, pa cu dodati ako nadjem.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2003., 21:36   #4
Ne kupujem svake sezone novi.

Ja sam od onih koji se pale na torbice ne na badice

Kad kupim, onda je to vjerojatno zato jer me kroj odusevio a i kupim kvalitetne tako da dugo izgledaju oke.

Za ovu sezonu imam jedan stari Palmersov crno bijeli sa onim tankim remencicem oko struka i metalnom kopcom ( gornji dio bijeli, vizuleno poveca grudi, tjesim se ) donji dio na okomite pruge, izduzi guzu ( opet, tjesim se )

Drugi je ona royal blau veze se oko vrata i u njemu su grudi sa malim vrucim gacicama.
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2003., 21:49   #5
...ja sam si prošle godine jedva našla(rodila 3 mj. ranije)...bila sam buca,a ciceee...grozno
...našla sam jedan u benettonu (tamo možeš birat različite veličine posebno za gornji i posebno za donji dio)...
...tirkiz boje(dobro izgleda kad pocrnim),gornji dio se veže oko vrata(podiže ono kaj više ne stoji ),a gaće,onak ravne prek trbuha(malo stegne tu škembicu)
...uglavnom nisam ga još probala,al se nadam da mi je prevelik...ak i nije tješim se da mi valjda dobro stoji...
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2003., 23:13   #6
Evo, moji su (model) kao ovaj.
Uvijek takve nosim, samo su drugacijih boja.
Kad sam zadnje kupovala prije par godina, taman takvi modeli nisu bili moderni. Ajme, krepala sam dok sam svoje nasla.
No obicno na kraju zavrsim samo u donjem dijelu. Mrzim crte.
A sad bu dosla magic i rekla da i tak nemam sise, pa nemam kaj skrivat.
Ma u tome i je sranje: kad skinem gornji dio, svi skuze da ih nemam.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2003., 23:23   #7
Quote:
Gospon Pes kaže:

A sad bu dosla magic i rekla da i tak nemam sise, pa nemam kaj skrivat.
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2003., 23:26   #8
Ili bu dosla Tija.
Koja badic kao ja uopce ne moze nositi da joj trake glavu ne otpile radi tezine sisa.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2003., 23:29   #9
Ferpistaj kerušo, viš da nisam niš rekla.

Za moje ne postoji gornji dio, ja se kupam gola. A usput mi se i koja hobotnica zakači.
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2003., 23:47   #10
Quote:
Tija kaže:
A usput mi se i koja hobotnica zakači.
al jadna ni ona sa onim svojim pipcima nemre sve pokrit, a

ja si svake sezone kupim jedan do dva nova, plus vucem jedan do dva od proslih sezona

od prosle godine imam jedan u jeans fazonu, i jedan svijetlo plavi sa lila rubom

ove godine sam si kuplia jarko crveni (to sam jos prosle godine trazila al nisam nasla odgovarajuci), i to sam kupila jedne gaje i dva gornja dijela
jedan onaj trokutasti "na pomjeranje", i jedan onaj "halterneck" sto se moze nostit kao top
ful sam zadovoljna
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2003., 08:50   #11
...uglavnom ,vidjela sam neki dan u jednom dučkasu da se opet nose oni krojevi iz osamdesetih,onak,ravna traka preko cica sa vezicom u sredini...meni se ti ne sviđaju...
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2003., 11:49   #12
Meni se svidjaju skoro svi. Ali ne za mene.
Vecinom mi je previse tkanine. Ima ih stvarno dobrih, ali pola te ostane bijelo.
Ili jednodjelni. Ima prekrasnih, ali zgrozim se kad vidim zenske s tamnim nogama, tamnim "U" na ledjima, a kad se badic malo pomakne, ostatak tijela im je bijeli ko sir. Na sto to lici? Brrrrrrr!
Ako se vec suncam, onda bih htjela imati maksimalno svuda jednaku boju, inace mi nema ni smisla, a i ruzno izgleda.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2003., 12:04   #13
...meni se najviše sviđaju oni klasični bikiniji,jer najmanje pokrivaju,pa možeš lijepo pocrnit,ali ti mi više ne stoje...nikad nisam nosila jednodijelne,jer kad se namoče tak hlade,a i trbuh ti je bijeli,ko da si pingvin...a tam di mi ostane bijelo od badića,to mi uopće ne smeta,da mi smeta otišla bi na nudističku...
...mislim da sam negdje pročitala da ima nekih badića koji propuštaju UV zrake pa možeš pocrniti u njima..
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2003., 15:05   #14
Ja imam uvijek crni. Obično kupim u Benettonu jer mi je onaj dizajn grudnjaka kaj se veže oko vrata ili pak u H&M - u, tam su mi super oni s onim širokim gaćama, ne znam kak da to objasnim
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2003., 15:28   #15
Ja sam vec negdje napisala da obozavam crno ,ali ne i kod badica.Imam jedan koji sam kupila prije dvije godine,maslinasto zeleni ,gornji dio su trokutici a donji isto skroz malen sa tankim spagicama sa strane(nikad nisam imala bikini koji mi je bolje stajao).Proslu godinu sam kupila jedan zuti sa cvijeticima,gornji dio isto trokutici a donji isto malen i vezuje se sa strana.Jako je sladak.Neznam ocu li ovu godinu kupovati novi,bumo vidili.......
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2003., 19:32   #16
vi koje nosite gacice od badica na te vezice sa strame, jel vam netko to ikada odvezao ?


Evo ta bojazan je mene sprjecila u kupovanju istog
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2003., 20:54   #17
Imam dva kupaca kostima stara 6 godina ~ jedan jednodijelni i jedan dvodijelni. Nosim ih samo kad moram, na sluzhbenim plazhama - gdje sam vrlo rijetko, ako shecem sa psom kraj mora ili ako sam s Juniorovim prijateljima na plazhi. Ne sjecam se kad sam shto kupila za plazhu, osim ruchnika.

Inache nosim samo tange, crne i one od mikrofibre koje i inache nosim kao rublje. Nema razlike u izgledu a brzhe se sushe od svih klasichnih kupacih.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2003., 21:04   #18
Quote:
magic kaže:
Inache nosim samo tange, crne
pa to ko i da nemas
crnitrokutic imas i onak
preskocis brazilian i na istom si
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2003., 21:39   #19
Quote:
Winona kaže:
vi koje nosite gacice od badica na te vezice sa strame, jel vam netko to ikada odvezao ?
Za sad nije.
Valjda je vecina vec vidjela picu i nije ovisna o tome da zenskama po plazi odvezuje badice.
A zapravo mi je od trenutnih samo jedan na vezanje. Ostali imaju tanku trakicu koja spaja krajeve.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2003., 21:51   #20
Nama su razvezivali badice kad smo imale 15 godina
magic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:19.