Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2006., 23:50   #21
Quote:
Frank Zappa kaže:
Film o MC je jadan, svi znamo da je nezdravo. Probajte živjet od bureka 1mj. Pa bili biste mrtvi. Sve je stvar mjere.
Inače meni se mc gadi, mali hamburgeri i plastični osmjesi. Burek je zakon

Eto
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2006., 01:27   #22
Ne kužim kako nekome hrana u Mc dreku može biti ukusna??? pa na ulici ispred toliko smrdi da mi ide na povraćanje.
Martinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2006., 07:44   #23
Quote:
Martinn kaže:
Ne kužim kako nekome hrana u Mc dreku može biti ukusna??? pa na ulici ispred toliko smrdi da mi ide na povraćanje.
Kako si ti kuuuul
''McDrek'' ti smrdi



Razmisli koliko neka zdrava hrana smrdi dok se kuha.
Treba imat mjeru. Neću živit 200 godina ako uopće ne idem u Mc Donalds
alfred stokes is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2006., 08:18   #24
mcDonalds narucuje meso od PIK Vrbovca gdje ovi imaju posebnu liniju samo za njih... i kod njih se prvi put u hrv pocelo primjenjivati pravilo (koje je standard vani) da meso ne smije doci u kontakt sa covjekom tijekom prerade...

ja se volim zdravo hraniti i nije mi bed otici tamo... ak je to tam nezdravo, sta je tek onda sa burekom, sirom i vrhnjem (ajmeee masnoca), cevapi sa kajmakom....
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2006., 08:51   #25
Quote:
Taroth kaže:
ja se volim zdravo hraniti i nije mi bed otici tamo... ak je to tam nezdravo, sta je tek onda sa burekom, sirom i vrhnjem (ajmeee masnoca), cevapi sa kajmakom....
eto,a ja,recimo,ne jedem ni burek ni ćevape,pa čak ni pečenu svinjetinu (ne volim ju,ima užasan okus). ta hrana je jednako loša (ako ne i gora),a još ju i ljudi puno češće žderu i u većim količinama neg mekić (mek je skup pa vjerovatno zato..). i onda takvi vrište kak je mek nezdrav..
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2006., 08:58   #26
nikad ne jedem u meku. kad mi se jede junk kupim montana sendvice. uvjerenja sam da je klopa u meku otrov za organizam.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2006., 09:09   #27
Quote:
Taroth kaže:
ja se volim zdravo hraniti i nije mi bed otici tamo... ak je to tam nezdravo, sta je tek onda sa burekom, sirom i vrhnjem (ajmeee masnoca), cevapi sa kajmakom....
Hej, ali dobar burek, sir i vrhnje, čevapi - su UKUSNA HRANA
Martinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2006., 09:25   #28
Ne jedem u Macu. Nije mi fino. Slatko pecivo i preslani krumpirići nisu mi fina hrana. Mljeveno meso ionako ne jedem vani, samo ono koje se doma priprema, nakon incidenta s ćevapima u jednoj poznatoj, razvikanoj ćevabdžinici od prije par godina, nema šanse da ikad više pojedem mljeveno meso pripremljeno bez mog nadzora. Majonezu ne volim. Kečap nemrem smislit. Burek mi je premastan, nakon kaj ga pojedem postanem odjednom svjesna da još uvijek imam žučnjak.


Suprug bi se udavio u MD's hamburgerima, ali su mu preskupi, naime, da bi se pošteno nahranio treba mu cirka 6-8 hamburgera i dupli veliki pommes
A kad izračuna da za tu lovu može pojesti biftek doma.... obavezno se predomisli i odluči za opciju bifteka
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2006., 09:57   #29
Quote:
Martinn kaže:
Hej, ali dobar burek, sir i vrhnje, čevapi - su UKUSNA HRANA
Točno

Ne zaobilazim Mc zato što "znam da je nezdrav" nego zato što nevalja.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2006., 10:34   #30
Slažem se.
Recimo, dobru pizzeriju nikad ne bum zaobišla
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2006., 10:35   #31
Ne jedem uopce
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2006., 10:44   #32
Quote:
Dora K kaže:
treba mu cirka 6-8 hamburgera i dupli veliki pommes
A kad izračuna da za tu lovu može pojesti biftek doma.... obavezno se predomisli i odluči za opciju bifteka
izmedju ostalog
idem 2x godišnje jerbo ponekad volim pojest mekfleri.
ali ne mogu se najest tamo za neke pristojne novce.
radje skoknem u 2 goluba na biftek i

ne volim njihov miris, parfimirani krumpir i jako male porcije
a najviše mi se svidja kampanja di su zaposlili neku nutricionisticu da objasni kako je dobro jest u njih.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2006., 10:51   #33
Aje, pa ima njega, u visinu, mislim.....
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2006., 10:57   #34
mene nema u visini jelte, ali svejedno mi je to prazna hrana.
mada primjećujem da ljudi koji nisu gastro tipovi, radije zalaze tamo.
dok ovi jelte s gastonomije; kuhaju doma finote i izbjegavaju mcD.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2006., 11:01   #35
Quote:
Taroth kaže:
ja se volim zdravo hraniti i nije mi bed otici tamo... ak je to tam nezdravo, sta je tek onda sa burekom, sirom i vrhnjem (ajmeee masnoca), cevapi sa kajmakom....

vrhnje je prirodnije i bolje od pomfrija napravljenog u ulju koje se cijeli dan cvrci.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2006., 11:17   #36
Quote:
tilla kaže:
mene nema u visini jelte, ali svejedno mi je to prazna hrana.
mada primjećujem da ljudi koji nisu gastro tipovi, radije zalaze tamo.
dok ovi jelte s gastonomije; kuhaju doma finote i izbjegavaju mcD.
Apsolutno se slažem
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2006., 11:20   #37
Ne volim jesti tamo, jer šta god da pojedem podrigujem isto
Tajna "finog" pomfrija je u tome što ubace goveđeg loja ili masti od prije pečenih hamburgera

http://www.home.no/fr34k/Mc%20Donald's%20Recipes.rtf

Dobre strane MCD-a, čist(non stop neka studentica mlati sa mokrom krpom), ljubazno osoblje,nema dima cigareta i probrani hitovi na razglasu
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2006., 11:23   #38
Iskušala mekdonalds kad su ga otvorili. zapravo, najviše zbog onih prekrasnih igračaka koje su se dobivale u paketu

U svakom slučaju, kad se zaželim mljevenih čuda, uvijek ću odabrati pljeskavicu u lepinji.
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2006., 22:34   #39
ono u mek dreku nije pomfrit, ono je škrob s nekim postotkom mljevenog krumpira oblikovan u štapiće. nešto najlošije što se u mek dreku može uzet. shake je totalna voda i bljutavoća. nekad mi je to sve bolje bilo. anyway - ovdje izgleda nitko ništ ne jede. ova ne jeden majonezu,ovaj mljeveno meso,, ovoj je masno... malo mi je nepojmljivo i neprirodno da oliko ljudi tamani samo povrće!

btw povrće s placa - tome treba jako puno vremena u transportu da pređe sve preprodavače i zelene tržnice dok ne dođe do trešnjevke. a cijelo to vrijeme se retira koječime da ne uvene... toliko o povrću s placa...
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2006., 23:04   #40
mislim da sam tamo samo shake pila. i jela sladoled. bilo fino.

što se ovog tipa tiče, ja sam čitala članak o ženi koja je jela samo u mekdonaldsu i smršavila.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:59.