Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2007., 17:47   #61
Quote:
chickeneye kaže: Pogledaj post
sta su priraslice ? da, kad se ispravim, duboko udahnem, ne ide u ruku ali do pazuha...
to se i meni dogadja...bila na svim pretragama, nista otkrili...rekla mi moja doktorica da mi se organi mozda jos razvijaju...jer kao organi mogu rast do 26. godine kod zena, a kod muskih cak i duze
renchys is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 13:20   #62
weee, neka jos malo sise narastu
chickeneye is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 14:55   #63
Quote:
chickeneye kaže: Pogledaj post
weee, neka jos malo sise narastu
eh da bar....al sise nisu organi...iako mojoj frendici su narasle u 20-oj...tak da uvijek postoji nada
renchys is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 22:12   #64
Bol u prsima i leđima

Je li normalno da me, nakon cijelodnevnog sjedenja pred kompom, užasno probada nešto u kostima (tamo oko prsa i gornjeg dijela leđa)?
kolikotoliko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 23:36   #65
normalno potpuno ja i dan danas imam neke napade bola
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 23:45   #66
Ja bih okrenula pitanje na da li je normalno da cijeli dan sjediš pred kompom i da te ništa ne boli ? Naravno, kretanje, vježbanje, plivanje, masaža i neće te boliti
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 20:43   #67
hmmm,ja imam konstantne jake bolove u zličici.kao da osjecam glad na tom mjestu umjesto u zeludcu nakon jela obicno osjecam mucninu..mislite da bi trebala kod doktora? nisam pušač ni alkoholicar..to je pocelo prije 3 dana i pojacava se.. hmm
KASIOPA is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 20:47   #68
ja sam imao bolove ali ne kad se napregnem bilo je od prehlade ali i ja sam se prepao jer sam pet godina prije bolovao od tuberkuloze pa sam mislio evo je opet
techno mania is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 20:48   #69
Quote:
KASIOPA kaže: Pogledaj post
hmmm,ja imam konstantne jake bolove u zličici.kao da osjecam glad na tom mjestu umjesto u zeludcu nakon jela obicno osjecam mucninu..mislite da bi trebala kod doktora? nisam pušač ni alkoholicar..to je pocelo prije 3 dana i pojacava se.. hmm
naravno za sve treba kod doktora jesmo svi jebeni balkanci jebote bojimo se kod dokrtora
techno mania is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2008., 03:46   #70
Quote:
Wazza kaže: Pogledaj post
POzz,slucajno naidje na ovakvu temu.

Naime ja takodje imam jake bolove,sad tacno ne znam dje,odprilike oko prsa,strasno boli,ono nista se ne primijeti na meni,al najradije bi se ubio koliko boli.Kao mali sam imao sum na srcu,no to je kao prestalo.Ovi bolovi mi se najcesce javljaju ovako preko zime...
Ne pusim,ne drogiram se...Pijem cesce gazirane sokove.Ovi bolovi najcesce nestanu cim jedem nesto(smijesno ali istinito)pa se opet javljaju.Najteze mi je preko noci kada spavam,ma razara me

Da li neko ima predstavu odn. savjet sta dalje da uradim itd.
Doktoru cu otici sigurno...ali pored toga...
Od svih navedenih opisa ovaj je najsličniji problemu sa srcem (angina pektoris).

Jaki bolovi, ne može se definirati točno mjesto, pojačavaju se na hladnoći, postojeći šum ... jedino nije spomenuto da li se javljaju pri fizičkom naporu.

Sad sam vidjela da je odavno post napisan, ali nadam se da je njegov autor bio kod doktora, odnosno da je živ i zdrav.
ZEUSICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 07:54   #71
Slucajno naidjoh na ovu temu

Mene isto jako probada u desnu cicu i to kad se zatrcim inace desno rame me boli istovremeno kao i ledja tu oko lopatice mislim da je od kicme nisam siguran?
alener29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 22:48   #72
Unhappy Bol u predjelu prsnog koša

Pozdrav ! Jucer mi se pojavila neka cudna bol u predjelu prsa. Mislio sam da je privremena ali tu je i danas. Nema problema sa gušenjem nego je bol blaga pri dodiru i jača pri dubokom udisanju. Sad, hoće li to još dugo trajat, ima li netko slična iskustva, trebam li se obratit liječniku ili je to samo privremeno !?
Uostalom, ozbiljno se bavim sportom pa ne znam dali je pametno nastaviti uz bolove. Možda je i srce..što se nadam da nije..zapravo ne vjerujem..ta bol mi se prije nije pojavljivala uopće. Molim za pomoć. Hvala
__________________
Jes ti ručo !?
marko-osk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2008., 01:13   #73
Quote:
marko-osk kaže: Pogledaj post
Pozdrav ! Jucer mi se pojavila neka cudna bol u predjelu prsa. Mislio sam da je privremena ali tu je i danas. Nema problema sa gušenjem nego je bol blaga pri dodiru i jača pri dubokom udisanju. Sad, hoće li to još dugo trajat, ima li netko slična iskustva, trebam li se obratit liječniku ili je to samo privremeno !?
Uostalom, ozbiljno se bavim sportom pa ne znam dali je pametno nastaviti uz bolove. Možda je i srce..što se nadam da nije..zapravo ne vjerujem..ta bol mi se prije nije pojavljivala uopće. Molim za pomoć. Hvala
buduci da se bavis sportom mogo bi bit pneumotoraks..ajd ti lijepo doktoru za svaki slucaj da ne bi bilo nismo znali pa da budes siguran...
bourjois_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 19:26   #74
i? novosti?
__________________
We belong to nobody and nobody belongs to us
bourjois_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 22:09   #75
jao, kakav crni pneumotoraks?!
__________________
Ovo je mali korak za čovjeka, a velik za čovječuljka!
trebor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 13:29   #76
ajd budi pametan pa reci zast ne? idi ti marko ljepo pulmologu i amen
__________________
We belong to nobody and nobody belongs to us
bourjois_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 20:57   #77
Pa možda zato što je pneumotoraks perforacija pluća. A to se događa kada puknuto rebro probije pluća, recimo kod prometne nezgode.
__________________
Zlatkica
zlatka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 22:21   #78
greska u koracima...krivo... "zivim" s osobom koja je to prosla pred par mjeseci...
puknuta plucna opna il ovojnica,pleura kak kome lakse. događa se profesionalnim sportasima i ljudima vece i jace tjelesne građe, najcesce kod napora, al nije obavezno...ne radi se o puknucu plucnog krila niti ikakvom probijanju pluca..nego se između plucnog krila i plucne opne di je puknuta nakuplja zrak i prilikom disanja stvara bol... tak da zlatka malo si u krivu...
__________________
We belong to nobody and nobody belongs to us
bourjois_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 22:30   #79
Također imam nešto takvo sličnog.Nešto me probode 4-5 sekundi kroz prsa i kad udahnem pojača se bol.Također kad se naglo ustanem zamagli mi se pred očima i jedva se pomaknem,isto traje oko 5 sekundi.To je tako svaki dan.
koješta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 22:51   #80
kojesta ne znam tocno sta bi ti rekla nisam strucnjak za takvo sto, al ova markova prica mi je tocna onome sto je prozivjela meni draga osoba...kod pneumotoraksa nisam vidjela da se spominje gubitak svjesti, magla pred ocima i sl...al ko sam ja da pricam iako sam o tome slusala mjesecima...nek se javi neko iz struke pa nek kaze...a btw kaj vas kosta otic doktoru da vas posalje pulmologu? nista...tebe marko pogotovo kad je takva situacija
__________________
We belong to nobody and nobody belongs to us
bourjois_girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:55.