Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2006., 15:51   #1
Catering

Što mi znate reći o tome? zanima me cijena? dal uključuju svoje konobare i inventar? iz Pule sam pa se pitam dal ima "dostava" do mene? pomagajte!
blalla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2006., 22:57   #2
Ja ti mogu samo reci da ukljucuje i konobare i stolove ako ih nemas i sve ostalo...case,tanjure,pribor,stolnjake...oni sve pripreme i poslje sve pociste.Mi smo imali catering iz restorana u kojem smo imali svadbu...cijena je bila 100 kn po osobi.U cijenu je ukljuceno i pice.
ayrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2006., 23:09   #3
100 kn po osobi pa cijena je predobra. da li je to bio hladan bife ili kompletna svadbena večera??
blalla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 08:17   #4
moj catering (a i vecina drugih-favory, majetic) =ZLATNA ZVONA (inace sve 5!) nije ukljucivao nista od gore navedenog-stolci, stoljnaci, stolovi i inventar se dodatno (masno zaracunao-npr. barski stol=70 kn, stolac=15 kn)

u cijenu je bila uracunata jedino klopa i case za cocktaile te neki nihov stol gdje su to sve slagali...s time da su mi u jeku svadbe htjeli zaracunat uslugu konobara (jos 1000 kn dodatno) iako je u ugovoru bilo napisano da je to ukljuceno u cijenu-ja kakva jesam sam se tamo na njih izderala pa su odustali od te prevare. inace klopa je bila ODLICNA! sigurna sam da idu svugdje po hr jer ih je imala i nina badric u istri isl....

PS i cijena nema sansi da je 100 kn po osobi (barem ne kod boljih/poznatijih cateringa)..uglavnom je oko 200-250kn ovisi sto hoces....odi na net i pogledaj..imas npr.catering kosović koji je jako povoljan
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 18:25   #5
To su bili hladni naresci i salate jer to je bilo samo za primanje kod nas,a svadbu smo imali u restoranu.I da malo zeznuh stvar nije pice ukljuceno u cijenu...u ovih 100 kn,al cijena je bila 100 kn po osobi
ayrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 13:01   #6
Neki dan sam vidjela od Citadele u Sesvetama reklamni listic, kod njih je catering od 50kn na dalje. U cijenu je ukljuceno sve.....Tako pise.

Jel od vas neko cuo o njima? Dnevne ponude su im super - koliko sam do sad cula..
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 15:22   #7
E vidiš Citadele se nisam ni sjetila, pa to mi je preko puta. Baš ću se raspitati. Ja sam mislila naručit catering za kod mene i kod njega doma, da ne zamaram nikoga sa slaganjem narezaka, a i htjela bi imati one najfinije kanape sendviče, to mi je baš fency. Šta mislite koliko bi me trebalo to doći, kod njega će doma doći oko 50 ljudi, a kod mene oko 120 doma (jeb.. di ću ja sve te ljude stavit )???
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 15:26   #8
Ne znam, to bi i mene zanimalo.. nerazak, sir (klasika) i kanape snitice. mozda jos plate sa vocem (na njihovoj reklami je to mljac izgledalo )
de se molim te raspitaj pa mi javi
mi jos ne znamo kakav skup njegovi planiraju al ako isto ko kod mene onda cemo i za njega narucit isti catering.
A jel se stvarno mora za toliko osoba catering narucit ko sto ce doci? meni se to malo puno cini... mislim ovisi koliko oni za osobu naprave... bit ce jos jela u sali... Ne da skrtarim, ali da nebi na kraju vise ostalo nego sto se pojelo.. jede se kod njega, pa kod mene, pa u sali..
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 15:43   #9
Ma ja sigurno neću naručit baš za točno toliko osoba. Mislim da ću brojati po pladnjevima. Zamisli samo koliko bi me još to došlo za 200 ljudi, to nema smisla, mislim da ću ja uzeti sve skupa za najviše 100 osoba (zajedno i moji i njegovi). Pa napravit ću ja još neke voćne stvarčice i mislim da će tako i tako svima biti bitna cuga. E i pošto su moji Bosanci mislim da ću reći mami da mi napravi razne one male pitice (mmmmm to mi je tak fino, uvijek sam na svadbama ko mala samo to jela)... Pitat ću u Citadeli i ja sam već razmišljala o Adria cateringu, tamo možda preko veze dobijem i nešto jeftinije Javim ti za cijene kad se stignem raspitati..
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 15:47   #10
pite joj da... to ce sigurno biti kod mog dragog (on je iz bosne rodom).. morat ce i za nas par napravit.. njami odmah to moram zapisat da ne zaboravim
ima li adria catering web-stranicu?
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 16:02   #11
Koliko sam ja uspjela prošvrljati netom izgleda da nemaju. Ja sam ti pokupila menije od njih na sajmu vjenčanja, trebala bi im poslati ponudu pa da vidim koliko bi me došlo to!! Poslala sam već ponudu za zlatna zvona oni imaju web ukucaj u google zlatna zvona catering i vidjet ćeš!!
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 08:34   #12
Quote:
Malabudala kaže:
E vidiš Citadele se nisam ni sjetila, pa to mi je preko puta. Baš ću se raspitati. Ja sam mislila naručit catering za kod mene i kod njega doma, da ne zamaram nikoga sa slaganjem narezaka, a i htjela bi imati one najfinije kanape sendviče, to mi je baš fency. Šta mislite koliko bi me trebalo to doći, kod njega će doma doći oko 50 ljudi, a kod mene oko 120 doma (jeb.. di ću ja sve te ljude stavit )???
pojedinacna cijena kanapea (ZLATNA ZVONA) je od 6-10 kuna ovisno sto je na njemu pa sad racunaj da u sat vremena prosjecna osoba pojede 4-5 kanapea (tako se to sluzbeno racuna)...mene je to preskupo doslo pa sam smanjila na 3 kanapea po osobi...
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 08:37   #13
jeste culi za catering kvatric? jucer sam ih slucajno preko google nasla kad sam zlatna zvona trazila.. jako mi fino izgleda... pa su sigurno i skupi... jeli iko tamo upitao?
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 10:53   #14
Quote:
lolita11 kaže:
pojedinacna cijena kanapea (ZLATNA ZVONA) je od 6-10 kuna ovisno sto je na njemu pa sad racunaj da u sat vremena prosjecna osoba pojede 4-5 kanapea (tako se to sluzbeno racuna)...mene je to preskupo doslo pa sam smanjila na 3 kanapea po osobi...
Hm, da to je malo too much, ne znam vidjet ću još i druge ponude. E, a ta Zlatna zvona su me skroz iznedadila, jučer popodne sam mailom poslala upit i već su me za sat vremena zvali, da utvrde točne informacije i mislim da će mi već danas poslati ponudu. Ne znam, probat ću na još nekim mjestima pitati pa ću vidjeti koja mi je ponuda najbolja. A ako i to sve bude extremno preskupo, e onda ću angažirat ekipu za slaganje kanapea, tak i tak imam super recepte za njih
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 12:43   #15
da, jako su profesionalni i klopa je odlicna! no pokusavaju te nagovorit da uzmes skuplje kanape-e, a to malo iznerviralo
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 14:30   #16
Favory ima super klopu, frendica je uzela njih za vjencanje i imam samo pohvale.A da li putuju to ne znam.
Catering- Kvatric ima mrak klopu i sve aranzira na svojim stolovima tak da to izgleda kao iz bajke a znam da putuju po cijelo lijepoj nasoj.
Curke morate bit svijesne da vam oni taj sav inventar itekako zaracunaju, samo sto to neki prikazu a neki ne, ali sve to platite ako nista onda u klopi .
Frendica je doma imala cca 70 ljudi a uzela je meni za 30 i bilo je jos i previse papice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 23:19   #17
mi smo placali 30 kn po osobi, bili su kanape sendvici, plate sa narescima, kruh donjeli su nam tanjure, case, pribor stoljnjake i salvete....i bilo je dovoljno i jos je ostalo...i bilo je predivno aranzirano...
Kandela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 23:56   #18
Kandela, koji catering ste imali?
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 09:09   #19
I mene zanima???
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 09:51   #20
Ako nemate mogućnost za catering, što ćete naručiti / napraviti doma?

Mene brinu količine: koliko narezaka, koliko pića itd. Što se još ne smije zaboraviti?
Imate li neki "normativ"?

Meni će doma doći možda 60-70 ljudi. Nema šanse da svi sjede, bit će hrana s nogu.
Friške gospođe, pomagajte!!!
bambola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:07.