Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2009., 14:21   #61
Stella nema veze sa Stellom,kao ni Diesel....ali je zato Black orchid fantastičan!!!!intenzivan i trajan kao original...i Escale a portofino je super ali brzo ishlapi...Funny je identičan originalu,Eclat d'Arpege je također dobar....
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 11:20   #62
Ja sam probala Diesel original i meni su isti...
Obožavam Refanov bright crystal!!!!!!!!!mmmmmm
__________________
Nisu sale za umove male
vibica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 13:24   #63
Quote:
Athalie kaže: Pogledaj post
Eto... zanima me kakva su vaša iskustva sa Refanovim parfemima što se tiče kvalitete i koji su vam najbolji?
Dobila sam na "poklon" Nicole.Nemam pojma od čega je. Na bočici samo piše Nicole, a na čepu br 128. Za wc našpricati je super!
__________________
TRETIRAJ ŽENU KAO KRALJICU I BIT ĆEŠ NJEN KRALJ....TRETIRAJ JE KAO IGRU I POKAZAT ĆE KAKO SE IGRA..............
plavokosa555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:10   #64
Ja kupujem godinama Cacharelov "Eden" i Muglerov "Angel" - meni oni snjofaju isto kao i originali
I oba se osjete cijeli dan
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 08:32   #65
Quote:
plavokosa555 kaže: Pogledaj post
Dobila sam na "poklon" Nicole.Nemam pojma od čega je. Na bočici samo piše Nicole, a na čepu br 128. Za wc našpricati je super!
Nicole je druga firma.
__________________
Nisu sale za umove male
vibica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 21:44   #66
nisam znala da je refan u suradnji sa franc. firmom ..koliko se sjećam na deklaraciiji piše bugarska, a sad kad pogledam na samoj njihovoj stranici nigdje ni A ni B odakle dolaze njihovi parfemi.Neznam možda sam čorava, pa ako neko vidi gdje to piše na njihovoj stranici neka mi javi, zbilja me živo zanima.Inače, ja sam kao i hela imala sl. slučaj samo što se meni prolio parfem po nekoj plastici i ona se rastopila tako da se kao i ona pitam kakvu mi to kemiju stavljamo na sebe koliko god ona dobro mirisala ..
mrvica_27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 22:32   #67
Refan je iz Bugarske,točnije iz grada Plovdiv!!!
Surađuju sa francuskom kućom Man.Parfemi se prodaju u četrdesetak zemalja od Hrvatske,Njemačke pa do Japana.
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 16:57   #68
ahaaa ..znači bila sam u pravu ..makar ok, ja sam kriva, napisala si da surađuju s franc. firmom a ne da od tamo potječu, tak da smiri malo živčeke
još nekaj me zanima, napisala si da tamo prolaze kroz strogu kontrolu ..a kako to da onda kada dođu kod nas u hrvatsku se mogu prodavati sa isteklim rokom trajanja?ono tipa, poslali mi par puta iz skladišta(u originalnom pakiranju koje se ne prodaje) sa prepravljenim rokom trajanja...ista stvar se tiče i kozmetike koju prodaju ..čak se sjećam da sam i sama morala brisati rokove ..sva sreća pa je na 80% artikala naznačeno da vrijedi od otvaranja 2 god i sl. ..pa ajd, tu su se zaštitili ..neznam što bi ti rekla, osim da ih nebi trebala hvaliti ovdje ljudima koji nemaju pojma na koji se način tamo radi i zavarava ljude samo da bi se prodalo..
mrvica_27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 20:16   #69
Moji živčeki su potpuno smireni...neznam po čemu si to zaključila da nisu
Što se tiče veleprodaje i skladišta,osobno o tome neznam ništa...znam samo da parfem vrijedi 36 mj. i dokle god nesmrdi i netaloži se kao nekakva muljež on nije pokvaren...boju zna promijeniti(zbog svjetla,topline) ali to nema veze sa samom kvalitetom parfema niti je ona zbog toga upitna kao ni rok trajanja.
Ja osobno nisam hvalila,ponajmanje zavaravala,već sam samo rekla ono što sam na svoje oči vidjela...
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 21:56   #70
je pa kad bi to tako bilo onda bi na originalnom pakiranju bilo naznačeno tipa, rok trajanja vrijedi 36 mj. od otvaranja a ne striktno datumom kao što sam već spomenula takav slučaj i kod neke kozmetike , mislim rok trajanja postoji s razlogom, i ako su ga tamo u bugarskoj(gdje su ga i proizveli) odredili onda je to tako, a s obzirom da sam ja također na svoje oči vidjela da zbilja postoji datum na originlanim bočicama, molim lijepo ..I nisam ja ni rekla da ti zavaravaš ljude već oni koji ga prodaju..
mrvica_27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 23:58   #71
mrvice 27...kad dobiješ nešto sa isteknutim rokom trajanja onda to vratiš onome od koga si dobila...
pa onda netko odgovara zašto je poslao takvu robu.
a slobodno se izjasni,može i na pp, tko je tebi rekao da brišeš rokove sa kozmetike!
btw,ovo sa kozmetikom ti je malo off topic pa mi zvuči kao da blatiš Refan...
ali ako te to veseli..
__________________
Nisu sale za umove male
vibica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 03:57   #72
joj mala daj se spljuskaj
nikoga ja ne blatim, samo govorim što se dešavalo dok sam radila tamo ..
ovo ostalo što si ti tu nabrijala neću ni komentirati a kamoli se tebi izjašnjavati na pp ..mislim svašta

Zadnje uređivanje mrvica_27 : 01.06.2009. at 04:42.
mrvica_27 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 01.06.2009., 09:33   #73
Mrvica forum služi razmjeni mišljenja,vidim da to baš i nekužiš a ne vrijeđanju i primitivnoj raspravi... molim vas da se suzdrzite iznosenja stvari iz privatnog zivota. hvala, darin
Dobro upućeni znaju o kome je riječ
Oprostite na off topiću

Moram reći da sam ja jako zadovoljna Refan parfemima...
Imam svoje favorite,koji mi se nerazlikuju od originala ni najmanje.
Emporio armani recimo

Zadnje uređivanje darin : 02.06.2009. at 10:02. Reason: privatni podaci
Miss Cherie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 00:02   #74
Miss cherie,odgovorila sam ti na pp
mrvica_27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 19:07   #75
poison- običan

jelnetko kupio poison običan u Refanu i kakva iskustva ima s njim...?? thx...
Zmaja007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 21:53   #76
Radila sam nedavno u Refanu. I kao strastveni ljubitelj parfema mogu izjaviti da su im parfemi nebo i zemlja s originalima. Usporedivala sam s onim parfemima koje imam doma dok sam radila tamo i moj dojam je jako loša kopija i puno puno alkohola. nakon par sati miris doslovno ispari i ostane samo alkohol
Nek se nitko ne vrijeđa ali ja to nebi stavila na sebe niti da mi bude poklonjeno pogotovo kad sam vidjela kako se toče parfemi tamo u bočice po 3-4 različita tipa mirisa a iz iste amfore i menzure
Kailea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 11:52   #77
Ne znam smijem li podici temu nakon toliko vremena, ali zanima me mogu li u refanu pronaci Thierry Mugler Angel parfem?
Ne znam ni gdje pronaci popis parfema, a trenutno mi nije ni blizu neka refan prodavaonica, na webu ne vidim nista.

Unaprijed zahvaljujem!
__________________
I believe... <3
Back2black is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 22:26   #78
gdje jos ima refana u uzem centru zagreba?
Belle Ballerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 08:10   #79
Pomozite.... Ne koristim parfeme često i ako koristim koristim samo jedan-dva slična.

To bi bio BLONDE od versace koji se ne proizvodi već duugo kao i Fracas. Do prije tri godina sam ih naručivala kao ulja u bočici sa hayward enterprise i jako sam zadovoljna, dugo traju i super mirišu, jednako kao orginali. Međutim, sad je zadnja bočica pred kraju i htjela bi kupiti a zeza me poštarina koja je prije bila manja ili je nije bio uopće. Mislim se između Mariah M koji je na fragnancex 100kn za 100ml, (parfem, tester, isprobala, super je i jači od onog u manjim bočicama) međutim poštarina je 90kn, što bi bilo ukupno 190kn za 100ml parfema. Druga opcija je Hypnotic poison od Diora koji mi se također sviđa u Refanu, ali tamo je 30ml 90kn. Prednost Refana je što ne moram čekati, ali sve drugo je upitno, kvaliteta, trajnost, cijena... Na forumima nalazim da je prije bio bolji a sad da je sami alkohol. S druge strane za Marah M znam da je super, ali što ako me udre carina?... Što je sa Refanom, OK ili škart?
__________________
Ništa
Filozovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 08:40   #80
Nemam pojma za refan, al ja sam hypnotic imala u originalnoj verziji i u verziji od economica i gotovo da su identicni. A 20ml je 45kn

Sent from my CUBOT GT99 using Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:29.