Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2003., 22:33   #81
Hahahha, doooooobra LL je Livin' Large. To ja imam
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2003., 10:03   #82
OK,što se tiče LL,trebala si ga instalirati PRIJE svih ostalih nastavaka,u tome je štos.
E sad,ako ti je cd piratski,onda moraš na CD - u otvoriti folder CRACK,iz njega kopirati SIMS.ICD u C/PF/Maxis/the Sims,pokrenuti instalaciju,a nakon što se instalira opet u folderu CRACK(sa CD - a) otvoriti folder SIMS i iz njega kopirati SIMS(plava ikonica) u C/PF/Maxis/the Sims.Ovo napraviš samo ako CD nije original.
Pogledaj readme na Hot Date cd-u i pročitaj kaj tam piše(o slijedu instaliranja nastavaka).Možda to pomogne.

Nude Patch je besplatan!
Rekao sam ti da si instaliraš Super Nude Patch,onaj koji je 6.4 Mb velik.Probaj ponovno
Timor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2003., 10:57   #83
Quote:
Timor kaže:
OK,što se tiče LL,trebala si ga instalirati PRIJE svih ostalih nastavaka,u tome je štos.
E sad,ako ti je cd piratski,onda moraš na CD - u otvoriti folder CRACK,iz njega kopirati SIMS.ICD u C/PF/Maxis/the Sims,pokrenuti instalaciju,a nakon što se instalira opet u folderu CRACK(sa CD - a) otvoriti folder SIMS i iz njega kopirati SIMS(plava ikonica) u C/PF/Maxis/the Sims.Ovo napraviš samo ako CD nije original.
Pogledaj readme na Hot Date cd-u i pročitaj kaj tam piše(o slijedu instaliranja nastavaka).Možda to pomogne.
Ma, išla sam po redu.... Prilikom instalacije LL (nakon originala) došlo je do prekida instalacije (problemi sa CD-romom...). Kad je problem riješen, više nisam mogla instalirati LL. Uvijek javlja Uninstall? odmah nakon opcije install.
Probala sam preko Add/Remove jer ga tamo vidim kao instaliranog, ali ne funkcionira. Kao da je negdje memoriran......
DUH!!!!!!!!!!!!!!
 
Odgovori s citatom
Old 03.04.2003., 11:49   #84
Onda uninstalliraj sve pa probaj opet,a ak ni to ne upali,onda ti nešto nije u redu sa cd - om.
Timor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2003., 11:56   #85
formatiraj disk, instaliraj windowse 3.11 i najnovije drivere za matičnu. a ako ti onda ne proradi onda nabi timora prstom u oko jer te nagovorio da to instaliraš in the first place.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2003., 11:58   #86
hahaha... bas nam treba neko ko radi nered po forumu...
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2003., 11:59   #87
da timore, sram te bilo.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2003., 12:08   #88
Hvala na savjetima!

Budući da sam Simse instilarala nekoliko puta (zbog raznih crashova ) i svi nastavci funkcioniraju ok, mislim da ću ipak morati zamjetiti cd za novi.
 
Odgovori s citatom
Old 03.04.2003., 12:13   #89
kupi si novi komp... pomogucnosti intel... tu nemres nikad fulati!
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2003., 19:07   #90
a kaj sam sad ja kriv???
Timor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 00:47   #91
naravno... trebamo dezurnog krivca, a ti si to ispal po automatskom postupku!
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 10:06   #92
Pa naravno,tko drugi nego ja...opet
Timor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2003., 10:26   #93
I tako ja jučer instalirah Unleashed...sad se zabavljam s kućnim ljubimcima,al bome nije lako...
Timor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2003., 22:18   #94
jos si tu? kaj nisi bil dosta kriv?
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2003., 22:42   #95
Quote:
Timor kaže:
I tako ja jučer instalirah Unleashed...sad se zabavljam s kućnim ljubimcima,al bome nije lako...
kak natjeraš miša da ispuca mačku iz topa, ili tog ima samo u crtićima?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2003., 16:48   #96
No super,sad ću još postati IMF gangster...

Slafko...ne fantaziraj...
Timor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2003., 20:40   #97
The Sims 2 !!!! Toooooooooooo!!!11



Electronic Arts today announced that The Sims 2 is in development at Maxis studio. "For the first time, players control their Sims over an entire lifetime. Every choice that is made has a relevant and dramatic effect on the life of a Sim. More life-like Sims, all-new gameplay, and the ground-breaking addition of genetics, with the DNA of Sims passed down through generations gives players a more vivid, realistic, and in-depth Sims experience. All of this takes place in a new amazingly life-like 3-D world". The Sims 2 will be unveiled to industry insiders on May 13th at the E3 Expo and is scheduled to ship in early 2004.


e jedva cekam reakcije... ajde ako pljujete neka bude kreativno.
__________________
ISMELLURINE
It's just a ride...
kF is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2003., 16:54   #98
Neda mi se ni pjunut na to.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2003., 20:26   #99
Ideeeeeeeš, ima DNA utjecaja za uzgoj novih simsova
Je l' možeš uzgajat übermensch-a???
Ja bi to odma igro
__________________
You can't spell fundamentalist dogma without spelling fun.
C'Tebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2003., 14:31   #100
Tako je, izlaze 14. 1. 2004, i imat će bolju grafiku, kretanje u 3D prostoru, lica simsa će moći mijenjati izraze (ljutnju, sreću, zbunjenost itd), a i svaki će sim stariti - od bebe prema djetetu, teenageru, odrasloj osobi, dedeku ili bakici...

Screenshotove pogledajte ovdje
Timor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:37.