Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2007., 00:32   #61
marina ako ti nije hitno kontaktiraj Grafko Zagreb da ti pošalju uzorke papira i kod njih možeš telefonski naručiti papir u arcima. To je najjeftinija solucija. Zlatne ruke imaju bezobrazno visoke cijene papira, znam koja je veleprodajna cijena papira, a koju oni tek maržu stavljaju, užas.

Grafko također ima i koverte, koje dimenzije ti trebaju koverte?
Aurora.os is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 01:03   #62
Quote:
marina.b11 kaže: Pogledaj post
zanima me gdje se u Osijeku moze naći fini papir za pozivnice-jednostavni krem rebrasti,isto tako i za zahvalnice,moze biti i u arcima,pa ak netko zna...isto tako i svecane koverte krem boje u obliku pravokutnika?hvala na informaciji
Mislim da velik izbor papira imaš u Europatradu (mislim da se tako zove ), to je tamo u onom naselju blizu Supera. Mislim da se zove Jakova Gotovca. Nisam sigurna jel imaju taj koji ti tražiš, ali odi škicnit.

A te koverte... ja ti nigdje u gradu nisam mogla naći pravokutne koverte, tako da će to biti teška misija. Bolje pogledaj možda u Zagrebu, ako možeš.
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 09:54   #63
pogledaj i u OTP-u tj osječkoj tgovini papirom na vukovarskoj blizu STUC-a. mi smo nasli fini sedefasti papir 70x100 po 10,30kn. imaš nešto i u hobby artu,ali su još skuplji od zlatnih ruku. za koverte zbilja n eznam, ali ako sve zapne imaš negdje na topicima (možda kod pozivnica ili kod linkova sve za vjenčanje) link na stranicu na kojoj imaš shemu ako napraviti kovertu raznih dimenzija i oblika.
purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 23:09   #64
Quote:
marina.b11 kaže: Pogledaj post
zanima me gdje se u Osijeku moze naći fini papir za pozivnice-jednostavni krem rebrasti,isto tako i za zahvalnice,moze biti i u arcima,pa ak netko zna...isto tako i svecane koverte krem boje u obliku pravokutnika?hvala na informaciji
u Europatradeu ima i posebno papiri (koji su jeftiniji nego u hobby artu i u zaltnim rukama) a također imaju oanko u kompletu valjd apakiranje po 20 papira baš za pozivnice i također pripadajuće koverte(stoje na onim policama koje se okreću sad se ne mogu sjeiti koja marka ali ima više nijansi prljavo bijele)
MadamDemode is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 23:50   #65
u hoby artu pored bagata imaju za mislim 8 kn/kom sjajne koverte i unutra već pripremljena jednostavan kartončić za print. imaju i po 16,50 kn lijepi reljefni papir s ružama (ruže su onako udubljene/ispupčene ne znam kako bolje objasniti) i to u 3 boje - prljavobijela, zlatna i neka nijansa crvene. i paus papir im je najjeftiniji - 0,50 kn/A4 dok drugdje cijene idu i do 0,92 pa kad trebaš 150 k'o mi skupi se. Mi smo karton ipak kupili u OTP-u, a ovaj paus sam nijansirala printanjem laganog svijetlog dezena. valjda će uskoro biti gotove pa da vidite
__________________
...spustila te zvijezda na planetu da mi budeš radost... Klub 777

purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 20:37   #66
Curke, ajd da ne lutam uokolo, jel mi može koja onak iz glave reć sale u Osijeku i okolici za 200tinjak ljudi?
__________________
Stjepan 10. 01. 10. :)
blossom1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 21:11   #67
blossom, ti si negdje blizu osijeka?zelenkrov u čepinu (tamo ćemo imati mi ), hotel mursa, hotel central, classic na čepinskoj, vatreni (neki broj 95 možda, to je u vatrogasnom naselju), kopikam u tenji ima jedna povoljna od mesnice dolac ... slobodnoj pitaj i na pm ako te što zanima
__________________
...spustila te zvijezda na planetu da mi budeš radost... Klub 777

purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 21:31   #68
Quote:
purpurna kiša kaže: Pogledaj post
blossom, ti si negdje blizu osijeka?
Jok, ja podrafka!

Dragi iz Os, kod mene vjenčanje, svadba u ili oko Os, pa si misli kak ću to organizirat!

Do sad sam u svatovima bila samo u Čepinu u nekoj sali, skroz mi ok.

Čeka me u subotu landranje širomšorom u krugu od 20 km oko Os kao vedingkrešer!

Hvala na pomoći!
__________________
Stjepan 10. 01. 10. :)
blossom1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 01:40   #69
Imala sam svatove 12.05. i svakako preporučam Kneževe Vinograde (Baranja), Bazeni - restoran Panon. U restoran stane oko 180 - 190 ljudi, cijena je 16 eura po stolici, u cijenu su uključene dvije večere (1. ragu juha, tri vrste pečenja, prilozi i salata, 2. sarma ili čobanac i meso od 1. vecere). Osoblje je super, hrana odlicna, ma sve pohvale. Kad skuzim kako se radi postavit cu i sliku sale.

Svakako bi preporucila Foto "Mara" iz Belog Manastira, ljudi (muž i žena) su odlicni i obozavaju svoj posao, stvarno svaka pohvala za njih. Cijena im je po broju gostiju, mi smo imali 175 gostiju, za 5000kn dobijemo 450 slika po izboru i 3 Dvd - a.
pinnky is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 12:51   #70
blossom ima svega, zavisi šta tražiš.
Najveća sala je Classic al definitivno i najskuplja, u nju stane 500 ljudi, a cijena je nekad bila 9 000kn, a sada mislim da je 12 000kn. S tim da moraš imati svoje kuhare i konobare, a nemaju ni hladnjaču.

Za salu u Zelenkrovu ne znam, ova što je u sklopu restorana prima 100-150 ljudi i čula sam da je super, sada oni imaju jednu novu salu, sa okruglim stolovima al ne znam kako je.

hotel Mursa je meni jako lijep, novouređena sala, ali stane 120 ljudi, znam jer sam ju ja gledala pa mi bilo jako žao što je mala.

Vatreni 95 je sala na Jugu 2, nova, imaju isto okrugle stolove, ali nisam čula baš neke pohvale za nju.

hotel Osijek dobra sala, sve na nivou kao i cijena, čula samo pohvale, cijena ovisi o onome šta uzimaš od njih.

ima još restoran Kopika, sala Glaser, studentski centar, sala IPK Osijek, sala Pepeljuga, hotel Central ali o ovim prostorima ništa ne znam
Aurora.os is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 12:55   #71
ja ću biti u novoj sali u Zelen krovu...
u salu stane od 100-400 ljudi, napravljeno je tako da se sve može pregraditi ovisno o broju ljudi
okrugli stolovi, posluga fantastična kao i hrana...nema da nešto fali ili da 100 godina čekaš konobara
kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 13:02   #72
sala glaser je bila na strossmayerovoj, kažem bila jer kad smo se raspitivali trebali su ju rušiti i graditi novu.
kirshna, ima li u našem zelenrovu navlake za stolice i po kojoj cijeni? hoćeš li ih ti imati? skup je to sport ali si još uvijek premišljam da ako netko neočekivano ponudi neku lovu onda si to mogu priuštiti. joj, nisam još otišla vidjeti novu salu. ti si bila?
__________________
...spustila te zvijezda na planetu da mi budeš radost... Klub 777

purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 13:33   #73
Ako nekog zanima hotel Osijek imam ja sve o njima i cijene i meni i sve, sve! Mi imamo tamo svadbu i meni se cini odlicno! A svi hvale njihovu hranu! I nisu tako skupi kako se moze u pravi mah ucinit!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 14:55   #74
Quote:
Aurora.os kaže: Pogledaj post
blossom ima svega, zavisi šta tražiš...
E hvala ti puno! Idem u Os ovaj ili idući vikend pa ću probat od subote popodne obić sve živo.

Dozvole da dođeš kad su sale priređene za nečije vjenčanje da vidiš kak izgleda, jel da?

Tak ti je to kad organiziraš svadbu 150 km daleko, a po prirodi si nepovjerljiv da bi i sitnice prepustio organizirat nekom drugom.

Quote:
kirshna kaže: Pogledaj post
ja ću biti u novoj sali u Zelen krovu...
Jel imaju sve ili je samo sala a ostalo sve sami organizirate?

Čini mi se zgodno s tim da se sala može smanjit ili povećat prema potrebi.


Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Ako nekog zanima hotel Osijek imam ja sve o njima i cijene i meni i sve, sve!
Ajd ugrubo ispričaj, ako nam neće reć da je reklama.
__________________
Stjepan 10. 01. 10. :)
blossom1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 15:28   #75
s obzirom da i mi imamo u zelenkrovu odgovorit cu ti i ja a kirshna nek nadopuni. ako imas više od 100 osoba onda ne plaćaš posebno najam sale nego plaćaš meni. mi ćemo za 24€ (za veći broj ljudi je i manja cijena) dobiti prvu večeru (juha, 3 vrste mesa, prilozi, salata, kruh) i neograničene količine vina, piva, bezalkoholnog piva i sokova. dobijemo na poklon koktel dobrodošlice za kumove i mladence, šampanjac u ponoć za kumove i mladence, prskalice na torti i noćenje u njihovom hotelu (nedavno su postali hotel, dosada su bili motel). imaju svoju web str. koju ja sad ne mogu naći al evo link da vidiš kako izgleda i tu su ti kontakt podaci http://www.croatia.hr/Hrvatski/Lokac...tionType=Hotel
možeš kod njih uzeti i drugu večeru - čobanac 20 kn po osobi. ako hoćete janjetinu/prasetinu, možete ju sami donijeti ili od njih naručiti ali cijenu doista ne znam. ako doneseš svoju janjetinu/prasetinu onda platiš 1€ po osobi serviranje jer ti oni daju ekstra kruh i salatu za tu cijenu.
uf da šef zelenkrova zna kako ga reklamiramo možda bi dobili i malo popusta
javi se kad si u os i ako budete nešto trebali
__________________
...spustila te zvijezda na planetu da mi budeš radost... Klub 777

purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 15:37   #76
Quote:
blossom1 kaže: Pogledaj post
odgovoreno na oba!

Dakle, hotel otpada, premali!

Ne kužim kak je u Slavoniji toliko teško nać salu za 200 gostiju, pa bar su pravi slavonski svati nekada i prekobrojni!
Ne otpada ako zelis! Ima mjesta!!!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 15:39   #77
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Ne otpada ako zelis! Ima mjesta!!!
Ispravak netočnog navoda mene (u potpisu ćorave koke)!

Ima mjesta za 200 ljudi!!!!!

__________________
Stjepan 10. 01. 10. :)
blossom1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 01:16   #78
[QUOTE=Aurora.os;8522484]blossom ima svega, zavisi šta tražiš.
Najveća sala je Classic al definitivno i najskuplja, u nju stane 500 ljudi, a cijena je nekad bila 9 000kn, a sada mislim da je 12 000kn. S tim da moraš imati svoje kuhare i konobare, a nemaju ni hladnjaču...

U Mursi i Vatreni 95 sam bila u svatovima. U Mursi imaju 2 sale, jedna je do 300 ljudi, a druga za oko 200. Vatreni su mi ok, lijepa sala, dosta mjesta...ne znam za kuhinju i poslugu. Sala Pepeljuga prima do 250 ljudi.
__________________
Moj potpis!!!!
LoknicaOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 11:30   #79
Kakva iskustva imate sa salonom vjencanica Isabella? Gledala sam kod njih haljine i cine mi se ok, a i cura je bila jako ljubazna.

Vjencanje mi je 05/08. pa mi je jos rano rezervirati a ovo sam bila s frendicom.

Jel imao tko njihovu haljinu?
Scarllet O'Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 17:20   #80
Arrow

Quote:
purpurna kiša kaže: Pogledaj post
u hoby artu pored bagata imaju za mislim 8 kn/kom sjajne koverte i unutra već pripremljena jednostavan kartončić za print. imaju i po 16,50 kn lijepi reljefni papir s ružama (ruže su onako udubljene/ispupčene ne znam kako bolje objasniti) i to u 3 boje - prljavobijela, zlatna i neka nijansa crvene. i paus papir im je najjeftiniji - 0,50 kn/A4 dok drugdje cijene idu i do 0,92 pa kad trebaš 150 k'o mi skupi se. Mi smo karton ipak kupili u OTP-u, a ovaj paus sam nijansirala printanjem laganog svijetlog dezena. valjda će uskoro biti gotove pa da vidite
cure,hvala vam na informacijama za papire,nasli smo nakraju u hobby artu i za pozivnice i zahvalnice,cijena je primjerena a koverte smo posebno tamo isto narucili,nasih dimenzija i super smo zadovoljni njima.
sto se tiče sale,mi smo isto u zelenkrovu u novoj sali i neki dan smo išli vidjeti-prelijepa jetoliko je prostrana i elegantna ali onako jednostavno i profinjenostolice su crvene elegantne s zlatnim obrubom tako da nije potrebna bilokakva presvlaka,bio bi grijeha zidovi su njezno zuti s zlatnim zavjesama,ma fenomenalno,sala me ocarala...
marina.b11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:32.