Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2018., 13:37   #6501
Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
Da li je 3.000-3.500 kn ok cijena za 14-15 stolova i kugle gypsofile u visokim tankim vazama, takav mladenacki stol i buket? Radi se o okolici Zg. I da, radi se o 22.6.
Ovo je i više nego ok cijena, ovisi kolike bi te kugle bile. Osobno bi vjerojatno naplatila više jer se slažem s ovim što je Monika napisala.
ohjohnny is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 13:39   #6502
Quote:
Petitapetit kaže: Pogledaj post
E bas to smo u meduvremenu cvjecarka i ja odlucile obicna staklenka samo ofarbana i spaga... bit ce to super
Sigurno će super ispasti, s tim ne možeš fulati a možeš imat kontrolu nad dizajnom staklenki . Sretno!
ohjohnny is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 14:20   #6503
Quote:
ohjohnny kaže: Pogledaj post
Ovo je i više nego ok cijena, ovisi kolike bi te kugle bile. Osobno bi vjerojatno naplatila više jer se slažem s ovim što je Monika napisala.
Ok, hvala na pomoći. Kaparila sam pa ćemo vidjeti I meni se činila skroz ok i razumna cijena ali sam htjela provjeriti.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 22:45   #6504
Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
Jep, tak sam napisala. 14-15 stolova i gipsofila (ona velika kao kugla aranzman) u visokim tankim vazama (znaci ne nisko i mali aranzmani), mladenacki stol s gipsofilom i u slicnom ozracju i buket.

Ovako nešto samo skroz uska srebrna vaza.
https://www.google.hr/search?q=gipso...nQsPEHIK5lFGM:
Onda je i moja cvjecarka dala ok cijenu, ja imam - max 20 stolova (ali bit ce koji manje) po 70kn - staklenka sa gipsofilom, ruzama i eukaliptusom i svjecice. mladenacki 1300 u tom stilu, buket 400, oko torte grilande isti izbor cvijeca 3kom 200, i u crkvi po 30kn/po klupi sama gipsofila (uzet cu prvih par redova) i jos jedan aranzman kao pozadina u dvorani za 500. Blizu 5000 kn.

Jel vam se to cini ok ?

Quote:
ohjohnny kaže: Pogledaj post
Sigurno će super ispasti, s tim ne možeš fulati a možeš imat kontrolu nad dizajnom staklenki . Sretno!
Da🙂 cvjecarka je bas draga i suradljiva
Petitapetit is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 19:40   #6505
Cure ako se smije znati kod koga ste to isli da vam je tako jeftino...ako moze info privatno ako se ne smije ovdje. Ja sam isla u cvjecarnu koja je na kraljevom vrhu i tamo mi ispada cca 5000kn za : aranzman na autu (trake od tila), buket od gypsophile, uredenje crkve (masne od tila na klupama i fenjeri), samo rever za mladozenju, sala je 1300 kn... radi se o kombinaciji gypsophile i malih ruzica. Da li je 5000 kn puno?
TinaZg91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 21:17   #6506
Quote:
TinaZg91 kaže: Pogledaj post
Cure ako se smije znati kod koga ste to isli da vam je tako jeftino...ako moze info privatno ako se ne smije ovdje. Ja sam isla u cvjecarnu koja je na kraljevom vrhu i tamo mi ispada cca 5000kn za : aranzman na autu (trake od tila), buket od gypsophile, uredenje crkve (masne od tila na klupama i fenjeri), samo rever za mladozenju, sala je 1300 kn... radi se o kombinaciji gypsophile i malih ruzica. Da li je 5000 kn puno?
Pa 1300 kn je jako malo za salu. Koliko je to stolova?

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 23:22   #6507
Ma krivo sam napisala..tj kad sam rekla sala mislila sam na stol za mladence..a po stolu za goste mi je 200kn..
TinaZg91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 09:23   #6508
U tom slučaju je to nekakva realna cijena.

Ovisi kakve su vaze za stolove. Ako su male teglice onda je 200 kn puno, odnosno, možeš naći jeftinije. Ako su neke konkretnije vaze, onda je to skroz normalna cijena.

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 16:55   #6509
Quote:
Zla majkee kaže: Pogledaj post
U tom slučaju je to nekakva realna cijena.

Ovisi kakve su vaze za stolove. Ako su male teglice onda je 200 kn puno, odnosno, možeš naći jeftinije. Ako su neke konkretnije vaze, onda je to skroz normalna cijena.

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
Slažem se s ovim. Da se može komentirati cijena, morali bi znati dosta detalja. Možda to u jednu ruku i nije fer jer svaki cvjećar ima svoje razloge zašto nešto naplati koliko naplati. Cijena varira ovisno o veličini, vrsti cvijeća, količine posla s određenim vrstama, cijenom inventara itd.
ohjohnny is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 16:16   #6510
Nisam našao na forumu ništa drugo što se cvijeća tiče...
Jel netko možda zna koja je ovo biljka?

daniel2809 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 16:37   #6511
Kalanhoa, imam tako dvogodišnju žutu, puca od cvijeta, i narančastu, rozu i crvenu. Predivne i lake za održavanje. Vole puno svjetla.
P.s. pod stanovanje - vrt su ti biljne teme
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 16:46   #6512
Hvala!
daniel2809 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 15:52   #6513
trebam one drvene cjepanice za na stolove, vidjela sam ih negdje cak i za kupiti, jel netko mozda zna gdje ima ili gdje se mogu nabaviti?
__________________
...nikad se ne vracaj proslosti,jer ono sto si odbacio u proslosti vjerojatno se nije nimalo promijenilo...
petra_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 19:02   #6514
Quote:
petra_k kaže: Pogledaj post
trebam one drvene cjepanice za na stolove, vidjela sam ih negdje cak i za kupiti, jel netko mozda zna gdje ima ili gdje se mogu nabaviti?
Opg Novosel inače su na zelenoj tržnici ali imaju instac pa im se mozes tamo javiti
ohjohnny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 22:51   #6515
S obzirom da sam tudum za cvijece, puno guglam u zadnje vrijeme o istome
Za sad mi se svidaju bozuri, hortenzije, ranunkule, gumbeki
Kako bi zeljeli vjencanje u 10. mj. ne znam sto od gore navedenog u to vrijeme uopce ima, a da je po nekoj ajmo rec normalnoj cijeni.
Ako bi mi mogli dati prijedloge za neko sezonsko cvijece (da i to proguglam) puno bi pomogli
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 09:11   #6516
Quote:
SashaFierce kaže: Pogledaj post
S obzirom da sam tudum za cvijece, puno guglam u zadnje vrijeme o istome
Za sad mi se svidaju bozuri, hortenzije, ranunkule, gumbeki
Kako bi zeljeli vjencanje u 10. mj. ne znam sto od gore navedenog u to vrijeme uopce ima, a da je po nekoj ajmo rec normalnoj cijeni.
Ako bi mi mogli dati prijedloge za neko sezonsko cvijece (da i to proguglam) puno bi pomogli
nisam ti ni ja baš "bistra" za cvijeće, ali ranunkule su ti proljeće..božuri kasnije proljeće.
Hortenzija ti je od ranog proljeća do kasne jeseni, a za gumbeke ne znam
__________________
We belong to nobody and nobody belongs to us
bourjois_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 15:25   #6517
Quote:
bourjois_girl kaže: Pogledaj post
nisam ti ni ja baš "bistra" za cvijeće, ali ranunkule su ti proljeće..božuri kasnije proljeće.
Hortenzija ti je od ranog proljeća do kasne jeseni, a za gumbeke ne znam
Hvala na info
Za gore navedene sam uspjela uloviti da mi po datumu bas i nisu najbolje opcije, no ipak hortenzija su mi tako divne da bi i uvoz ipak bio opcija bez obzira sto ce kostati

Nadam se da cu naci nesto sto bi moglo biti odgovarajuce onome sto zelim a da nije gipsofila npr koju bi trebala izbjegnuti iako mi je lijepa
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 07:53   #6518
Quote:
SashaFierce kaže: Pogledaj post
tako divne da bi i uvoz ipak bio opcija bez obzira sto ce kostati
tak sam ja s ranunkulama...kraj 5. mj . Sve mi ovisi o tome kolko bude toplo
__________________
We belong to nobody and nobody belongs to us
bourjois_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 14:18   #6519
Quote:
SashaFierce kaže: Pogledaj post
Hvala na info
Za gore navedene sam uspjela uloviti da mi po datumu bas i nisu najbolje opcije, no ipak hortenzija su mi tako divne da bi i uvoz ipak bio opcija bez obzira sto ce kostati

Nadam se da cu naci nesto sto bi moglo biti odgovarajuce onome sto zelim a da nije gipsofila npr koju bi trebala izbjegnuti iako mi je lijepa
Probaj s Dalijama. Dolaze u puno oblika i boja pa kad googlas nemoj se zbuniti . U 10om mjesecu su vec pri kraju i dosta su zarkih boja ali se s njima da fakat lijepo sloziti. Pogotovo ako nisi za neki jako klasičan stil
ohjohnny is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 23:44   #6520
ok dakle razgovarala sam s nekoliko cvjećarki
na žalost samo sam zadnjoj predložila ideju cvjeća u teglama pa ne znam kolike bi bile cijene drugih no ono što mene muči je to što su cijene i ove prve 3 dosta različite

dakle ono što ja želim je prvenstveno zelenilo i to moja ljubav bršljan i uz njega mahovina, paprat, kalocephalus, kućna srećica
uz to zelenilo po možda jedan cvijet na stolu (bijeli ili tamno crveni)
i puno bršljana i pokoja tamnocrvena ruža za mladenački stol
i buket koji je recimo ponovno bio bršljen i tamnocrvene/a ruža ili bijele ruže/a ako se odlučim za crvenu vjenčanicu
par svjećica ili onih fairy lights
ja bi bila jako sretna kada bi bršljen i srećica i kosturko i paprat bili živi u teglicama pa si ih ljudi mogu doma ponjeti kao poklon
buket bi ovako nekako izgledao tj bio ovog tipa
https://goo.gl/images/iYwDix

možda ovako nešto za mladenački stol https://www.google.hr/url?sa=i&rct=j...19684491414164
iako može i puno jednostavnije


https://www.pinterest.com/petrapuvaa/wedding/
ovo je moj board sa svim vezano za vjencanje pa ima i zelenila

bit ce između 10 i 15 stolova (još ne znam po koliko su osoba stolovi)

trebalo bi dakle moj buket, te stolove i mladenački stol i to je to

koliko bi bila neka realna cijena za to

neću vas držat za riječ niti za sto dvjesto kuna nego čisto da znam kaj je previše a kaj premalo

hvala vam
pepsich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:19.