Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2017., 09:51   #3621
Quote:
Snješkić kaže: Pogledaj post
Hvala na preporuci. Nike nije opcija po vama? Znam da je tamo i njihov ducan pa pitam
Možemo na ti, osjećam se staro kad mi persiraju.

Hvale Nike Pegasus. No, ja isto imam široko stopalo i uske su mi. Probaj... ako ti odgovaraju, navodno jako dobra tenisica.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 12:42   #3622
Quote:
Snješkić kaže: Pogledaj post
Široko stopalo, asfalt/makadam. Ne preduge dionice po suhom vremenu, po kisi i snijegu bas i ne. Hvala
hoka clifton4, široke, a imaju i model "W" (wider- još šire ). Pogledaj malo i new balance. Dosta underrated tenisice, koje se znaju naći po jako pristojnim cijenama, a jako su dobre. Jedino imaju teško pamtljiva imena modela , čini mi se da sam svojedobno imao v1080 i bile su prva liga, a koštale me 400 kuna.
Bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 21:23   #3623
U Rosesu mog broja nema predloženih tenisica. Imam peraje umjesto stopala

Nešto sam uspjela probati. I zapisati.
Adidas energy cloud
Adidas duramo
Nike revolution 3
Nike dual fusion X 2
Nike air max dynasty
New balance strobe


Mišljenja, preporuka, savjet
Snješkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 22:09   #3624
NB Strobe su mi nepoznanica, nikad čuo za njih. Ostale tenisice su vrlo solidne za početnika. Kupi one koje ti najbolje pašu. Odabir tenisica je vrlo subjektivan jer svi imamo različito stopalo... tako da je u konačnici najbitnije da tebi odgovaraju.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 22:28   #3625
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
NB Strobe su mi nepoznanica, nikad čuo za njih. Ostale tenisice su vrlo solidne za početnika. Kupi one koje ti najbolje pašu. Odabir tenisica je vrlo subjektivan jer svi imamo različito stopalo... tako da je u konačnici najbitnije da tebi odgovaraju.

https://www.sportvision.hr/tenisice/...lance-sneakers

To su ovakve. S tim da su ovdje i jeftinije
Snješkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 22:50   #3626
Snješkić, baci pogled u Intersport Westgate. To je outlet, pa se mogu uloviti odlične cijene
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 07:21   #3627
Prošli mjesec sam tamo u Intersportu kupio Saucony Kinvara 7 za 300kn. A i bilo je još nekih modela sniženih. Od navedenih bi uzeo eventualno Duramo.

I ako neletiš negdje na Nike zoom winflo 3. Gadna tenisica ko porez ali jako jako dobra. Nakon 500km ne pokazuju još znakove smrti. A znaju biti ispod 350kn. Ja ako naletim negdje jeftino si uzimam minimalno dva para.
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 16:27   #3628
bio danas u salona mall u decathlona, sve dječji brojevi (do 47)
ali dobar izbor asics tenisica
__________________
Svi su bili na mojoj strani, zato je brod potonuo.
parangal1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 22:11   #3629
Jucer kupljene Nike pegasus. Kad sam ih probala jako su udobne bile, nadam se da ce bit dobre. Hvala na savjetima svima 😁
Snješkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 21:15   #3630
Kupio Salamonke Speedcross Vario u Tomas sportu...530 kn na snizenju..izgledaju mrak
moreno is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 22:23   #3631
Kako su stare tenisice (Adidas Duramo 5) već odavno trebale biti u smeću napokon sam se odlučio malo posegnuti u kesu i oprostiti od ponešto EUR-ića... Već duže pikiram na Mizuno Wave Rider seriju (20ka je sad u pitanju). Kako u mom "selu" baš i nema navedenih modela kako bi ih mogao isprobati (što je naravno daleko najpametnije , ali bome ne dam 150-200kn za odlazak na kopno da bi možda ili možda ne u najbližem gradu našao te tenisice za isprobavanje ) naručio bi ih preko neta... Problem je što me jako zbunjuje Mizunov size chart... Što se trkačkih tenisica tiče imam iskustva samo sa Adidasom (EU46 i 2/3, UK11.5, 30cm) i ASICS-om (EU47, UK 11.5, 30cm). Sad meni bi za usporedbu najlogičnije bilo gledati dužinu (30cm kod oba dosadašnja modela) ali 30cm po Mizunovom chartu odgovarajuće EU46, UK11)...Dakle konačno pitanje. Može li mi netko tko ima iskustva sa Mizunom (još bolje s Wave Riderom) potvrditi ovaj odnos tj. da kod Mizuna treba uzeti pola broja manju veličinu ?
Silverstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 08:42   #3632
Možda je stvar samo u modelu. Ja uvijek gledam tu dužinu u cm. Pogledaj malo recenzije, osobito na amazonu, tamo znaju napisati jesu li brojevi tocni
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 09:41   #3633
Quote:
janis2102 kaže: Pogledaj post
Možda je stvar samo u modelu. Ja uvijek gledam tu dužinu u cm. Pogledaj malo recenzije, osobito na amazonu, tamo znaju napisati jesu li brojevi tocni
Ma naravno da je svaki model malo drukčiji (zato bi i trebalo uvijek probat prije kupnje) ali ovo sam našao na stranicama od Mizuna http://www.mizuno.com.au/website-footwear-size-chart/
Znači trebalo bi vrijedit okvirno za sve njihove modele.
Ma čitam po internetu (među ostalim i Amazonu) ali iskustva su raznorazna. Ne može se izvući neki konzistentni zaključak ...
Imaš ti vlastitog iskustva s Mizunom ?
Silverstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 12:14   #3634
Ispite 10, 2 modela. Eu 40/uk 6.5/ 25.5 cm, meni su bile ok. Možda čak i najbolje tenisice, ne znam zašto ih nisam nastavila kupovati, mislim na marku
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 13:37   #3635
Quote:
janis2102 kaže: Pogledaj post
Ispite 10, 2 modela. Eu 40/uk 6.5/ 25.5 cm, meni su bile ok. Možda čak i najbolje tenisice, ne znam zašto ih nisam nastavila kupovati, mislim na marku
A kakav je odnos brojeva prema drugim tenisicama koje si imala (bar za one koje sad imaš sigurno znaš ) ?
Silverstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 16:59   #3636
Quote:
Silverstone kaže: Pogledaj post
. Što se trkačkih tenisica tiče imam iskustva samo sa Adidasom (EU46 i 2/3, UK11.5, 30cm) i ASICS-om (EU47, UK 11.5, 30cm). Sad meni bi za usporedbu najlogičnije bilo gledati dužinu (30cm kod oba dosadašnja modela) ali 30cm po Mizunovom chartu odgovarajuće EU46, UK11).

samom sebi si odgovorio ako su ti sve tenisice do sad bile UK 11.5, 30cm,onda ćeš kupit od mizuna isto to,zajebi taj euro broj koji se kod marki mjenja za 1 broj.

sad i ja gledma tj mizunov chart sad i mene bune mizuno-com.au

https://www.21run.com/en/shoe-size-compass-mizuno/

kako taj mizuno gluposti radi kod svih marki su uk,us broj i dužina isti samo se Eu broj mjenja,samo kod mizuna je tvoj 11,5 30,5 nije 30,sad ne znam dal da se ravnaš po dužini 30 cm ili po uk 11,5,po meni najbolje po dužini.
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 19:29   #3637
Quote:
Silverstone kaže: Pogledaj post
A kakav je odnos brojeva prema drugim tenisicama koje si imala (bar za one koje sad imaš sigurno znaš ) ?
Sve gledam da su 25,5 cm
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 19:58   #3638
A riskirat ćemo, nema druge . Na kraju balade to je tako kod svake kupnje gdje nisi probao baš taj par tenisica (jer i isti model zna bit malo drukčiji). Javim kako je ispalo na kraju. Možda moj kiks (ili možda ipak nekim čudom sretan pogodak nekome i pomogne kod odabira)... Ako ne budu točne valjda ću ih negdje uspjet uvaliti...
Silverstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 13:11   #3639
Quote:
moreno kaže: Pogledaj post
Kupio Salamonke Speedcross Vario u Tomas sportu...530 kn na snizenju..izgledaju mrak
Cijena oke ali sve jedno good luck, prve i zadnje Salomonke koje sam ikada kupio prije dvije godine.
Jedino je dobro kaj su GTX ali tvrde i neudobne za po3.14zdit.

Vjeruj mi da ljudi koji se kuže i iskreni prodavaći kažu da ljudi kojima trebaju tenisice kupe Salomonke samo 3 puta, prvi put ... zadnji put ... i nikad više

Ja se moram složiti sa time.
gooooc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 13:15   #3640
Quote:
gooooc kaže: Pogledaj post
Vjeruj mi da ljudi koji se kuže i iskreni prodavaći kažu da ljudi kojima trebaju tenisice kupe Salomonke samo 3 puta, prvi put ... zadnji put ... i nikad više

Ja se moram složiti sa time.
+1
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:36.