Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2010., 23:23   #21
Malo nevezano za problem ali preporučio bi vam da ne kupujete previše preko steama zato što deru po džepu Europske kupce.Ljepo si je valve umslio da je $=€ što je velika razlika.Učinio je to pred par godina i još dan danas nije posve korigirao cijene.
Pepi12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 17:52   #22
Imam sad novi problem, igra se skinula preko steama sve uredno i sad kad zelim napravit shorcut na decktop on meni umjesto .exe shorcuta napravi neki internet url steam://rungameid/10190 i ne mogu pokrenut igru.. izbrisem sve shorcute odem u steam i desnim klikom misa opet napravim shorcut i opet isto... kako da ja sad napravim .exe shorcut? kad odem u direktorij steam i tamo pokrenem mw2 kaze prvo pokrenite steam,a meni je steam upaljen i sve radi.. sta da radim?
horzon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 18:06   #23
Quote:
Pepi12 kaže: Pogledaj post
Malo nevezano za problem ali preporučio bi vam da ne kupujete previše preko steama zato što deru po džepu Europske kupce.Ljepo si je valve umslio da je $=€ što je velika razlika.Učinio je to pred par godina i još dan danas nije posve korigirao cijene.
Kupujem samo kada su popusti, a inace ako je preskupa samo key i isto mi je

Moze ti netko giftat igru, tko nije iz europe pa mu uplatis na racun :P

To je inace jedina mi mana kod steama, sto cu cijene previsoke za €
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 19:54   #24
jel je imo neko problema sa steamom popodne jer meni pise no connection vec 2 sata, a probo sam sve
restarto sam komp i sve al nemogu nikak to maknut
__________________
JUST DO IT
Y0S1P is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 22:51   #25
Jel neko kupio kojim slučajem Plain Sight? Bila je akcija, 2 eura na steamu, što sam si priuštio pošto je to cijena jednog sendviča u skupljim pekarama , a za tu cijenu sam prilično zadovoljan igricom.
Usput, sad sam se loggirao na steam, sve radi, tako da je vjerojatno kod tebe problem.
Data is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 19:23   #26
portal besplatan na steamu.

ako neko nema karticu a naručio bi nešto sa steama mogu ja za njega pa mu giftam.
Kasa7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 09:53   #27
Steam Expo

Evo jedna odlična stranica vezana za steam
Steam Expo.

Sada su dijelili Magicku i još malo Mirrors edge kad im facebook stranica dosegne 100 like-ova.

Kažu da će dosta nagrada dijelit pa eto, možda i vi koju dobijete.
tonihrvat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 18:19   #28
Steam Great Gift Pile

Ajmo da vidimo jel ko dobio stogod

http://i.imgur.com/phza4.png
Od giftova sam vec otpakirao:
Overlord Complete pack , Oddbox , Sanctum i odma drugi dobio , World of Fate , Universe Sandbox , The Binding of Issac , Magicka i nezz sta jos nisam

Btw ako se neko oce trejdati za nesto neka doda na steam sto0ka
__________________
Stop zenemarivanju baniranih!
Madafaka_The_Root is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 14:28   #29
imam Arthur the roleplaying wargame, Left 4 Dead 2 i Day of Defeat; Source za trade...javite ako neko oce trejdat, samo za igre pls...
__________________
copy left all rights reserved
Žuribus Šumasti is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 12:58   #30
moze mi netko objasnit sta je to i jel jos traje?
tester123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 16:25   #31
potrošačka groznica, svaki korisnik steama je dobio poklona raznih, neki više neki manje...

kroz cijele praznike si svaki dan dobivao zadatke u raznim igrama, pa i ovako neke gluposti besplatne, neki zadaci lagani, neki teški u tri kite labudove, većina igara za taj lotto su bile bezobrazno jeftine, odnosno skoro sve igre na steamu su bile na popustu kroz cijele praznike...nakon svake obavljene pizdarijice si dobio komad ugljena, igru ili kupon za popust...ja sam prošao super u svemu tome, dok recimo na forumu je bilo čak i ljudi koji su priznali da su otvarali stotine računa i na kraju popušili sav taj farm, 7 ugljena novi entry u lotto ili upad na kraju u velki lotto ( neki klinac koji izgleda ko Justin Biber dobio sve igre na steamu unghhmnghh )

...uglavnom, tona zabave i igara za šaku eura
__________________
copy left all rights reserved
Žuribus Šumasti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 12:21   #32
lol ja sam bas napravio steam tamo malo prije božića i o tome nije nista pisalo na steamu...mislim da sam to vidio na gamereportu ali nije mi bilo jasno gdje naci te zadatke tj. gdje su procitati sto treba napraviti

jel jos traje to?
tester123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 12:22   #33
ne. trajalo do 2.1.2012
Kasa7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 21:52   #34
A di se nalazi game report?
Ja od igara imam half life1 Antology
Ni ti ja nisam dobila te poklone koje spominjete
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 17:38   #35
Steam

imam problem sa steamom,odnosno vise sa igricom.
Imao sam igricu MW2 ali sam je izbrisao,sada je opet zelim instalirat ali mi treba stari acc zbog koda za aktiviranje,ali problem je u tome sto neznam koji sam e-mail i korisnicko ime tada stavio. Pa me zanima dali mogu ikako vratiti stari acc samo sa kodom za aktiviranje ?
FeeQez is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 18:55   #36
Kontaktiraj Steam Support, možda ti oni mogu pomoć.
Kalashnjikov is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2012., 22:16   #37
Quote:
FeeQez kaže: Pogledaj post
imam problem sa steamom,odnosno vise sa igricom.
Imao sam igricu MW2 ali sam je izbrisao,sada je opet zelim instalirat ali mi treba stari acc zbog koda za aktiviranje,ali problem je u tome sto neznam koji sam e-mail i korisnicko ime tada stavio. Pa me zanima dali mogu ikako vratiti stari acc samo sa kodom za aktiviranje ?

I meni se dogodio sličan problem
Niti ja se nisam mogla sjetiti starog acount imena a ni pas
Nekak sam usojela bać ime ali pasword nikako nije htio napravit
A isto sam htjela igrat igre koje su već prije bile skinute i instalirane
Probala sve i svašta ali nikako nije htio novi pas napraviti
I jedino kaj mi je preostalo je da se javim u steam help
I oni su mi vratili stari acunt
Ali trebala sam poslat sliku to jest dokaz da imam orginal igru
I sad opet mogu igrat svoj omiljeni half life 1
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 16:53   #38
trebam product cd key za empire total war pls help
no body is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 15:49   #39
Instalacija igara

Kod instalacije igara kupljenih preko Steam-a po defaultu se igre instaliraju na C disk. Kako mi je on relativno malog kapaciteta (SSD) zelio bi pod default postaviti drugi disk ali nemogu naci opciju unutar Steam-a, a nikako da nadem odgovor na forumu pa molim pomoc.
Hvala
boljeNe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 16:04   #40
Quote:
boljeNe kaže: Pogledaj post
Kod instalacije igara kupljenih preko Steam-a po defaultu se igre instaliraju na C disk. Kako mi je on relativno malog kapaciteta (SSD) zelio bi pod default postaviti drugi disk ali nemogu naci opciju unutar Steam-a, a nikako da nadem odgovor na forumu pa molim pomoc.
Hvala
Steam po defaultu instalira na disk na koji je instaliran. Sve ostalo radis sa 3rd party alatom Steam Mover.

Princip je jednostavan, instaliras igru i prebacis je, SteamMover sredi linkove. Jedina preporuka koju imam je da reinstaliras Steam na veci i sporiji disk a samo rijetke igre stavljas na SSD. Moras imati Win7 i moras imati NTFS diskove za ovo. NE radi na WinXPu.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:13.