Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2016., 12:25   #101
Meni je povezana na PP devizna Visa electron i Mastercard. Prije mi je prvog sjedalo automatski na Visu, otkad je ukinuto besplatno, ne plaća mi se 5 eura provizije pa držim lovu na PP balance i plaćam dalje. Refundi automatski sjedaju na karticu kojoj je plaćeno.

Sent from my SM-T315 using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 10:22   #102
Zaba mobilna aplikacija

Ljudi imam jedno pitanje. Posto imam tekuci u zabi, trebao bih skinuti mobilnu aplikaciju. Znam da se na aplikaciju ulazi putem pina. Ono sto me zanima je sljedece: kad udjem u aplikaciju da li postoji neka opcija da se npr stanje deviznog racuna ili master card kartice nekako makne ili zablikira da se ne vidi kad otvorim aplikaciju. Nadam se da shvacate sto hocu pitati.
Mile0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 13:26   #103
Sam sebi želiš sakriti stanje računa?

Poslano sa Lenovo Mobicha
Iveky is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 17:40   #104
Haha. Ma ne sebi. Ali ne mora druga polovica bas sve znati
Mile0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 21:39   #105
Ne može. Zašto ti ona treba znati pin kojim ulaziš u aplikaciju uostalom?
be.redy is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 22:39   #106
Zna li netko jel se može imati dvije m-zaba aplikacije na dva mobitela? Recimo opunomoćenik i ja da imamo svaki svoju.
dejo6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 07:05   #107
Možeš probati ako imaš e-zabu- tamo imaš mogućnost redistribucije pa bez odlaska u poslovnicu isprobaš.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 08:53   #108
Mislim da ne možeš jer kad aktiviraš novim kodom aplikaciju stari prestane raditi. Kad sam aktivirala na S7, ona na S5 je prestala raditi iako sam stavila isti pin. I svaki put kad aktiviraš novi kod token ima novi broj, pa ni zbog toga ne može funkcionirat. Možda jedino postoji u banci mogućnost da ti vežu dva tokena za račun ili tako nešto.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 21:01   #109
Pozdrav, nakon što uđem u aplikaciju m-zabe, te pokušam ukucati svoj PIN da bih ušla, javlja mi pogrešku "null".
Pokušala sam sve ove klasične stvari s rebootom aplikacije/uređaja, ponovnim pokušajima, stalno isto, dapače ponekad niti samu aplikaciju ne mogu upaliti nego samo crasha.

Ima li itko sličnih iskustava i kako ih je riješio?

Zadnje uređivanje Megabajt : 11.04.2017. at 21:01. Reason: nedostaje slovo
Megabajt is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 21:06   #110
Meni obicno reset pomogne ali ono sto me hebe od zadnjeg apdejta je "Neispravan pin. Imate jos 2 pokusaja" kada pokusam nesto platiti. Bilo skenom, prebacivanjem $$$ izmedju racuna, nalogom itd.
3 puta moram placati istu stvar da prodje

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 00:43   #111
Quote:
Retonja kaže: Pogledaj post
Meni obicno reset pomogne ali ono sto me hebe od zadnjeg apdejta je "Neispravan pin. Imate jos 2 pokusaja" kada pokusam nesto platiti. Bilo skenom, prebacivanjem $$$ izmedju racuna, nalogom itd.
3 puta moram placati istu stvar da prodje

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
Da, mene večeras zablokiralo, a nemam fizički token kod sebe - sutra ću im sve po spisku m*** im nesposobnu. Koj k*** prčkaju bezveze po stvarima koje rade.
__________________
"We are things that labor under the illusion of having a self, this accretion of sensory experience and feeling, programmed with total assurance that we are each somebody when, in fact, everybody's nobody."
Nightb1rd is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 03:12   #112
Žalio se već jedan lik na Facebook stranici. Prave se ludi. Već im se to prije događalo nakon updejta. Posebno ovo krivi PIN iako je ukucan pravi.
be.redy is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 16:14   #113
Ovako, imam kao novi korisnik zabe m-zabu na mobitelu,koja je ovih prvih 6. mj bila besplatna,a sada mi uzimaju 60 kn naknade s računa(imam jednu od lepeza i to onu kojoj je dotična naknada 60 kn).
Ja bi se sad vratila na klasični tekući racun da ga imam,jer mi previše tih 60 kn mjesečno.Da li ako više ne budem pod tom lepezom,već klasičnim tekućim računom, mogu i dalje koristiti tj imati na mobitelu aplikaciju m-zabe,ili me vraćaju na klasičnu provjeru putem sms-a samo?
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 16:29   #114
Možeš imati zasebno ugovorene račun i mobilno bankarstvo

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 16:42   #115
Hvala
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 00:23   #116
Zna li netko kolka se provizija uzima ako uplaćujem novce sa svog računa na tuđi(oba računu su u zagrebačkoj banci) preko m-zabe?
metalka64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 00:25   #117
Quote:
metalka64 kaže: Pogledaj post
Zna li netko kolka se provizija uzima ako uplaćujem novce sa svog računa na tuđi(oba računu su u zagrebačkoj banci) preko m-zabe?
Unutar zabe su besplatne transakcije!
Provjeri na njihov info tel 08000024!
leo4 is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2018., 12:24   #118
Probala sam jucer koristiti onaj m-novcanik da platim kupovinu u konzumu i nije mi radilo, sad čitam da je isprva bilo omoguceno samo go karticama, vrijedi li to i dalje? Ne razumijem kako bi onda trebali plaćati ostalim karticama obzirom da su ukinuli onu foru sa skeniranjem.
__________________
Je te donne ma liberté
ladylackhead is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2018., 13:12   #119
Ja sam ga prije koristila stalno, scan, povlačenje s Maestra, Go nemam niti sam imala. Otkad su promijenili nisam probavala, al ni ne znam je li do m-zabe ili je do Konzuma, u zadnje vrijeme svako malo nekom ne prolazi kartica ili prođe iz trećeg puta, beskontaktno im šteka, Diners ljudima nije registriralo... Svako drugi put zastoj na blagajni zbog neke kartice
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2018., 12:42   #120
Samo za Go kartice.
Quote:
Sve što vam je potrebno:

• Pametni telefon s operativnim sustavom Android verzije 4.4 i više i NFC čipom za komunikaciju s beskontaktnim POS terminalima i/ili bankomatima

• Ugovoreno i aktivirano m-zaba mobilno bankarstvo ugovorena i aktivirana go!card Mastercard kreditna kartica.

Uskoro vas očekuje i plaćanje drugim Mastercard i Maestro karticama!
(još nije prošlo "uskoro" )
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:13.