Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2003., 21:26   #1
Concept

Jel vam se svidja njihova oblekica? Meni je to jedna od najdrazih markica, uvijek u toj trgovini nadjem stvari koje mi se svidjaju. Ni cijene nisu visoke.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 08:37   #2
Re: Concept

Quote:
lahor kaže:
Jel vam se svidja njihova oblekica? Meni je to jedna od najdrazih markica, uvijek u toj trgovini nadjem stvari koje mi se svidjaju. Ni cijene nisu visoke.
nikad cula. sto/gdje je to?
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 11:52   #3
U Zagrebu, u Ilici...I jos na nekim mjestima. Jel moguce da je to hrvatska marka? Jel zna netko?
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 12:22   #4
Quote:
lahor kaže:
U Zagrebu, u Ilici...I jos na nekim mjestima. Jel moguce da je to hrvatska marka? Jel zna netko?
ako je dobra nadam se da je

daj opisi gdje je ducan u ilici mozda se sjetim od ljetos...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 15:41   #5
pogledaj na etiketi cija je to marka?
prvi put cujem
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 21:56   #6
Hm, pa dosta blizu trga...Ne znam bas tocno, mogla bih sutra pogledati iz tramvaja.

Ja znam da ima trgovina u Zagrebu i u mom rodnom provincijskom gradu...I da sam puno puta vidjela njihove reklame po casopisima (nasim).

Rade odjecu za mlade, za svaki dan..Sve sto imam je vrlo kvalitetno, nije pokazalo znakove ofucanosti ni nakon 3 godine.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 22:44   #7
Baš sam si u subotu kupila jaknu od umjetnog krzna u Conceptu. Greška, dlake se ljepe za sve živo.

U principu mi se njihove stvari i ne sviđaju. Nikako ne mogu protumačiti kakav oni stil furaju. Klasičnu konfekciju ili odjeću za mlade. Pokušavaju dizajn s pomakom ali mi je to najčešće loše izvedeno. Ne znam, meni se ne sviđa.
naranđica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 23:29   #8
Ja imam od njih jednu suknju i jednu kosulju. Meni su savrsene..doduse, mozda su se pokvarili. Ja i moje hodanje po ducanima s odjecom jer krajnje nepouzdan putokaz
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2003., 12:04   #9
joj, da je meni love, kak bi se ja lijepo oblačila u Lantei....
ma oni meni imaju super stvari
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2003., 12:54   #10
:/

ne bi sada zeljela zvucat nisamaneznamkakuvredljivo ili kaj vec god, ali nije bas kvalitetna odjeca. kupila sam tamo jednu slatku vesticu, ali onako, slabo je sve to.
osim toga, imaju katastrofalne krojeve hlaca, onako duboke, malo osamdesete...usla sam tamo kojih tri puta i nisam nijednom nasla ama bas nista (sem tog vestuljka!) da mi se svidjelo.

i jos kad sam uocila na reklami zenu (ona crvena u tatoo-shopu!) koju sam vidjela golu sa prenenormalno ruznim visecim grudima kako slini nad Lupinom u jednom od starijih brojeva Playboya... :bljah

i da, mislim da je concept nasa marka (nemam nikakvih provjerenih cinjenica kojih se sada mogu sjetiti, ali jednostavno odnekud znam...).ajde, bar nesto.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2003., 19:48   #11
a gdi je ta lantea?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2003., 01:09   #12
Uh, nemam sad pojma...Ja imam onako suknju do koljena i kosulju u kompletu, full kvalitetno, mozda jedna od boljih kupovina u zivotu. Al svako ima svoj dozivljaj. Istina, ja tak cesto kupujem odjecu ....tko zna sto se sad tam moze naci.

Na mojoj etiketi pise made in china, tak da ne znam bas da je hrvatsko. Al je fakat kvalitetno (bar ono moje).

Glede hlaca, nemam pojma. Meni uglavnom niti jedne ne stoje, moram prevrnuti cijeli grad da bih nasla postene. To kupim skupo jer jeftino ni ne mogu naci da mi pase.

Mene su isto tak razocarale nek mnogo zvucnije markice, nikad covjek ne bi rekao da ce se stvari raspasti nakon tri-cetiri nosenja.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2003., 01:16   #13
Quote:
Na mojoj etiketi pise made in china,
cek sto je sad made in china concept ili lantea?
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2003., 09:22   #14
Lantea je mislim bivši Robni magazin, ima velik izbor nosivih komada robe svih vrsta, raznih proizvođača (Talijanskih, Lisca, Oblačila-slovenska, Rašica, Arena, vjerojatno još puno njih al mi nemogu odmah past na pamet)
lijepo, moderno/klasično, nosivo - meni su bolji od Image Hadada
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2003., 11:52   #15
Lantea trgovina ima stvarno na svakom uglu, nekoliko u centru Zagreba.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2003., 13:35   #16
Red face ekhm

kaj nije lantea bila Standard konfekcija prije?
znam da su oni drzali sisleye i stefanele i levise (neke od!)...kajaznam.

a cuj, kvaliteta je zbilja relativna. ponekada i krpice iz Benettona metamorfiraju do neprepoznatljivosti a one pak iz nekih žbrlj butika traaaaaaju i traaaaju. zbilja relativno.

Image haddad? mljac
znate da (stara vijest, al ipak!) otvaraju butik na Beverly Hillsu? a mozda vec i jesu...znam da sam to citala u nekom casopisu jos po ljetu...oni su fakat okej!
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2003., 12:25   #17
Meni se recimo strasno zamjerio Replay, ona njihova linija e-play....Platim vestu 500 franaka i onda se ona izvuce i naprave se mucice vec na prvom nosenju
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2003., 15:46   #18
Pa kaj taj Concept nije Varteksov?

Ja sam tu u Pragu otkrila jedan kul dućkas ~ Orsay, ne znam ima li toga u ZG? Totalno je jeftino a ima super stvari!
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2003., 15:52   #19
Je, mislim.

Imam dvije koshulje, crne, i nisu kvaliteta, a bogme i nisu bile tako jeftine.Dizajn je ok, ja volim jednostavnost, minimalizam, nist kichastoga, ali su nekvalitetne.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2003., 23:25   #20
Janica ~ Orsay je spanjolska firma, tako mi je barem netko rekao. Inace, Orsay trgovina ima ih po Becu i super su! Odlican, moderni dizajn, nista pretjerano ekskluzivno, dobri materijali (sve sto imam nosim vec godinama) i, sto je najvaznije, pristupacne cijene.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:28.