Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2018., 21:25   #1061
Nep, preteško ju je pronaći sjećam se da je 2D i ima nekakvi ratni strateg smješten u budućnost
__________________
~Kome smeta neka pati~
Dekso-Rok is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2018., 17:38   #1062
Ljudi može pomoć? Tražim jednu igru. Kako sam bio tada dosta mlad mogu je otprilike opisati. Znači igra je izašla na jednom PC-play cdu sad da li je bila jedna mala igra ili probna(trial) to ne znam. Uglavnom u igri si bio neka osoba( vjv. kriminalac) i igrao si igru na karti, na kojoj su bile označene ulice, lokali i sve slične stvari, te si mogao raditi neke radnje dosta u detalje. Znam da je opis čudan ali ako itko ima ikakvo saznanje neka mi javi. S obzirom da je igra izašla sigurno pred više od 10 godina mislim da nema više 200 MB jer je mehanika i grafika bila jednostavna.
LoneWolf17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2018., 20:48   #1063
Quote:
LoneWolf17 kaže: Pogledaj post
te si mogao raditi neke radnje dosta u detalje.
Pa daj onda te detalje, ovak nisi ništ rekao.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2018., 21:38   #1064
Da li je bila 3D igra otvorenog svijeta ili?
Ovako zvuči kao GTA...
__________________
Sudija mora biti strog, ali mora umeti i da pokaže milost.... To je lice pravde.
Constantine is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2018., 22:46   #1065
Gangster 2?
__________________
Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
Ank.Skywalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2018., 23:05   #1066
Gta vice city mozda ili gta sqn andreas mozda
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2019., 21:30   #1067
Potraga za starijom igrom

Howdy ekipa,

Kako naslov kaze, u potrazi sam tj., nisam ja, nego prijateljica, za jednom starijom igrom, pa ako je netko igrao i zna kako se zove, molio bih vas odgovor. Ukoliko postoji specijalna tema za potragu, slobodno premjestite post, a ako sam kojim slucajem previdio, pa zasluzio bodove Dok ne sjedaju na vozacku ide nekako. Da ne duljim, kratak opis igre:
Quote:
prijateljica kaže:
pred ?? godina (doom razdoblje, to su svi igrali) bila je neka kineska/japanska/manga igrica, 1 ili 2 igrača, bili su likovi sa okruglim šeširom i debelim dupetom, ti si ih cijelo vrijeme gledao odozada (u principu su izgledali kao debele osmice sa rukama/nogama kao štapićima), enivej, pejzaž se mijenjao po nivoima, po ekranu si imao raspoređene odredjene 'police'/daske/površine. S vrha ekrana pao bi ogroman balon sapunice, kojega se moralo uništiti prije nego dođe na dno ekrana, a odbijao se od svega (osim od najniže razine). Svaki put kad bi ga pogodio sa strijelom balon se prepolovio na 2 manja, naravno da je svaki išao na svoju str,anu svaki se odbijao, a sve ih se moralo uništiti...
Eto ekipa, ako znate...

__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2019., 18:45   #1068
Zvuči mi kao Super Pang, ili neki od njegovih nastavaka/izvedenica.

https://www.youtube.com/watch?v=kE-jzDmt1SI
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2019., 19:00   #1069
nekad davno sam igrao tu igricu, radi se o nekakvom malenom zelenkastom pac-man look alikeu koji je kao virus i treba doci do kraja levela da valjda zarazi maticnu ili tako nekako a po putu naravno prepreke i zamke;imala je i odlican level editor na kojem sam provodio sate, nemogu nista naci vezano za tu igricu nigdje a igrao sam ju prije jedno 13-15 godina cirka
Razocaran is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2019., 22:09   #1070
Quote:
Chuky1 kaže: Pogledaj post
Zvuči mi kao Super Pang, ili neki od njegovih nastavaka/izvedenica.

https://www.youtube.com/watch?v=kE-jzDmt1SI
Puno hvala, poslao sam prijateljici link, kaze da nazalost nije to bas ta igra, ali princip je identican.

__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2019., 17:17   #1071
Sjećam se jedne stare igre s kraja 90-ih godina (možda i početak 2000-ih, ali više mi baca na 90-e) pa ako netko zna ime igrice bio bih mu zahvalan. Uglavnom, radnja se odvija u nekoj kući (kao kuće strave) i prvi level je u kuhinji te kuće (ne sjećam se da sam igrao dalje od tog prvog levela). Sjećam se da se trebalo klikati po kuhinji i npr. iz kuhinjskog ormarića je provirilo neko zeleno čudovište, iz pećnice čini mi se crni dim...
Tomo1972 is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2019., 17:50   #1072
Tako nekako Halo pocinje.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2019., 18:17   #1073
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Tako nekako Halo pocinje.
Nije to (bar ne prvi dio igrice). Ovo je baš bila obična kuća, nikakav svemirski brod niti ikakvi alieni i slične SF stvari. Obična kuća sa čudovištima. I mislim da nije akcijska igrica.
Tomo1972 is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2019., 01:05   #1074
E ovako, tražim koja se tada nalazila na BUG/PC chip cdovima kao demo verzija. 2D je igra, glavni lik je čudno izgledao i borilo se protiv nadolazećih NPCa.
Mislim da se moglo i skupiti nekakve posebne napada za iskoristiti. Koliko se sjećam, igra je bila dosta mračna i borilo se negdje na nekoj ulici, bar na ono malo demo verzije što smo tada imali
Crypt is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2019., 07:51   #1075
Quote:
Crypt kaže: Pogledaj post
E ovako, tražim koja se tada nalazila na BUG/PC chip cdovima kao demo verzija. 2D je igra, glavni lik je čudno izgledao i borilo se protiv nadolazećih NPCa.
Mislim da se moglo i skupiti nekakve posebne napada za iskoristiti. Koliko se sjećam, igra je bila dosta mračna i borilo se negdje na nekoj ulici, bar na ono malo demo verzije što smo tada imali
Da nije postal?
__________________
Sudija mora biti strog, ali mora umeti i da pokaže milost.... To je lice pravde.
Constantine is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2019., 02:13   #1076
Quote:
Constantine kaže: Pogledaj post
Da nije postal?
Nije, ali hvala na pokušaju
Crypt is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2019., 07:32   #1077
Quote:
Crypt kaže: Pogledaj post
Nije, ali hvala na pokušaju
A fighting force?
__________________
Sudija mora biti strog, ali mora umeti i da pokaže milost.... To je lice pravde.
Constantine is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2019., 08:55   #1078
Nije ni ta. Ovdje se možeš gibati samo lijevo desno. Sad mi je palo na pamet da je glavni lik mladji, rekao bih tinejdžer, malo uvrnut tinejdžer al šta je tu je


Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
Crypt is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2019., 12:33   #1079
Quote:
Crypt kaže: Pogledaj post
E ovako, tražim koja se tada nalazila na BUG/PC chip cdovima kao demo verzija. 2D je igra, glavni lik je čudno izgledao i borilo se protiv nadolazećih NPCa.
Mislim da se moglo i skupiti nekakve posebne napada za iskoristiti. Koliko se sjećam, igra je bila dosta mračna i borilo se negdje na nekoj ulici, bar na ono malo demo verzije što smo tada imali
tipofmyjoystick reddit

Kada je to bilo?

BTW: Vjerojatno je neki tower defense
MoonRabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2019., 16:55   #1080
Quote:
MoonRabbit kaže: Pogledaj post
tipofmyjoystick reddit

Kada je to bilo?

BTW: Vjerojatno je neki tower defense
Nije tower defense. A bilo je negdje 2000-2002. godine otprilike

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
Crypt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:56.