Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2018., 22:27   #2261
Ostali su na total i evo tv ako se ne varam
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 22:02   #2262
Mnogi su bili sumnjičavi i čekali taj PDF dokument da bi povjerovali da Liga prvaka na Vipnet. Evo, napokon je i on tu.

https://www.uefa.com/MultimediaFiles...2_DOWNLOAD.pdf
SuperSportski is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 20:04   #2263
Gledam na SK tenis i sam se sebi čudim kako sam Ćavara izdržao slušati 20 minuta da ne stisnem mute. Svaka čast na rukometnoj karijeri, ali lik je totalni antitalent za komentatora. Priča tijekom poena, priča o nositeljima, o Federeru i Đokoviću, a najmanje o Ferreru i Zverevu koji igraju. Ne znam kako SK ne prepoznaje to pa ga maknu s mjesta komentatora jer mislim da su se ljudi već prije žalili na njega.
SuperSportski is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 22:45   #2264
Ne kužim nikako ovaj SK: zašto je većina grafika (reklame, najave, emisija Na današnji dan) pola na engleskom, pola na hrvatskom? "Kvalifikacije za SP: Croatia - Romania" ili "Na današnji dan: rođen Radivoj Korać pa ispod born: 5.11.1938."

Koji kuratz?
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 06:14   #2265
I onda još u tom "Na današnji dan" stave snimku u mali televizor, nije ni na pol ekrana pa da i vidiš nešto.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2018., 14:48   #2266
Da li poatoje neke naznake kako će funkcionirati ovi prijenosi LP za novu sezonu, da li će recimo ako SK bude prenosimo utakmice na max tv-u to biti blokirano ili takve neke nebuloze kao i uvijek?

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
Kroko-Kroko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2018., 18:50   #2267
Novi, vip sport kanali uskoro krecu i tamo ce biti lp. Nikakav sk
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2018., 22:20   #2268
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Novi, vip sport kanali uskoro krecu i tamo ce biti lp. Nikakav sk
Ahaa znači tako. A recite mi jos ti kanali kad nema LP on će praktički biti beskorisni jer neće prenositi ništa??

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
Kroko-Kroko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2018., 18:12   #2269
Pojma nemamo
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2018., 21:47   #2270
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Pojma nemamo
Ja danas razgovorao sa vipovim agentima koji kažu da nema aposkutno nikakvih info o novim kanalima i da su u igri jos i Arena i Sk i da ce se nesto vise znati na kraju mjeseca.

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
Kroko-Kroko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2018., 11:40   #2271
LP na B-net( VIP-u) za 45 kn mjesčno, uz ugovor na 2 godine. 7 kanala. Kakva Arena sport i SK!!!
stipest is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2018., 19:34   #2272
Quote:
stipest kaže: Pogledaj post
LP na B-net( VIP-u) za 45 kn mjesčno, uz ugovor na 2 godine. 7 kanala. Kakva Arena sport i SK!!!
To je neka vrsta Pay Per Viev kanala ( samo Liga prvaka bez ostalih LIVE sadržaja - kako sada stoji )- na Maxtv-u uz ugovor na 2 godine plaćam sportski paket u kojem su 6 Arena i 6 SK kanala ( 9 u HD-u )+ ostali sportski kanali 15 kuna mjesečno.... nekako mi ne izgleda jako zanimljivo i nisam siguran da će ljudi navaliti na te nove Planet Sport kanale.... pitanje je koliko će pretplatnika VIP-a/Bneta uzeti taj paket dok čisto sumnjam da će se dogoditi neki veliki odliv pretplatnika drugih PayTV operatera prema VIP-u/Bnetu....
Nisam siguran da će se ta velika investicija ( priča se da je VIP to platio nekih 15 mil. Eura za 3 godine ) isplatiti.....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2018., 14:19   #2273
Ma Arena i sk imaju sve lige i to je najbolja stvar, za LP ćemo se snaci preko strimova.
I zasto kad se zove vip agenti pricaju kako se jos nista ne zna o tim kanalima?
Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
Kroko-Kroko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2018., 12:28   #2274
Quote:
stipest kaže: Pogledaj post
LP na B-net( VIP-u) za 45 kn mjesčno, uz ugovor na 2 godine. 7 kanala. Kakva Arena sport i SK!!!
45kn samo za lp. 5 kanala ce bit, planeta sport.
Meni bas i ne izgleda ko dobar deal
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2018., 08:32   #2275
Ajmo izračunati matematički..... uzmimo da se LP igra dva puta mjesečno..... utorkom se može gledati tekma u 19 sati i 21 sat; srijedom u isto vrijeme sa time da će HRT imati pravo odabira najatraktivnije utakmice u 21 sat.... to onda znači gledanje 3 utakmice po kolu odnosno 6 utakmica mjesečno..... ako nema drugih sportova za gledati to baš i nije nešto za čime bi se ljudi trebali pomamiti i pohrliti uzeti tu i takvu pretplatu....ako bude nešto drugih atraktivnih sportova uz LP onda možda......
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2018., 09:39   #2276
Čekaj, jel HRT-u ostalo išta na kraju? I što je s EL, to ide kompletno na Areni čak i dok naši igraju pretkola?
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2018., 11:54   #2277
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Čekaj, jel HRT-u ostalo išta na kraju? I što je s EL, to ide kompletno na Areni čak i dok naši igraju pretkola?
EL kompletno na areni, pretkola 99 posto svi klubovi isto na areni.
HRT je zadrzao lp u srijedu
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2018., 13:29   #2278
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
EL kompletno na areni, pretkola 99 posto svi klubovi isto na areni.
HRT je zadrzao lp u srijedu
JA sam mogao ostat do prije nekoliko mjeseci na Bnet-u i uzet taj paket di je liga prvaka ali nisam jer sam znao da neće imat jedno godinu dvije ništa drugo atraktivno i meni zanimljivo osim toga. Zato sam ih fino otkantao(nisu mi htjeli dat 50% na dvije godine popust na ugovor) dogovorio sa t-com prodajnim max3 za 209kn + uzeo za 5kn prošireni i 15kn za Sport Plus di su svi SK i Arene u HD-eu i po mom skromnom mišljenju puno više atraktivnih sportskih liga i drugih prijenosa ću imat u ovom paketu za 15kn nego u tom njihovom planet sportu paketu od 45kn.
__________________
Užas je moja furka!
MateYoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2018., 13:53   #2279
Pa sigurno, jasno ko dan, imat ces sve osim lp. Tamo ces imat lp i nista vise
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2018., 11:58   #2280
VIP ( budući A1 ) je izračun isplativosti ulaganja novca u otkup prava za LP temeljio na pretpostavci da će broj pretplatnika u slijedećih godinu dana podići za cca 100 000, a sa time da 2/3 tih novih pretplatnika uzme Planet sport paket ( tu dosta nade polažu u to da će veliki broj ugostitelja uzeti VIP/Bnet radi praćenja LP ).....dugoročniji plan je da u slijedeće 3 godine dostigne Max Tv ili mu se barem jako približi po broju pretplatnika..... vrlo optimističan plan ali po meni i dosta nerealan....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:56.