Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2009., 02:00   #1
Terra naturi

nisam naisla na mnogo upisa koji se ticu muellerove marke terra naturi pa me zanima koliko ste (ne)zadovoljne istom, odnosno, buduci da su na prvi pogled slicne (robne su marke, vrlo niskih cijena i igraju na prirodno), kakva vam je terra naturi kozmetika u odnosu na alverde? ili, ako ne u odnosu na alverde, onda u odnosu na samu cijenu i slicne proizvode (prirodne (nazovimo ih tako) ili pak one u istom cjenovnom rangu)?
od alverdea volim prije svega ulja, a ostali me proizvodi bas i nisu odusevili. tako sam danas pikirala gel za umivanje terra naturi, ali je na kraju sve zavrsilo mojom skepsom te mi se uopce nije dalo dat' tih pisljivih 17 il' kol'ko vec kuna pa sam kupila zadnji apotheker scheller. koji mi je za razliku od istoimene kreme prilicno bezveze.
zahvaljujem na odgovorima!
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 15:49   #2
Labelo im je bš izvrstan. Ostalo nisam probala jer ne idem u CC1 tak često. Mojoj mami je super krema za ruke od ruže.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 15:44   #3
Body lotion

Zna netko ima li još negdje za kupiti Terra Naturi body lotion orange-aloe vera? Izgleda da se više ne proizvodi ili ja to nigdje ne mogu naći, a to je jedino što moja dermatitična koža dobro podnosi
nova_xy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 15:50   #4
Zasad imam samo jedan proizvod i to ulje za tijelo koje još nisam isprobala, ali vidiš, mogla bih danas pa napišem svoje prve dojmove.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 16:38   #5
Quote:
nova_xy kaže: Pogledaj post
Zna netko ima li još negdje za kupiti Terra Naturi body lotion orange-aloe vera? Izgleda da se više ne proizvodi ili ja to nigdje ne mogu naći, a to je jedino što moja dermatitična koža dobro podnosi
mijenjaju ambalažu, zato su police u HR opustjele...
u Njemačkoj i Austriji je stiglo sve u novoj ambalaži, kod nas kasne, malo pričekaj...
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 18:28   #6
Quote:
finky kaže: Pogledaj post
mijenjaju ambalažu, zato su police u HR opustjele...
u Njemačkoj i Austriji je stiglo sve u novoj ambalaži, kod nas kasne, malo pričekaj...
Puno ti hvala
Već sam obišla sve dućane i dobila živčani slom - to je jedino kaj mogu koristit po cijelom tijelu.
nova_xy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 19:09   #7
Quote:
nova_xy kaže: Pogledaj post
Puno ti hvala
Već sam obišla sve dućane i dobila živčani slom - to je jedino kaj mogu koristit po cijelom tijelu.
ja se nadam da će to sve uskoro k nama, na trgu mi je djelatnica rekla da ni one ne znaju kad će roba, ono prazne police, cijene istaknute a ničeg nema...
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 13:37   #8
jedva čekam da se pojavi ta kozmetika
koristila sam neku kremu za zrelu kožu, noćnu, hibiskus i još nešto... jako mi se svidjela... puno bolje od Welede i duplo jeftinije
missm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 20:32   #9
Ja sam ulovila par stvari na debeloj akciji, htjeli su ispraznit zalihe. Krema s ružinim uljem mi je super, toniranu sam fulala misleći da je tamnija ali zapravo mi je presvijetla a isto je fina hidratantna. Maska za lice avokado je ok, još mi stoji pola jer mi se ne da maskirat po vrućini.
mishevi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 11:43   #10
pitala sam u mulleru kad će terra natrag k nama, i ovo su mi odgovorili, prenosim:
...s obzirom da se radi o prirodnoj kozmetici koja u Hrvatskoj spada po posebnu
zakonsku regulativu, odnosno za njen uvoz je potrebno ishoditi razne dozvole
te obaviti razna testiranja, trenutno smo u fazi nabavljanja potrebnih
dokumenata za uvoz te kozmetike.

jedino što mi pada na pamet je da su minejali formule ako trebaju nove dozvole... čudno mi je da bi trebali nove dozvole da je riječ samo o promjeni ambalaže...
uglavnom, nestrpljivo čekam, ako netko vidi da je stiglo neka javi!
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 14:16   #11
Hvala finky
Samo nek ne mijenjaju moj losion
nova_xy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 14:21   #12
Quote:
nova_xy kaže: Pogledaj post
Hvala finky
Samo nek ne mijenjaju moj losion
nisam vidjela naranču - aloe u novom pakiranju... to ne znači da je nema, ali nisam vidjela...
ima losion od nara za svaki tip kože i kakaobutter&vanilija za suhu
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 21:05   #13
Vidjela sam da su stavili dio nove kolekcije u Gardenu, međutim bilo je toliko ljudi da sam zaboravila što ima. Ambalaža je slatka, doduše čudno mi je bilo vidjeti losion za tijelo pakiran isto kao i tonik za lice, nisam mogla vjerovati da ta minijatura ima 200 ml.
mishevi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 22:18   #14
Ja sam ovu kozmetiku prvi put uopće zamijetila tek prije neka 2-3 mjeseca u Mülleru u Austriji i zgrabila sam šta mi je prvo došlo pod ruku, a to je bio body butter od nara i bio mi je dosta dobar, ima neki lijep osvješavajući miris i "okoločna" kremica s bademom i nekom voćkom, sada je koristim, na prvu mi se učinila bez veze, ali u biti nije uopće loša, pogotovo ako se uzme u obzir cijena.
Teško mi je uspoređivati ih s nekom drugom markom, posebno s Alverde, jer sam njihovo probala vrlo malo stvari, a i što jesam, nisam mogla potrošiti do kraja zbog odvratnog mirisa.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 22:37   #15
kupila sam i ja taj losion od nara prošli tjedan, kad se namaže miriše intenzivno voćno a ubrzo pređe u neki sasvim lagani ugodan miris, skroz je ok...

uzela sam i balzam za čišćenje lica i tonik iz linije badem-aloe
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 22:41   #16
Ima netko iskustva s toniranom kremom? Jel ima svijetlih nijansi, kak prekriva i to... Nadam se da je bolja nego Alverde.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 00:42   #17
Imala sam mlijeko za čišćenje lica dok su još imali staru ambalažu i bilo mi je sasvim ok. Sad sam kupila mlijeko za čišćenje lica badem-aloa vera, još nisam isprobala, javim dojmove kad ga probam.
Annabel Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 10:57   #18
Probala sam od nove linije kremu za ruke i oko očiju. Meni su ok, ali obzirom da imam poprilično osjetljivu kožu onda sam zadovoljna svime što mi ne uzrokuje dodatne probleme.
nova_xy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 13:04   #19
Kupila sam neku njihovu kremu neki dan od badema i meda i prefina je - odličan osjećaj na koži, miris vrlo intenzivan ali meni jako fin
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 00:26   #20
kupila sam nedavno tonik za lice badem i aloe vera za osjetljivu kožu, uzela sam na blef, svidjela mi se ambalaža i stvarno je dobar i nježan, ne isušuje i ne smrdi ja sam uvijek skeptična kad je aloe vera u pitanju i to u kombinaciji sa nečim
kupila bih si još nešto pa molim neku preporuku za dehidriranu kožu
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:52.