Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2015., 11:34   #61
jel tko probao njihove olovke za usne?
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 10:17   #62
Meni su u zadnje vrijeme otkriće njihov ruž u nijansi 02 Rosewood i sjenila i kajal olovke za oči. Ruž je tako fin na usnama, njegujuć, može se koristiti kao balzam. Nije prepigmentiran, ali nekako je po mjeri. Sjenila su super, baš se s njima lijepo da raditi i nadograđivati ih. Nisu prepigmentirana što mi odgovara za svaki dan bez baze, a s bazom su intenzivna. Imam metallic mono eyeshadow, nijansu Midnight blue, a kajal u nijansi Sapphire Blue. Olovka je pigmentirana, srednje meka, ne preslikava se, i ova plava je baš prava tamno plava, bez šljokica i metalic finisha, što nije lako za naći. I cijene su prejeftine.

Probala sam i puder u sticku, njega ne bih preporučila, bio je loš, hvatao se za suhe dijelove, klizio s masnih.

Navodno im je highlighter jako dobar, ne znam, ali koga zanima, imaju ga sada u Mulleru (nije stalna postava već se pojavljuje tu i tamo).
shubidubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 18:01   #63
Dižem ovu temu

Zanima me ima li netko iskustva s ovim ampulama... kupila sam ih još prije pa su sad došle na red...


Da li ih koristite same ili prije kreme... malo su "škrti" u objašnjavanju "načina upotrebe"...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 18:23   #64
Ja sam ove ampule koristila kao treći korak: znači umivanje, tonik, ampula pa preko ampule noćna krema.

Većinom ampule i koristim za noć ali ako ćeš je i danju stavljati stavi je prije kreme.
Weselka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 18:45   #65
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Dižem ovu temu

Zanima me ima li netko iskustva s ovim ampulama... kupila sam ih još prije pa su sad došle na red...


Da li ih koristite same ili prije kreme... malo su "škrti" u objašnjavanju "načina upotrebe"...
Ja sam dvije ampule koristila, ali umjesto kreme. Miris mi je genijalan, no pojavili su mi se neki pristici pa sam napravila pauzu dok se smire, da ponovim i uvjerim se da li s njima imaju veze.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 18:50   #66
Odlične su ampule, za dan su dovoljne 2-3 kapi lagano utapkane u lice. Navečer ih koristim nakon sleep packa. Kožu hidratiziraju i čine je elastičnom, apsolutna preporuka

edit: i meni su se pojavili sitni crveni prištići kad sam ampulu nanijela na čisto lice. Brzo su se povukli, ali više ih ne koristim kao prvi korak već navečer zadnji, a danju nakon azijske rutine.
__________________
Gnothi seauton.
adriatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 09:18   #67
Hvala!

Namjeravala sam ih koristiti navečer, prije kreme
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 16:57   #68
Njihove bio blazinice za lice su mi fenomenalne vec ih dvije godine koristim i prezadovoljna sam. Od njege tijela moram izdvojiti i gel za tusiranje naranca menta isto odlican.
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 10:41   #69
Meni je savrsen njihov sampon za volumen. Imam tanku kosu, sklonu opadanju, od ovog sampona izgleda bar tri puta bujnije.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 13:26   #70
Meni je isto dobar taj šampon. Ja ga rotiram sa onime od brusnice, jer mi je prejak za svaki dan (previše isuši kosu), ali uvijek imam jedan u zalihama. Obavezno ga koristim kad znam da kosa treba ostati još mrvu dulje čista
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 13:40   #71
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Meni je savrsen njihov sampon za volumen. Imam tanku kosu, sklonu opadanju, od ovog sampona izgleda bar tri puta bujnije.
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Meni je isto dobar taj šampon. Ja ga rotiram sa onime od brusnice, jer mi je prejak za svaki dan (previše isuši kosu), ali uvijek imam jedan u zalihama. Obavezno ga koristim kad znam da kosa treba ostati još mrvu dulje čista
Zvuči dobro. Moram ga škicnuti.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 14:00   #72
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Meni je isto dobar taj šampon. Ja ga rotiram sa onime od brusnice, jer mi je prejak za svaki dan (previše isuši kosu), ali uvijek imam jedan u zalihama. Obavezno ga koristim kad znam da kosa treba ostati još mrvu dulje čista
Ja ga obično kombiniram sa kronom (protiv opadanja) i ta mi je kombinacija za sada odlična.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 21:29   #73
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Dižem ovu temu

Zanima me ima li netko iskustva s ovim ampulama... kupila sam ih još prije pa su sad došle na red...


Da li ih koristite same ili prije kreme... malo su "škrti" u objašnjavanju "načina upotrebe"...
Kakve su ti ove djelovanjem? ja ih nisam htjela uzimati zbog alkohola visoko na listi sastojaka
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 22:49   #74
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Meni je savrsen njihov sampon za volumen. Imam tanku kosu, sklonu opadanju, od ovog sampona izgleda bar tri puta bujnije.
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Meni je isto dobar taj šampon. Ja ga rotiram sa onime od brusnice, jer mi je prejak za svaki dan (previše isuši kosu), ali uvijek imam jedan u zalihama. Obavezno ga koristim kad znam da kosa treba ostati još mrvu dulje čista
i meni je ok šampon za volumen po pitanju kose, samo isto moram ga rotirati s drugim šamponima jer isuši vlasište ako ga prečesto koristim.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 18:29   #75
Quote:
pssst12 kaže: Pogledaj post
jel tko probao njihove olovke za usne?
Malo kasniji odgovor, no nadam se da ce pomoci: ja sam probala i olovke i ruzeve i fini su, kremasti, nemaju neki miris i tome slicno; jedino imam dojam da se olovke mrve, odnosno truse malo vise nego sto sam navikla. I sve ima rok trajanja 24 mjeseca pa mi je to prekratko da ih potrosim, jer ja to samo u posebnim prigodama koristim pa eto ali isplati se pogledati svakako.
Svartur is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 06:08   #76


Preloš mi je ovaj njihov piling bio. Čestice male i ništa ne radi.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 08:27   #77
Isprobala sam šampon za volumen, ishvalila ga na temi o šamponima - odličan, super čisti i kosa zbilja izgleda voluminoznije. Imat ću na umu potencijalno isušivanje, ali i tako najčešće kombiniram dva šampona, čisto da mi se kosa ne zasiti, vidim da je sklona tome.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 10:55   #78
Quote:
Svartur kaže: Pogledaj post
Malo kasniji odgovor, no nadam se da ce pomoci: ja sam probala i olovke i ruzeve i fini su, kremasti, nemaju neki miris i tome slicno; jedino imam dojam da se olovke mrve, odnosno truse malo vise nego sto sam navikla. I sve ima rok trajanja 24 mjeseca pa mi je to prekratko da ih potrosim, jer ja to samo u posebnim prigodama koristim pa eto ali isplati se pogledati svakako.
Hvala ti Vec sam zaboravila da sam ih imala u planu

Mozda uzmem koju, ako ne pretjeram sa novim catrice i essence olovkama
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 18:13   #79
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
Kakve su ti ove djelovanjem? ja ih nisam htjela uzimati zbog alkohola visoko na listi sastojaka
Pa iskreno, ništa posebno... potrošila sam ih, svaku večer sam stavila po pola ampule ispod kreme... ne vidim nikakav specijalni učinak, iako nije bilo ni neželjenih reakcija...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 18:34   #80
Quote:
Krekushka kaže: Pogledaj post
Isprobala sam šampon za volumen, ishvalila ga na temi o šamponima - odličan, super čisti i kosa zbilja izgleda voluminoznije. Imat ću na umu potencijalno isušivanje, ali i tako najčešće kombiniram dva šampona, čisto da mi se kosa ne zasiti, vidim da je sklona tome.
I ja sam odusevljena

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:03.