Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2017., 21:06   #6641
Quote:
Gigi G. kaže: Pogledaj post
Nijedan trenutno jer nemam vremena zbog posla.

(plus nisam tip osobe da bi isla na poziciju moda, cisto pozicije radi, Kad bi to radila i prihvatila onda bi bilo iz razloga da se aktivira pdf, otvarala bi teme, motivirala druge da pisu itd itd jer inace koji je smisao moderatora)
Lipo, lipo
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 21:07   #6642
Quote:
think.pink34 kaže: Pogledaj post
Pravi putnik,nema greske!
Old Hippies never die

__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 21:08   #6643
Koji je uopce motiv da netko zeli postati mod????!!!mislim ako se to stvarno ne placa,kao sto sam prije par dana procitala ovdje,onda vam svima svaka cast kako uzalud trosite svoje vrijeme.
__________________
Čekam ljeto i Lavića....dočekala Račića!
think.pink34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 21:10   #6644
Quote:
think.pink34 kaže: Pogledaj post
Koji je uopce motiv da netko zeli postati mod????!!!mislim ako se to stvarno ne placa,kao sto sam prije par dana procitala ovdje,onda vam svima svaka cast kako uzalud trosite svoje vrijeme.
DObijemo sise u inbox

Osim Doriana, on ima posebnu privelegiju pa dobiva carape postom
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 21:10   #6645
-drugi dan je tu, sada vidimo i da je duhovit
__________________
"Da me bude sram navijat za Dinamo, do tog su me doveli." -prof. Ivanković
"Ukupno 265,6 milijuna kuna oštećen je nogometni klub Dinamo u tri dosadašnje Uskokove istrage. Uskok smatra Zdravka Mamića glavnim organizatorom izvlačenja novca."
marko_31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 21:11   #6646
Ovdje je postalo
__________________
Čekam ljeto i Lavića....dočekala Račića!
think.pink34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 21:12   #6647
jel vam jako tesko?
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 21:14   #6648
QUOTE=Beljki;62608587]jel vam jako tesko? [/QUOTE]

__________________
Čekam ljeto i Lavića....dočekala Račića!
think.pink34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 21:15   #6649
bok i tebi, kak si?
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 21:20   #6650
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Old Hippies never die


črni is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 21:23   #6651
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post


Osim Doriana, on ima posebnu privelegiju pa dobiva carape postom
why?

Zadnje uređivanje Gigi G. : 18.02.2017. at 21:37.
Gigi G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 21:34   #6652
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Iskreno, nisam baš jaaako aktivan na Turizmu, ali sam aktivan. I čitam jako puno. Pišem manje, jer ipak nisam proputovao toliko puno kao neki. Više dođem tu skupljat informacije i priupitat nekaj nego kaj sam dajem iste...
podržavam... uostalom Bog je ljudima dao dva uha a jedna usta da bi dvostruko više slušali nego pričali, ne shvati me krivo... nije upućeno tebi
Nakon svega zanima me slijedeća:
Koliko je postova od micanja NN pobrisano (barem ono, odoka puta pi...)
Koliko je forumaša banirano?
Tko će uopće imati želju biti slijedeći moderator nakon svega ovoga?
sapporo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 21:46   #6653
Quote:
Gigi G. kaže: Pogledaj post
why?
A valjda jer ih svuda trazi

Smiluju se ljudi

Ne znam, jedna od forumskih misterija
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 21:52   #6654
Ono kad modovi trolaju, a banirani čekaju na lancu da se oslobode.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 21:54   #6655
Kako zatrolati cat temu? Nekim ontopicom? Ali sto bi bilo ontopic na cat temi, osim cata? E to je vec filozofsko pitanje...
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!

Zadnje uređivanje Beljki : 18.02.2017. at 22:05.
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 22:27   #6656
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Jok, bas mi je sad fora kod vas, mogo bi se i doselit, cujem trazite moderatora
Meni već drugi dan ne ide iz glave nešto što si jučer rekao, koliko se sjećam, najmanje dva put. Rekao si da je ZgSash poslao PM-ove o ovom pdf-u svim moderatorima.

Ne da mi se brojat koliko vas je, ali je zanimljivo da se od ama baš svih našao samo jedan jedini da stvarno dođe (i objasni nam kak je i koliko je NN bila loša moderatorica) i to baš ti.

Nemoj kaj zamerit, ali, kak si ti čuo ovo za nas, tak i mi svašta na forumu i čujemo i vidimo, pa i to da nedavno već jesi na ovakav način (nakon micanja dugogodišnjeg moda uz proteste od strane forumaša) jedan pdf veselo preuzeo kao mod.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 22:31   #6657
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Meni već drugi dan ne ide iz glave nešto što si jučer rekao, koliko se sjećam, najmanje dva put. Rekao si da je ZgSash poslao PM-ove o ovom pdf-u svim moderatorima.

Ne da mi se brojat koliko vas je, ali je zanimljivo se od ama baš svih našao samo jedan da stvarno dođe (i objasni nam kak je i koliko je NN bila loša moderatorica) i to baš ti.

Nemoj kaj zamerit, ali, kak si ti čuo ovo za nas, tak i mi svašta na forumu i čujemo i vidimo, pa i to da nedavno već jesi na ovakav način (nakon micanja dugogodišnjeg moda uz proteste od strane forumaša) jedan pdf veselo preuzeo kao mod.


Otkri ti moju supertajnu zavjeru

Sve sam ovo ja napravio da dodjem do moderature turizma, to mi je djecacki san

Moro sam i Anderlonovu kcer zenit, al covjek sa ciljem* ne poznaje zapreka


*a cilj je naravno skupit sto vise podforuma na kojima opce inace ne sudjelujes. Jer je to veca fora od skupljanja markica. A i placa se bolje. Nemre se jadna Nica obranit od silne navale kad treba negdi uskocit na brzinu
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 22:41   #6658
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Nemoj kaj zamerit, ali, kak si ti čuo ovo za nas, tak i mi svašta na forumu i čujemo i vidimo, pa i to da nedavno već jesi na ovakav način (nakon micanja dugogodišnjeg moda uz proteste od strane forumaša) jedan pdf veselo preuzeo kao mod.
Bivši mod na kojeg vjerojatno misliš je mjesecima tražio da ga netko zamjeni jer više nije htio moderirati i ovog tu Beljkija smo jedva nagovorili da se prihvati posla.


Ajde nećemo više o tome i takvim stvarima, nema nikakve veze s Turizmom ni ničime ovdje. A i vrijeme je da se prestanete prepucavati.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 22:44   #6659
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Meni već drugi dan ne ide iz glave nešto što si jučer rekao, koliko se sjećam, najmanje dva put. Rekao si da je ZgSash poslao PM-ove o ovom pdf-u svim moderatorima.

Ne da mi se brojat koliko vas je, ali je zanimljivo da se od ama baš svih našao samo jedan jedini da stvarno dođe (i objasni nam kak je i koliko je NN bila loša moderatorica) i to baš ti.

Nemoj kaj zamerit, ali, kak si ti čuo ovo za nas, tak i mi svašta na forumu i čujemo i vidimo, pa i to da nedavno već jesi na ovakav način (nakon micanja dugogodišnjeg moda uz proteste od strane forumaša) jedan pdf veselo preuzeo kao mod.
Mislim da on se malo zeza..nego kad smo vec kog toga jesi primjetio da jedna ex-modica se odjednom ''mota'' po temama nize. Take a guess.

(iskreno se nadam da nije kandidat, osobno barem jer...well, iz masu razloga)

Zadnje uređivanje Gigi G. : 18.02.2017. at 23:40.
Gigi G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 23:33   #6660
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Ajde nećemo više o tome i takvim stvarima, nema nikakve veze s Turizmom ni ničime ovdje. A i vrijeme je da se prestanete prepucavati.
Nema problema, ne mislim dalje jahat na tome, ali, općenito (dakle, nevezano s Beljkijem i sa "slučajem" ili slučajem koji sam spomenuo), na ovom je forumu već bilo postavljanja na čelo pdf-ova ljudi "izvana", ljudi bez prethodne aktivnosti na tim pdf-ova. Konkretno, znam za jednog supermoda (nije važno kojeg i na kojem pdf-u), prije nekoliko godina.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:55.