Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2009., 14:25   #1
Novopridošli susjedi koji misle samo na sebe

Nisam znao kako da postavim naslov al ovi moji susjedi mi polako al sigurno idu na racku
Nedavno su se doselili iz jednog sela..došli duboka džepa i otvorili biznis po gradu i ajd..tome im svaka cast. No..redovito pa gotovo svakodnevno pecenjare u dvorištu i glasni su do duboko u noć. Sad kad su bile ove paklene vrucine..ja otvorim prozore da dođe friški zrak a ono smrdi dim..ujutro..navecer..u podne..stalno..ma za poludit. Dakako..oni MORAJU jesti peceno na dimu svakodnevno i ne pitaju kako je nama u kvartu kad stalno miriše/smrdi po roštilju ili koga kurca vec pecenjare! Ajd da je to jednom tjedno..preko vikenda ili kajjaznam.. nego svakodnevno. Ona izgleda ko Opra u najdebljim godinama a on ima najmanje 150kg..snaha i sin isto.
Još su relativno mladi al ne kužim da ne paze na svoj izgled,svoje ponašanje prema starosjediocima..Navecer oko pola noci smiju se ko da su sami na svjetu..il se deru.
Užas!
I ja volim roštilj i sve uz to ..no..ovi nikad nikog nisu pitali..sušite li veš..smeta vam dim? kako se zovete..pa da se družimo ili bilo kaj socijalnoprihvatljivo nego samo..ja ja pa opet JA ..mi mi moji moji..baš nas briga kaj ko veli..!
Razmišljam da im ubacim u kaslić..svinje debele vratite se otkud ste došli ili nešto slicno. Molim savjet! Samo nemojte floskule tipa..pridruži se..ja i moja škvadra za to imamo svoje vikendice ili izletišta a ne usred naselja!
A kad nešt raspravljaju po decibelima im nije ravan ni onaj Placido
zac6319 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 14:30   #2
ako su došli sa sela, kako navodiš, možda nisu baš imali susjednu kuću direkt s druge strane ograde, pa nisu svjesni da nekom smeta.
jeste se već upoznali? ako niste, upoznajte se, vidi kako dišu. možda i tebe pozovu na roštilj
objasni što te smeta, bolje sad kad je friško nego za par mjeseci kad će te svaka pi*darija kod njih smetati. što se tiče težine, u to ne ulazim, ali što se tiče dobrosusjedskih odnosa, objasni da trebaš mir po noći jer radiš(ako) i djeca ti spavaju (ako).
ako ne bude razumijevanja, bar znaš da si probao. onda dođi opet ovdje da ti nađemo najbolju strategiju za dalje
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 14:31   #3
Luda porodica.
__________________
Linkin Park only
Linkin Park is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 14:35   #4
Ne može čovjek više ni baciti štogod na gradele a da mu neki grintavac ne zvoca nad glavom.
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 14:36   #5
Bacaj im jaja po dvorištu dok spavaju. Usmrdi se užasno do jutra, kad će bit svjesni da se nešto dogodilo.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 14:44   #6
Quote:
*_spike kaže: Pogledaj post
Bacaj im jaja po dvorištu dok spavaju. Usmrdi se užasno do jutra, kad će bit svjesni da se nešto dogodilo.
Dobra ideja
zac6319 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 15:05   #7
Quote:
*_spike kaže: Pogledaj post
Bacaj im jaja po dvorištu dok spavaju. Usmrdi se užasno do jutra, kad će bit svjesni da se nešto dogodilo.
Poslušaj čovjeka.Ili možda nabacaj im hepo kockica po dvorištu i zapali ujutro i bude gorilo DEBILI.
__________________
Linkin Park only
Linkin Park is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 15:10   #8
pitaj smijes i ti doc na rostilj koji put i eto. prestat ce ti smetat. jos ces se i salit i smijat s njima
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 15:16   #9
ti odvrni narodnjake,ili još koju glupu(bez uvrede) muziku i onda ako ti pokucaju na vrata i ako budu imali primjedbe,ti iskoristi to u svoju korist,i njima reci što ti je na srcu...kad se već ustručavaš i ti i cijeli kvart
__________________
nemoj
high_voltage is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 16:39   #10
a jeste se svi nabrijali na svadju...

kaj ne otidjes kod suseda i prijateljski mu objasnis kaj te smeta? ko zna, mozda bus se i iznenadil odgovorom...

uvijek ima vremena za eskalaciju i stvaranje pizdarija
__________________
Aj em Šatro Gospon end aj otorajz dis mesiđ!
šatro gospon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 16:40   #11
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ako su došli sa sela, kako navodiš, možda nisu baš imali susjednu kuću direkt s druge strane ograde, pa nisu svjesni da nekom smeta.
jeste se već upoznali? ako niste, upoznajte se, vidi kako dišu. možda i tebe pozovu na roštilj
objasni što te smeta, bolje sad kad je friško nego za par mjeseci kad će te svaka pi*darija kod njih smetati. što se tiče težine, u to ne ulazim, ali što se tiče dobrosusjedskih odnosa, objasni da trebaš mir po noći jer radiš(ako) i djeca ti spavaju (ako).
ako ne bude razumijevanja, bar znaš da si probao. onda dođi opet ovdje da ti nađemo najbolju strategiju za dalje
Da. Živjeli su u malom mjestu kraj rijeke mure i vjerojatno nisu nit imali susjedstvo bar 200 metara zracne.
Upoznali smo se kad su kucu gradili. Upoznali smo ih svi u ulici jer su tada bili uljudni i cak smo se veselili da cemo napokon imati nove susjede..na gradilištu koje se dugo god.nije uspjelo prodat.
Znaju gdje radim i da sam u nocnima..znaju da je vecina ostalih susjeda penzionera i mladih parova s djecom koje isto smeta..znaju oni sve to..no kako vrijeme prolazi sve su bahatiji (citaj glasniji)..a najbolje im je kad dobe goste da ih isti u 2 u noci ispracaju trubom iz svojih automobila

Ma ne..klin se klinom izbija. Pocet cu sa jajima po njihovo dvorištu a ako i to ne pomogne sljedi dogovor sa ostalim (složnim) susjedstvom o daljnjim koracima osvete!
Svaka dobronamjerna a i zlocesta strategija od strane forumaša za daljnje korake dobrodošla
zac6319 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 16:49   #12
najprije odi ipak, kako ti je i šatro gospon gore napisao, na ljudski način ''susjed dobar dan'' ''dobar dan'' ''čujte znate, malo nam smeta vaša buka u svako doba dana i noći, mi smo naime do sad dogovorno živjeli na malo mirnij način, pa evo bilo bi nam drago da se probate i vi u to uklopiti..''

kako su ti i rekli, uvijek se nakon toga stigneš i posvadit ako ne upali
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 16:59   #13
Quote:
Pero Perić kaže: Pogledaj post
najprije odi ipak, kako ti je i šatro gospon gore napisao, na ljudski način ''susjed dobar dan'' ''dobar dan'' ''čujte znate, malo nam smeta vaša buka u svako doba dana i noći, mi smo naime do sad dogovorno živjeli na malo mirnij način, pa evo bilo bi nam drago da se probate i vi u to uklopiti..''

kako su ti i rekli, uvijek se nakon toga stigneš i posvadit ako ne upali
Pokušacu jer i sam sam protivnik svađa ..ali gle ovo..kad im puše vjetar prema vlastitoj kuci oni nakon pecenjarenja gase vatru..al kad puše prema nama onda im ne pada na pamet da istu ugase nego dime li ga dime...
zac6319 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 17:02   #14
čujem da i policija zna doći na prijavu zbog remećenja reda i mira

gle, u većini slučajeva stvari se objasne nečijom glupošću, a ne zloćom.
probaj s njima popričati prvo. možda imaju jednu i po moždanu stanicu koja se odbija po glavi.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 17:06   #15
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
čujem da i policija zna doći na prijavu zbog remećenja reda i mira
Pocinjem i to shvacat za ozbiljno
zac6319 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 17:17   #16
Quote:
zac6319 kaže: Pogledaj post
Pokušacu jer i sam sam protivnik svađa ..ali gle ovo..kad im puše vjetar prema vlastitoj kuci oni nakon pecenjarenja gase vatru..al kad puše prema nama onda im ne pada na pamet da istu ugase nego dime li ga dime...
ma kuzim ja tebe rista, bil sam ne jednom u slicnoj situaciji....

ljudi su ti (opcenito) egocentrici i ne razmisljaju kak njihovi postupci i rijeci utjecu na druge. neki ce se to pitat nakon kaj im druga strana skrene paznju na to i promijenit ponasanje, a drugi ce nastavit furat svoj film.

uvijek ima vremena za zagorcavanje zivota. ak im uzvratis istom mjerom, ne znaci da bu stalo na tome....to moze jako grdo i brzo eskalirati.

savjetoval bi ti da sve dokumentiras na papir, nista sluzbeno, nego vodi samo nekaj ko dnevnik, jer ti se bude lakse bilo sjetit detalja ak ti budu kroz par let potrebni na, nedajboze, sudu ili sl.
__________________
Aj em Šatro Gospon end aj otorajz dis mesiđ!
šatro gospon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 17:45   #17
Opaši se dinamitom, otiđi na piće kod njih (normalno kad im bude puno prijatelja seljačina) i vići "IZNENAĐENJE!!!"
__________________
Taj sam ;D
cipal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 18:13   #18
Ma ti si ljubomoran sto su oni bogati i sto svaki dan rostiljaju

Kako nemas ideja, ljeto je, skini se gol i hodaj pored njihove
kuce... pokaki im se ispred ulaznih vrata, ma jbt naso bi im
ja zicu nezvao se ja homer11, hm
__________________
-Intelektualac je netko tko je otkrio da postoji nesto zanimljivije od seksa... Aldous Huxley
-Trebali bi razmisliti da li je ovisnost o nikotinu poremecaj... Neki bi ( se ) ubili za cigaretu...
homer11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 18:45   #19
Išao sam na faks još... (pluskvamperfekt)

Vratio sam se s djevojkom doma nakon izlaska oko 3 ujutro (subota na nedjelju).
spavamo... 7.40 ujutro.... nedjelja- slijedi cijepanje drva: 5 min, 15 min.... 30tak min..

Izašao sam na terasu (kuće su u igri) i upitao tu baku (oko 70 god.) misli li prestati uskoro, rano je jutro u nedjelju, prerano. Ona mi je onako ruralno dobacila: Šta ti meni pričaš! Pusti me!! (kuća je otraga, nije u mojoj uličici, radi se o nekim izbjeglicama odnekud, da sad ne imenujem, nebitno..)

Ušao sam u kuću, uzeo 2 petarde i bacio s kata dolje 3, 4 m od nje. Ujutro je poprilično grunulo.
Popodne mi je došla policija, mene nije bilo doma. Baka je mislila da je neko želi ubiti (i nije bila daleko)
Srećom, stara je objasnila kako baka cijepa od 6 nadalje vikendom (a i radila je vezano uz murju nešto), pa su dečki popili sok i otišli.

Pouka: Ovo je krivi način rješenja problema sa susjedima. Definitivno.
To NE raditi nikad. Nikad se nisam sukobio sa susjedima, ovo je bio jedini put u životu (s tim da je ova tu bila nešto kratko, hmmm.. pitam se zašto!!?)


Mislim da se razgovorom može dosta napraviti. Bez jaja (dobit ćeš nazad konjsku glavu- na gradele ofskroz!)




Razgovor, nikakve prijetnje.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 18:49   #20
Quote:
homer11 kaže: Pogledaj post
Ma ti si ljubomoran sto su oni bogati i sto svaki dan rostiljaju

Kako nemas ideja, ljeto je, skini se gol i hodaj pored njihove
kuce...
pokaki im se ispred ulaznih vrata, ma jbt naso bi im
ja zicu nezvao se ja homer11, hm
A šta ako su se baš tad zaželjeli hot doga na roštilju!?!

Ode zac!
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger