Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2010., 10:47   #61
god of war
SilvrBckGorilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 10:51   #62
Volio bih da se snimi film o detektivu Niku Praskatonu.To svakako
Onda bih htio da Miroslav Miro Krleža dobije svoj biografski film.Mislim,kakav je taj genijalac zanimljiv život imao,a još nema svoj biografski film.I bilo bi u redu da oni majstori iz mega popularnog ugašenog serijala Laku noć Hrvatska snime i dugometražnu verziju te animirane serije.Nadalje,čitao sam da će Edward Norton ekranizirati odličan roman Brooklyn bez majke,ali nikako da započne.Baš me zanima kako će odglumiti Lionela Essroga
__________________
Doviđenja,i hvala za sve one ribe

Zadnje uređivanje Drveni Mario : 21.03.2010. at 11:27.
Drveni Mario is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 10:58   #63
Quote:
SilvrBckGorilla kaže: Pogledaj post
god of war
Pa on se i snima
Han Solo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 11:01   #64
Quote:
Han Solo kaže: Pogledaj post
Pa on se i snima
odlično. kad izlazi?
SilvrBckGorilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 11:07   #65
Quote:
SilvrBckGorilla kaže: Pogledaj post
odlično. kad izlazi?
Piše na imdb-u da izlazi 2010.
__________________
Doviđenja,i hvala za sve one ribe
Drveni Mario is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 11:20   #66
Quote:
jonsi07 kaže: Pogledaj post
Volio bih da netko snimi film po knjizi "Obojena ptica" Jerzya Kosinskog...mislim da bi to baš bio lud film kad bi se netko talentiran prihvatio toga. Osim te knjige, bilo bi zanimljivo vidjeti roman "Biti mrtav" na ekranu, tu bi bilo prostora za stvaranje odlične atmosfere. "O ljepoti" je također djelo koje bi dobro funkcioniralo kao film.

Dobro bi došao i neki dokumentarac/biografski film o Davidu Bowieu ili Leonardu Cohenu...
Evo ti o Cohenu dokumentarac-http://www.imdb.com/title/tt0478197/
__________________
Doviđenja,i hvala za sve one ribe
Drveni Mario is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 16:07   #67
Quote:
Drveni Mario kaže: Pogledaj post
Piše na imdb-u da izlazi 2010.
nadam se da neće biti sranje
SilvrBckGorilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 15:37   #68
Quote:
SilvrBckGorilla kaže: Pogledaj post
nadam se da neće biti sranje
Valjda nece ali ko zna
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 17:09   #69
Malo bolja ekranizacija romana Maria Puza:Obitelj(o Borgiama)...

Ima solidan,ali slabobobudžetni Španjolsko-Talijanski film...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 18:09   #70
Dylan dog
sad neznam da li je to snimljeno ili je predviđeno snimanje???
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 19:10   #71
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
Dylan dog
sad neznam da li je to snimljeno ili je predviđeno snimanje???
navodno izlazi uskoro, a dok ne izadje pogledaj Dellamorte Dellamore
red F is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 11:55   #72
Sad mi pade ideja na pamet kako bi bilo dobro da snime nastavak Pandorum 2

Na Tanisu ih je ostalo oko 1300 ako se dobro secam i bilo bi bas zanimljivo videti kako su se snasli na toj planeti sta se desilo sa njima... itd mislim da bi se mogao napraviti zanimljiv drugi deo.

Ali ako bi se radio drugi deo filma voleo bi da tu planetu zvanu Tanis urade kako valja i jesam se malo zalio na glumce ali ih ipak ne bi menjao neka ostane ista ekipa.
Mislim da bi eventualni drugi deo mogao da pricu onako bas lepo zaokruzi da da nam pruzi neki konacan kraj jer ovako film zavrsava a mi ne znamo sta je sa njima tamo i koliko su dugo ziveli da li su se snasli za hranu ili su se medjusobno jeli no ko zna mozda ce bas zbog toga i biti drugog dela jer kraj Pandorum-a je idealan za nastavak pa bi bilo lepo da se prica nastavi.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 13:13   #73
Quote:
Han Solo kaže: Pogledaj post
Tolkienov Silmarillion, ali toga najvjerojatnije nikad neće bit (možda serije)
Ovo je i meni palo na pamet.. u nekoj daljoj budućnosti kad budu bile mogućnosti za snimit jednu takvu seriju, kvalitetnu, detaljnu (ima tu materijala itekakvog) to bi bilo pre-pre..
B52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 13:42   #74
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post


Mister No - dušu dalo za ekranizaciju i pošteni komad avanturističkog filma u stilu Indiane Jones. Sami ''Pajper'' koji pali nakon udarca nogom već je legendarna stvar.
Slažem se,al ima i epizoda di surađuje sa Marty Mystereom,e to bi bilo cool
__________________
Stara narodna kaže: Nije majka klela sina što se kladio, nego što se vadio!
Al Rassan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 13:47   #75
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Sad mi pade ideja na pamet kako bi bilo dobro da snime nastavak Pandorum 2
film je katastrofa
SilvrBckGorilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 13:55   #76
Kingov DARK TOWER serijal, jedna knjiga-jedan film, ili npr kada bi to HBO pristao snimiti kao seriju...mislim da bi se ovlazio ko siparica isti tren

dante101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 14:06   #77
Quote:
Jake Harper kaže: Pogledaj post
Zasto ?
Ili ne volis Povratak u Buducnost ili mislis da jedino prvi deo vredi pa zato tako kazes.
Mislim da je to rekao zato bas sto ga voli. Zasto bi ti pobogu htio remake super filma koji savrseno funkcionira ovakav kakav je, a dobar ti je? Mozes si jedino sjebati dozivljaj i pokvariti sjecanja na djetinjstvo (to zapravo govorim za sebe jer ne znam koliko imas godina). Ne mogu zamisliti nikoga drugog u ulozi Martya i Doca osim Foxa i Lloyda. Film je iz '85, ne '55, nema potreba za remakeom.
dante101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 14:18   #78
Trebali bi snimiti Alan Forda sa glumcima iz Bitanga i princeza, Bitorajac bi bio Bob rock, Tarik Alan Ford, Kazo bi bio šef, Vušović može biti sir Oliver samo ne znam tko bi glumio Grunfa i Broja Jedan.Imate kakav prijedlog u vezi glumaca?
__________________
Dreams we dreamed at night, were never meant to come to life;
This time in my life, I was hurt enough to care.
Krik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 14:42   #79
Quote:
dante101 kaže: Pogledaj post
Mislim da je to rekao zato bas sto ga voli. Zasto bi ti pobogu htio remake super filma koji savrseno funkcionira ovakav kakav je, a dobar ti je? Mozes si jedino sjebati dozivljaj i pokvariti sjecanja na djetinjstvo (to zapravo govorim za sebe jer ne znam koliko imas godina). Ne mogu zamisliti nikoga drugog u ulozi Martya i Doca osim Foxa i Lloyda. Film je iz '85, ne '55, nema potreba za remakeom.
Imam 26 godina a remake zelim cisto onako iz zabave i neocekujem da bude kao originalna trilogija isto kao sto zeljno iscekujem Predators a od njega ne ocekujem da bude kao originalni Predator sa Arnoldom tako da mi remake Povratka u Buducnost kako god ispao ne bi pokvario originale iz vec pomenutih razloga.

Evo najsvezijeg primera Pink Panter mi je jedna od najboljih komedija a posebno prvi deo dok su ova dva novija sa Stivom Martinom jedno od najgorih filmova koja sam u zivotu pogledao ali ja ta dva smeca od filma ne spajam sa ranijim filmovima Pink Pantera tako da mi ni malo nisu pokvarili dozivljaj jer jedan je Selers.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 14:45   #80
Film o Bitki za Siska, Sinjskoj Alci, Andriji Simicu... malo rvackih narodnih tema
landroverVK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:09.