Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2018., 08:27   #6061
I ja isto na porodiljnom pa ne brinem za neko vrijeme jel
A zato mi se i ne zuri s preseljenjem,nek beba ojaca jos...
Ali zato cemo morat poduplat podstanarstvo jedan mj,nemrem s malom bebom u stan bar bez kuhinje i spavace...uf bit ce mi veselo...
A obilazili smo zgradu,gledali prozore,gledali g street al nemos nist iz vama..bumo vidjeli..samo da su pethodni stanari odrzavali stan...
mashna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 15:45   #6062
Mi nismo imali bebu kad smo dosli, pa smo uselili u stan bez iceg, improvizirali kuhinju i krenuli s radovima nakon 2 mjeseca.. jos nemam sve ali dobro je!!! Kuhinja do pola ima vremena, sad kad znam da mi je tu dobro ne brinem vise... madrac smo dugo na podu drzali sve za stan u miru... tu nema vlasnika nad glavom i cijena je fiksna 5 god... tak da ima prednosti! Sretno sa stanom, uredenjem i useljenjem!! Javi kako ste prosli
Stepmom is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 08:54   #6063
Mi smo imali susjede iz pakla kat iznad nas-uspjeli smo ih izbaciti i maknuti, no doduse i oni su pomogli s neplacanjem racuna itd-hocu reci, nedajboze da se i poklope nekakvi idioti, sve se da rijesiti.
Ali peh smo imali apropo prijave kvarova u stanovima jerbo su nam rekli da je izvodjac radova otisao u stecaj pa se sad grad zg nagoduje s njima nesto, pa se ceka,ma bla bla-popravili i odrzavamo o svom trosku i cuvamo racune za jednom....
jako mi je zao cuti ovo za krive tlocrte, boze svasta......
meni posta isto znaci puno jer mi stizu posiljke i u sesvetama u posti cekam svaki put barem pola sata jer je jedna podrucna posta i bude guzva.
Trebor mi je isto super, u lidl odem svako malo s klincem u kolicima se prosetat
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 11:43   #6064
Da, ne mislim da sa gradom nema zaj.. kad smo uzimali stan, nije bilo niti jedne konkretne informacije, biras po tlocrtu i uplati ako hoces, ako ne netko drugi ce... mi imamo problem s parkingom, sustanari su si oznacili mjesta a grad ne zeli imat posla s tim... ali isto tako u centru nam je grad oduzeo nasa parkirna mjesta i naplacuje ih. A pokoji rodjak ima svoje parkinge koje je dobio od grada bez ikakvih papira. Ma to sa vlasti je uvijek ista prica i moze te docekat gdje god bio.
Opet kad uzmes sve u obzir nije mi lose
Stepmom is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 18:58   #6065
Kaj je s ovim parkingom u Jelkovcu, jel to itko placa i kontrolira il sam ja jedina budala? 4put tjedno smo ovdje po 2-3h, nakupi se za parking ne znam kak im je uopce palo na pamet u kvartu na rubu grada uvest naplatu parkinga
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 19:59   #6066
Nazalost, kontrolira se... stalno vidam cuvare parkinga po ulici, a i pokoju kaznu... tako da sugeriram da se plati ��
A kako im je palo.na pamet? Pa Bandicu treba lova, a ovo mu je idealan kvart, parcele su razdvojene, situacija je cista, a kvart pun auta... di ces bolje?!?! Vidim da ljudi ruse table po kvartu, ali nema koristi, grad i dalje naplacuje i popravlja iste.
Stepmom is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 22:25   #6067
Damn ja još nisam vidjela kontrolora, a ni parking kartice na autima, pa sam se ponadala da ih ni nema hvala!
Naplaćuje parking, a ni jedne fontane vam nije postavio pokvario se!
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 09:29   #6068
kod mene u ulici stalno ima kontrolora i nailazim na kazne po sajbama ....
a nes ti 25kn mjesecno za parking, al za kavu i cigarete se ima. Mislim daleko od toga da netko nebu mislio da sam pobornik za placanje parkinga u kvartu....
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 17:51   #6069
Meni bi bilo draze da smo bar 2 zona pa da mogu u gradu stati.. ovo je samo pred kucom... ali bar ima mjesta za parkiranje, neki drugi kvartovi nemaju niti to!
Stepmom is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 11:11   #6070
Možete bilo gdje u gradu na 3.zoni stat s tom povlaštenom mjesečnom parkirnom kartom?
25kn parking u cijelom gradu na 3.zoni je super cijena, sam kaj ja kao nestanar platim 80ak kn mjesečno parking samo u Jelkovcu, pa mi više nije jeftino i super
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 13:56   #6071
Da slazem se, bilo gdje u 3. Zoni mogu... ali koliko znam te zone su kod maksimira, novi zagreb i tam negdje iza trga francuske. Pa sad koliko je to u gradu? Druga je ipak puno blize.. mislim da bi bilo vise fer da svatko moze platit bilo koju zonu, tako bi mogao stati kad i gdje zeli.. ali o tome bas i nema puno smisla raspravljati jer zagrebu to nije u interesu.
Stepmom is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 22:12   #6072
Mi može netko reć kakvo je stanje ujutro busem prema glavnom?
Konkretno me zanima bus u 7:45, jel njemu stvarno tak kratko treba(piše da je u 8:08 kod NSK), ili zapne u gužvi na Slavonskoj?
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 09:56   #6073
Jel ima nekoga da ceka produljenje ugovora o najmu?
nama je istekao prije mj dana i vele u poglavarstvu da nis ne brigamo, da ce nas vec zvati??? mislim koji k rade tamo?
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 21:08   #6074
Pozz,ekipo zanima me dali je netko nakon godina privedenih u najmu izasao iz stana a da nije imao problema sa veacanjem najamnine.Naime stan sam vratio uredan(koliko je to moguce jel je vlazio,sto su oni bili obavjesteni nekoliko puta)znaci pokrecio sam ga i uredno platio sve racune.Medutim kako to vec biva nikako da mi vrate moje novce koje sam dao kao kaparu.Citao sam ugovor i u njemu pise da od dana vracanja stana u roku 8 dana mi to moraju vratit(to stoji u prvom ugovoru)naravno u drugom o tome ni rijeci.Kad dodem tamo prave se ludi a i zadnji puta su đe zastitari izveli koliko sam galamio.Zanimaju me vasa iskustva.Hvala
buza44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2018., 09:15   #6075
Quote:
Kobila Suzy kaže: Pogledaj post
Jel ima nekoga da ceka produljenje ugovora o najmu?
nama je istekao prije mj dana i vele u poglavarstvu da nis ne brigamo, da ce nas vec zvati??? mislim koji k rade tamo?
jeste podnijeli zahtjev za produljenje?
__________________
bolje biti malo lud, nego malo pametan
big.mmamma is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2018., 09:22   #6076
Quote:
big.mmamma kaže: Pogledaj post
jeste podnijeli zahtjev za produljenje?
Naravno da smo predali papirologiju i zahtjev za produljenjem ugovora, i to 60 dana prije isteka ugovora(kako je u ugovoru navedeno.)
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2018., 09:52   #6077
Quote:
Kobila Suzy kaže: Pogledaj post
Naravno da smo predali papirologiju i zahtjev za produljenjem ugovora, i to 60 dana prije isteka ugovora(kako je u ugovoru navedeno.)
Onda ne brini. Valjda traže javnog bilježnika...javit će vam kada i gdje da dođete potpisati ugovor (nekih 500tinjak kn troška).
Baš me zanima jesu mijenjali Ugovore.
Pripazi na mogućnost produljenja na narednih 5 i ovo gore kaj sam čitala, postoji li članak o povratu pologa. I javi
To ću si prvo pogledati danas kad dođem doma ja na taj nisam obraćala pažnju.
__________________
bolje biti malo lud, nego malo pametan
big.mmamma is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2018., 10:17   #6078
Quote:
big.mmamma kaže: Pogledaj post
Onda ne brini. Valjda traže javnog bilježnika...javit će vam kada i gdje da dođete potpisati ugovor (nekih 500tinjak kn troška).
Baš me zanima jesu mijenjali Ugovore.
Pripazi na mogućnost produljenja na narednih 5 i ovo gore kaj sam čitala, postoji li članak o povratu pologa. I javi
To ću si prvo pogledati danas kad dođem doma ja na taj nisam obraćala pažnju.
evo zvala sam ih opet, kao ne brinite, jvit cemo vam se.....
mislim, to je ured koji se bavi SAMO N.Jelkovcem, tak da ono.....blazena drzavna sluzba.
Provjerim svakako cijeli ugovor i kaj je s pologom pa javim.
Ja sam isto OPET prijavila sranja u stanu zbog vlage, krecim 2x godisnje, podovi su nam naceti na mjestima jer ocito od ispod nesto vlazi, ali nisu e udostojili ista poduzimat u 5 god.
E sad bas da dizem laminat i o svom trosku da ga mijenja,, neznam bas.
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2018., 15:47   #6079
Dakle ovako u novom ugovoru nema nigdje stavke o pologu koji ste dali ranije.Kod mene je vlazilo zvao sam ih nekoliko puta u 7 god i naravno nista nisu poduzeli(jedan od razloga zasto sam otisao)e sad imaju i novu teoriju a to je da po novome vracaju polog tek kada netko novi useli u stan iz kojeg vi izlazite,ba moje pitanje kak ce netko uc tu kad je sve vlazno blazeni odg. Je bio neznamo ����
buza44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2018., 16:13   #6080
Quote:
buza44 kaže: Pogledaj post
Dakle ovako u novom ugovoru nema nigdje stavke o pologu koji ste dali ranije.Kod mene je vlazilo zvao sam ih nekoliko puta u 7 god i naravno nista nisu poduzeli(jedan od razloga zasto sam otisao)e sad imaju i novu teoriju a to je da po novome vracaju polog tek kada netko novi useli u stan iz kojeg vi izlazite,ba moje pitanje kak ce netko uc tu kad je sve vlazno blazeni odg. Je bio neznamo ����
vjerojatno im treba pocet spolno opcit s majkom, zveckati odvjetnicima, prijetiti tuzbama, kaznenim prijavama odgovornih i novinama.
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:29.