Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2011., 14:05   #21
Quote:
m@na kaže: Pogledaj post
ok, imam ja i primjedbu... ili dvije
ako se cure slažu, ja bih da i onaj tko je odredio temu može sudjelovati, u ovom slučaju čokolada, šteta je onako krasnu manikuru izbaciti iz igre, a birati pobjednika mogli bi glasanjem, demokratičnije je... ostaje da pobjednik bira novu temu
što mislite?
Zamisao ti nije loša, ali je provedba teška. Kako odredit tko je glasat, svi na forumu? I to bi dugo trajalo dok bi se ljudi skupili i glasali, šta ako bude jednak broj glasova?

Ja i dalje ostajem pri svojoj ideji jer tako osoba koja je zadala temu za pobjednika izabere onoga za koja misli da je nabolje dočarao bit teme na noktima i uostalom čija izvedba mu se najviše sviđa.

Svoju manikuru sam napravila čisto iz gušta, a bit će tema na kojima ću i ja sudjelovat kako treba. Eto već u ponedjeljak će netko drugi dati novu temu.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 16:34   #22
I ja se slažem sa Čokoladom, teško je čekati da se glasa. Jedino bi mogla (kao na temi izazov na modi) jedna moderatorica uzeti sve uratke i napraviti random listu na random.org, pa koja bude prva - ona zadaje temu.
__________________
When faced with two choices, simply toss a coin. It works not because it settles the question for you, but because, in that brief moment when the coin is in the air, you suddenly know what you are hoping for.
Biberlee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 16:51   #23
Aaaaaaaaaa

Fenomenalna tema... ja ću sudjelovati kad ću moći...
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 17:18   #24
Quote:
Biberlee kaže: Pogledaj post
I ja se slažem sa Čokoladom, teško je čekati da se glasa. Jedino bi mogla (kao na temi izazov na modi) jedna moderatorica uzeti sve uratke i napraviti random listu na random.org, pa koja bude prva - ona zadaje temu.
ne da mi se moderatorice tlačit s ovim, a mogu i ja sve staviti u random, ali onda to nije to.

Ja bi radije da pobjedi najbolji uradak po onome tko je zadao zadatak nego da idemo na sreću. Nije ovo giveaway.

Ako mogu oni na tematski make up lookovima tako birat pobjednika ne znam zašto mi ne bi mogli. To mi se čini najpravednije i najfer.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 17:26   #25
Quote:
Čokolada07 kaže: Pogledaj post
ne da mi se moderatorice tlačit s ovim, a mogu i ja sve staviti u random, ali onda to nije to.

Ja bi radije da pobjedi najbolji uradak po onome tko je zadao zadatak nego da idemo na sreću. Nije ovo giveaway.

Ako mogu oni na tematski make up lookovima tako birat pobjednika ne znam zašto mi ne bi mogli. To mi se čini najpravednije i najfer.
Slažem se s Tobom, ako si Ti zadala temu Ti i odlučuješ o pobjedniku

Ja sam htjela sudjelovati ali ne znam crtati i gotovo

Cure sve ste mi super, što bih dala da znam crtati, a ja jadna ni ravnu crtu ne mogu nacrtati
space cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 17:48   #26
e pa to sam ja - brži jezik nego pamet
nadam se samo da će bit još koji uradak, tek je petak
__________________
...još koja o laku za nokte...
m@na is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 11:10   #27


evo i moji od pred jedno 2 tjedna, nažalost nemam vremena za nove crtkarije
lililala is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 11:28   #28
Moje od nedjelje, slikano u srijedu, mislim... zato je izlizan na vrhovima.. ...
I sad tek vidim kažiprst s deformacijom







Boje su nerealne zbog fotića na mobitelu...

CG Ruby Pumps + 3D naljke..
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 14:39   #29
moj prvi pokusaj pahuljica, ruka me ne slusa dok crtam i fali mi mjesta na noktima ako stignem probat cu jos koji put

__________________
I am SHERlocked
Lendoxia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 16:24   #30
jeeej, odlicna tema,sudjelovat cu i ja, danas cu si dati truda, valjda cu do ponedjeljka biti gotova

nego, i ja sam da pobjednika bira cura koja je zadala temu, tj. koja je pobjedila u prethodnom izazovu
__________________
...
MAX-factor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 18:19   #31
Moj propali pokušaj pahuljica, uopće se ne vide na slikala jer su točkice svijetlo plave pa je neprimjetno na fotkama



Ovdje sam se malo zabavljala u Photoshopu, nemojte mi zamjeriti

artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 23:45   #32
Quote:
Lendoxia kaže: Pogledaj post
moj prvi pokusaj pahuljica, ruka me ne slusa dok crtam i fali mi mjesta na noktima
o da, mislim da nam je tako svima... ako kojoj nije - svaka čast
__________________
...još koja o laku za nokte...
m@na is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 00:41   #33
čitam temu o noktima već dulje ali nikad ništa ne pišem iako sam ovisnica (imam ih "samo" oko 130 ) pa sam odlučila staviti svoje pahuljice


tanja20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 22:55   #34
malo je slampavo, ali bolje nije islo praksom do savrsenstva inace bas nisam vjesta u nail artu


[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
__________________
...
MAX-factor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 23:01   #35
Aaa, koliko uradaka

Divne ste sve, posebno izdvajam Tanju, Lendoxiu i Max factorku!
__________________
When faced with two choices, simply toss a coin. It works not because it settles the question for you, but because, in that brief moment when the coin is in the air, you suddenly know what you are hoping for.
Biberlee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 23:09   #36
Jel hoćete da večeras proglasim pobjednika jer sutra ujutro imam dosta obaveza pa ću moći tek poslije popodne objavit novu zadavačicu teme
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 23:12   #37
Skoro sam zakasnila
__________________
...
MAX-factor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 14:11   #38
Evo i mojih! Nisu nešto, neke se pahuljice već i tope polagano ali kad sam već napravila, zakeljit ću! Pretjerala sam s točkicama

__________________
Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Eneida is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 14:21   #39
Vrijeme je za proglašenje prvog pobjednika!!!

Svi noktići su divni, svaka čast cure, ali samo jedna može pobjediti i ovoga puta na prvom mjestu je....

MAX-factor
Oduševila me manikura, predivno!

Quote:
MAX-factor kaže: Pogledaj post
[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Teško mi se odlučit za drugo i treće mjesto pa recimo onda da drugo mjesto dijele Lendoxia i Biberlee. Svaka čast cure!
Quote:
Lendoxia kaže: Pogledaj post
Quote:
Biberlee kaže: Pogledaj post

A sad Max daj nam novu temu.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 14:25   #40
Čestitke svima a posebno pobjednici
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:16.