Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2012., 18:47   #41
Pa bilo bi najpametnije da se ne dovodite u situaciju da ih morate piti, u tim godinama. Ovako se samo izlazete riziku po zdravlje a i promijeni zivota a sve to ide najvise protiv vas, zar je tako tesko zivjeti u celibatu do neke razumne dobi?
__________________
Prolaze ljudi, ali stoje sati

Zadnje uređivanje Free like a wind : 20.04.2012. at 18:55.
Free like a wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 19:50   #42
Quote:
Free like a wind kaže: Pogledaj post
Pa bilo bi najpametnije da se ne dovodite u situaciju da ih morate piti, u tim godinama. Ovako se samo izlazete riziku po zdravlje a i promijeni zivota a sve to ide najvise protiv vas, zar je tako tesko zivjeti u celibatu do neke razumne dobi?
Koja je to?
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 19:59   #43
Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
Koja je to?
35.Samo reci ne..Lol.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 00:20   #44
Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
Koja je to?
Po danasnjim standardima, ja bih rekla 17+. Ili cak prag punoljetnosti.
Nikako ne prije, barem sto se mene tice.
__________________
Prolaze ljudi, ali stoje sati

Zadnje uređivanje Free like a wind : 21.04.2012. at 00:31.
Free like a wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 11:13   #45
Quote:
Free like a wind kaže: Pogledaj post
Po danasnjim standardima, ja bih rekla 17+. Ili cak prag punoljetnosti.
Nikako ne prije, barem sto se mene tice.
A dobro, slažemo se, i ja bi tak negdje rekao
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 19:40   #46
Ja sam počela sa 19.Najbolje je kad navršite 18 ,onda ako se šta dogodi ne morate zvat mamu ili tatu da dođe po vas u bolnicu.Šalu na stranu najbolje je počet pit tablete kad su cure spremne.Ne njihovi dečki ili društvo nego one same.Posle 18 je najbolje neki ljudi kažu da kad napunite 18 dobite i pamet,ja sam se razvila daleko prije 18(mentalno) tako da sam stupila u seksualne odnose tek kad sam imala stalnog dečka i jo je morao čekat 6 mjeseci da ja budem sigurna da je to to.I evo sad smo 13 godina skupa.Imam frendicu koja se seksualno razvila jako rano,prva menga u 11 grudi i tako dalje.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 15:03   #47
Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
A dobro, slažemo se, i ja bi tak negdje rekao
Eto vidiš.
Bilo bi dobro da ih se više s time slaže, jer ipak je zdravlje ono što moramo očuvati i ono što doista jest neprocijenjivo.
Sa hormonima se nije za zezat, ja sam sa 14 skoro završila na Proveri, ali to je potpuno druga priča.
__________________
Prolaze ljudi, ali stoje sati
Free like a wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 22:24   #48
imam 15 godina u 2 mj. sam bila na operaciji ciste na jajniku i sada je već cista na drugom jajniku s tim da od operacije su mi menstruacije jako bolne i ginekolog mi je prepisao lindinette 30 od sljedečeg mjeseca.
strah me je početi piti jer kažu da nije dobro a nemam drugog izbora!!!
kovrcava15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 22:30   #49
Quote:
kovrcava15 kaže: Pogledaj post
imam 15 godina u 2 mj. sam bila na operaciji ciste na jajniku i sada je već cista na drugom jajniku s tim da od operacije su mi menstruacije jako bolne i ginekolog mi je prepisao lindinette 30 od sljedečeg mjeseca.
strah me je početi piti jer kažu da nije dobro a nemam drugog izbora!!!
U tvom slučaju će vjerojatno biti više koristi nego štete
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 19:18   #50
wooohooo meni se povecale nakon samo mjesec danaa..
__________________
samo rijetki nađu rijetke.. <3 :D
malamrvicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 19:24   #51
kontraceptivi smanjuju libido!
Serafima is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 08:44   #52
Quote:
malamrvicaa kaže: Pogledaj post
wooohooo meni se povecale nakon samo mjesec danaa..
Koliko?
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 01:17   #53
Pijem pilule, maloljetna sam.
Pijem ih od osmog mjeseca 2011 godina, pocela sam zbog mengi i sranja, ali i zbog sexa.
U ozbiljnoj sam vezi i lakse mi je dat 70 kn na mjesec za pilule nego 20 kuna za 3 durexa. I sigurnije mi je.
Neke mane toga su da sam se zdebljala dosta, sto meni nije lose jer sam bila jako mrsava, otvorio mi se apetit, zna mi past libido na par tjedana.
Prednosti su te da mi menge traju upola manje(prije su trajale po 10 dana, sad po 5), ne boli me vise nista kad dobijem, pomocu kalendara izracunam tocno u dan kad mi treba doc menga i uvijek dode tako. Stabilno je sve i nemam problema.

Nemojte pocet na svoju ruku uzimat pilule, idite ginekologu(bez brige, i maloljetnice mogu same kod ginekologa), izvadite krv i napravite pretrage.

I to sto pijete pilule ne znaci da se mozete jebat okolo, ne stiti to od side i hepatitisa i ostalih bolesti.
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina razlika je u našim igračkama.
If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Moja Luna https://www.forum.hr/showthread.php?t=818958
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 14:21   #54
Koje piješ?
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 21:49   #55
Cilest. Super mi je sto mogu odjednom kupit 3 blistera, a placam ga prakticki 2+1 gratis.
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina razlika je u našim igračkama.
If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Moja Luna https://www.forum.hr/showthread.php?t=818958
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 21:51   #56
Kontracepcijske pilule se ne mogu dobiti na svoju ruku, morate imati recept. Mislim da nije baš previše pametno uzimati ih samo zbog kontracepcije u teenagerskom razdoblju, za to postoje kondomi. Ali ako postoji neki drugi problem (policistični jajnici, neredovite mjesečnice...) onda ste praktički prisiljene uzimati ih. U svakom slučaju, prvo ginekolog!
maar11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 02:03   #57
Thumbs up

Pila sam godinu dana diane 35 i lindinete. Sve pohvale na diane :P Cure nek vas ne bude strah početi piti jer ako se uzimaju u točno vrijeme svaki dan 100% su sigurna zaštita te je menstrualni ciklus svakih 28 dana, milina
Je da su na glasu kao štetne no nije ih preporučivo piti prije nego se napravi testiranje krvi u laboratoriju i ustanovi da li ih smijete piti te redovito vađenje krvi radi procjene reakcije jetre na tablete

Ja sam također pila i radi kožnih problema koji su se povukli tijekom pijenja diana i vratili kad sam počela lindinete. Trenutno ne pijem te da, istina je da se akne vrate kd prestanka :/
Inso Sarcastic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 19:23   #58
Pijem pilule pola godine,17 mi je godina.
Otišla sam ginekologu na svoju ruku,moji roditelji ne znaju za to. Nisam imala nikakve nuspojave,doduše prvi mjesec sam imala intermenstrualno krvarenje,ali osim toga ništa.
Malina Eks is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 16:04   #59
Kaj se tiče uzimanja kontracepcijskih, čula sam da nije baš najbolje ako se puši (cigarete naravno ), a i ako je osoba imala problema s bubrezima (ili ima)?
 
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 21:26   #60
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
Kaj se tiče uzimanja kontracepcijskih, čula sam da nije baš najbolje ako se puši (cigarete naravno ), a i ako je osoba imala problema s bubrezima (ili ima)?
Ginekolog će te pitati pušiš li cigarete,jer kad si na pilulama podložnija si nastanku tumora zbog hormona. Dakle preporučuje se prestanak pušenja.

Što se tiče problema s bubrezima,trebaš reći ginekologu za to kako bi znao kod propisivanja recepta. A možda se vidi i iz krvne slike,neznam,nisam educirana toliko
Malina Eks is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:26.