Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2012., 13:15   #61
znate kako prodaju toalet papir u bosni? na litru i na pola litre
da su u cernobilu muslimani mirisalo bi im dupe na fiziju i fuziju
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 13:29   #62
i sad ti meni reci jel bolji ovaj nas mirisljavi ili da se podaperes i nemas sapuna za oprat ruke kao npr.frendica mi bila u Indiji i tamo nema papira,nema u kaficima ni sapuna.jako se skup.i svaki put kad bi joj neki indijac pruzio ruku samo bi joj to proslo kroz glavu

a mi sitnicarimo
Svakom k.. ovdje dlaka smeta
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 13:33   #63
Quote:
Kuzerica kaže: Pogledaj post
i sad ti meni reci jel bolji ovaj nas mirisljavi ili da se podaperes i nemas sapuna za oprat ruke kao npr.frendica mi bila u Indiji i tamo nema papira,nema u kaficima ni sapuna.jako se skup.i svaki put kad bi joj neki indijac pruzio ruku samo bi joj to proslo kroz glavu

a mi sitnicarimo
Svakom k.. ovdje dlaka smeta
Kaj nije tam šema da onom rukom kojom jedeš ne brišeš dupe. A kojom se rukuješ?
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 13:39   #64
Quote:
Kuzerica kaže: Pogledaj post
i sad ti meni reci jel bolji ovaj nas mirisljavi ili da se podaperes i nemas sapuna za oprat ruke kao npr.frendica mi bila u Indiji i tamo nema papira,nema u kaficima ni sapuna.jako se skup.i svaki put kad bi joj neki indijac pruzio ruku samo bi joj to proslo kroz glavu
D
cek. cek..nist ne kontam..tamo nema papira..i onda ti indijac pruzi ruku..kao ono ..pomoc..give me hand..i jel se onda tom rukom brise dupe?..sta ako covjek ima samo jednu ruku? a tebi nije dovoljno..cuo sam da se i indijanci puno debljaju u zadnje vrijeme tako da je i kod njih toalet papir onda meksi
nisam zbilja znao da su tako gostoljubivi
i onda nadjes indijanku..ti romanticar ..i kazes..ljubim ruke mlada damo..mislim da cu sada ici povratiti

a jel stavljaju u indiji parfem na ruke?
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 14:16   #65
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
..cuo sam da se i indijanci puno debljaju u zadnje vrijeme tako da je i kod njih toalet papir onda meksi
nisam zbilja znao da su tako gostoljubivi
i onda nadjes indijanku..ti romanticar ..i kazes..ljubim ruke mlada damo..mislim da cu sada ici povratitia jel stavljaju u indiji parfem na ruke?
nema tamo papira.jok.skup je a oni se i po vjeri peru ko muslimani
a za obo boldano
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 14:22   #66
rekli su mi neki... kaj su bili tam... da oni slabo jedu... pa tanko kenjaju... tak da oni to mogu i poštanskom markom obrisati... prije neg pošalju pismo nekome

ja pisma iz indije nikad ne primam kad mi ih poštar donese
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 07:50   #67
Indijci he,he... odmah mi na pamet padne na pamet scena s onim WC-om u filmu Milijunaš s ulice, kad mali nema izlaza nego propadne kroz "izlaz u spremište"
Možda i oni imaju svojevrsni civilizacijski izum kao rimski legionari? Onaj komad krpice i spužve na štapiću? Samo, imaju li svaki svoj ili koriste zajednički? Rimnjani su obavezno nosili svaki svoj "drek na štapiću".
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 09:05   #68
Quote:
Veky kaže: Pogledaj post
Indijci he,he... odmah mi na pamet padne na pamet scena s onim WC-om u filmu Milijunaš s ulice, kad mali nema izlaza nego propadne kroz "izlaz u spremište"
Možda i oni imaju svojevrsni civilizacijski izum kao rimski legionari? Onaj komad krpice i spužve na štapiću? Samo, imaju li svaki svoj ili koriste zajednički? Rimnjani su obavezno nosili svaki svoj "drek na štapiću".
stari rimljani su vrh vrhova da su evo u svojoj vojsci i imali onih lgg pripadnika... a ne vjerujem ti su se i u najvećoj ratnoj strci mogli štapićem podpomoći na sebi svojstven način i dobiti dodatnu motivaciju za borbu... pa bi poslije u pobjedničkom trijumfu paradirali s cijelom vojskom... a ne ko danas... kaj paradiraju sam štapića radi
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 11:15   #69
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
znate kako prodaju toalet papir u bosni? na litru i na pola litre
da su u cernobilu muslimani mirisalo bi im dupe na fiziju i fuziju
ne seri rigodnismajlic:
dct4 u bosni zewu kupuje (znaš onu koju ti pakuješ poslije kanala)...
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 19:53   #70
Jebat ga, ne znam ja kome i čemu, al pičke padaju na ljubičastu zewu
Tak da se isplati ipak..
__________________
Netko jede grožđe i programira na kompjuteru, a jebemu pas, nar je tu za ukras...

Volim party, volim mali parking!
Čekkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 23:32   #71
mislš ono... postaviš te ljubičaste listiće po parketu... nju privuče miris parfema... dojuri sva zanesena... nagazi na listić... posklizne se... padne na leđa
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 00:53   #72
Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
mislš ono... postaviš te ljubičaste listiće po parketu... nju privuče miris parfema... dojuri sva zanesena... nagazi na listić... posklizne se... padne na leđa
Pa neću sad sve otkrivat

Al da se uglavnom
__________________
Netko jede grožđe i programira na kompjuteru, a jebemu pas, nar je tu za ukras...

Volim party, volim mali parking!
Čekkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 20:08   #73
Parfimirani tariguzi su jako skupi. Treba kupovati reciklirane.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 19:47   #74
Toalet papir sa mirisom

Gledam prije par dana role papira, sve neki sa mirisima: ljubičica, breskva, limun, jagoda bogtemazo treba mi papir s kojim ću obrisati dupe i jedino što mi je bitno da je troslojan da se ne podere prilikom radnje,
a ovi nabacuju mirise... čemu to služi?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 20:00   #75
to je za one sta idu na preglede prostate, da kad doktor otvori da zamiriše i tako...
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 20:09   #76
prvi prdac nakon brisanja da bude mirisan
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 20:14   #77
To ti je radi žena. Većma one šopingiraju, a trgovci znaju da se pale na mirise i eto zla; guza ti miriše na jagodu, a nisi ni kriv ni dužan.
Nataša Rostova is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 20:48   #78
Svaka cast na temi. Ovo uopce nije bezopasno. Umjetno obojani i namirisani wc papiri stetni su za zdravlje. Neka bojila i mirisi koji su se do nedavno koristili su zabranjeni. Izazivaju osipe, infekcije, tumore...

Uglavnom, svakako treba paziti i kod bijelog wc papira da nije izbjeljivan klorom.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 21:09   #79
ma to da wc miriši, kao. samo što meni to sve smrdi. i šta nije da je namirisan kartonski tuljac a ne papir.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 21:13   #80
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Svaka cast na temi. Ovo uopce nije bezopasno. Umjetno obojani i namirisani wc papiri stetni su za zdravlje. Neka bojila i mirisi koji su se do nedavno koristili su zabranjeni. Izazivaju osipe, infekcije, tumore...

Uglavnom, svakako treba paziti i kod bijelog wc papira da nije izbjeljivan klorom.
Svatko tko drzi do higijene nakon kenjanja i brisanja supcanog otvora sjedne na lavabo ili kadu i opere si doticni sa toplom vodom i sapunom. Ljudi to rade tisucama godina a kod nas se zensko dobro iskenja, obrise si supcic a posli se sevi u pozi 69. Bljah!

Inace taj mirisni papir zapravo ne mirise nego smrdi.
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger