Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2012., 18:25   #1
Pillars of Eternity

Project Eternity je radni naziv novog izometrijskog "party-based" RPG-a kojeg producira Obsidian Entertainment (tvorci Planescape: Torment-a, Icewind Dale-a, Fallouta, Temple of Elemental Evil...).

Projekt je u potpunosti financiran od strane fanova i inicijalno je bilo potrebno 1.1 milijun dolara, no to je već dostignuto u svega nekoliko dana te je na kraju sakupljeno 4.1 milijun dolara, što znači da će igra biti veličine klasika Infinity Engine igara i to u potpunosti izometrijska gdje će se moći upravljati sa više likova, odnosno kao Baldur's Gate, Icewind Dale ili Planescape: Torment.

Igra će također biti DRM free. Izlazak se očekuje u travnju 2014.

Ovo je ujedno i prvi screenshot:



Link na screenshot u punoj veličini.

Službena stranica

Kickstarter stranica na kojoj je, kao i na službenoj stranici, moguće vidjeti što će sve igra sadržavati.

Službeni Wiki sa podatcima o svijetu, rasama, klasama, itd.
__________________
'Time is like a forest fire.' This was the motto of the Adonis Syndicate.

Zadnje uređivanje phiber : 24.07.2014. at 18:37.
Acid303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 20:53   #2
Iskreno, koliko god volio planescape, fallout i ostalo, toliko mislim da će ovo biti samo izdrkavanje na nostalgiju, bez nekog pretjeranog sadržaja ili jakog gameplaya, kao i većina kickstartera koji su HEJ MI SMO NEKAD RADILI JEBENE IGRE DAJTE NAM NOVCE. Daj bože pa se pospem pepelom, ali tako mi se čini nakon ovog prvog vala
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 20:57   #3
lolbsidian
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 12:25   #4
Osobno mislim da bi od ovog ipak moglo biti nešto. Ne znam, ali ja imam osjećaj da će napraviti pravu stvar. Vidjeti ćemo.

I da tema već postoji, kasniš malo, i to kojih mjesec dana s ovim topicom. ;p
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 16:55   #5
Quote:
Discovery.v2 kaže: Pogledaj post
I da tema već postoji, kasniš malo, i to kojih mjesec dana s ovim topicom. ;p
Ako postoji, krivo je nazvana jer sam tražio pod search naslove: "Project eternity" i nije mi ništa izbacilo.

A kaj se tiče igre, bolje mi je ovo nego nekakvi kvazi-rpgi tipa mass effect i slično.
__________________
'Time is like a forest fire.' This was the motto of the Adonis Syndicate.
Acid303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 20:29   #6
Izaslo je jos nesto malo artworka i detalja o igri...Osobno, kao veliki fan starih izometrijskih rpg igara imam dobar osjecaj sto se tice PE i mislim da ce ga ekipa lijepo napraviti.Samo da pogode pravu atmosferu i da me igra bas pravo uhvati kao sto se znalo dogoditi s BG,F1 i F2...Svidja mi se setting igre i sto su civilizacije i drustva u rasponu od sakupljaca - lova do nekih renesansnih gabarita razvoja.Igra ima potencijal, samo da ne fulaju atmosferu i igirvost, pricu itd. Grafika je ok, ali to je ionako sporedno kod pravog RPGa...
Ljuksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 23:03   #7
uz torment jedan od zanimljivijih projekata, barem meni osobno.
horus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 20:04   #8
Evo nešto recentnijih screenova. Podsjeća na dobri stari Infinity Engine:

Dungeon
Konverzacija
__________________
'Time is like a forest fire.' This was the motto of the Adonis Syndicate.
Acid303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 17:06   #9
Omg, pa to je to, "Baldur's gate/Planescape etc" konverzacija.

Koja nostalgija me uhvatila pogledavše ova dva screena, pogotovo ovaj sa convom.
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2013., 17:57   #10
Teaser gameplay Mnogo lijepo. ^^
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 17:45   #11
Novi gameplay video od developera! This just screams infinity engine!

P.S. Je li može netko od moderatora promijeniti naslov teme u "Pillars of Eternity"?
__________________
'Time is like a forest fire.' This was the motto of the Adonis Syndicate.

Zadnje uređivanje Acid303 : 24.07.2014. at 17:55.
Acid303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 18:11   #12
Jedina zamjerka mi je UI, malo je previše old-school, low-res i to.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 20:16   #13
http://www.ign.com/articles/2014/07/...ht-rpg-buttons
Ovdje je bolji video (1080p) i bolji interview

Igra bi trebala izaci tamo negdje oko moga rođendana i budem se počastio s preorderom na Steamu s onom sniženom cijenom.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 19:47   #14
Uff stvarno bih volio vidjeti više izometrijskih RPG-a, ovo zasad izgleda poprilično seksi.
__________________
"People like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves… they feel better then. They find it easier to live."
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2014., 12:36   #15
Kada izlazi Pillars of Eternity?
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2014., 13:07   #16
Proljeće 2015, travanj bi trebao biti taj mjesec.
Rygel XVI is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 15:26   #17
Treći mjesec 2015 vjerojatno
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 22:51   #18
Zanimljio..prvi put čujem za ovu igru..a po videu bi moglo biti zanimljivo
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 20:44   #19
Quote:
Paradox Interactive announces March 26th is the new official worldwide release date for Pillars of Eternity, following the delay that derailed last year's planned release of Obsidian Entertainment's role-playing game. They say the game will be available at retailers in all territories, and say "eager fans and backers will be able to experience the game they have been promised." Word is they will celebrate the news with a livestream of the game on Twitch tomorrow. "Everybody at Obsidian has been dedicated to ensuring that Pillars of Eternity is the game we said it would be ever since we launched the Kickstarter campaign," said Feargus Urquhart, CEO of Obsidian Entertainment. "The community has been incredibly forthcoming with their feedback, and we want to thank all of our fans for being so engaged with the game’s development – and for giving us the time to implement their suggestions and ensure Pillars of Eternity is a game we can be proud of. We’ve used that time well, and the results will be worth the wait. The end is finally in sight, and our journey is nearly complete – at which point yours can begin."
Izvor
__________________
"People like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves… they feel better then. They find it easier to live."
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 15:45   #20
Igra je već 1 dan #1 seller na Steam a nitko se nije sjetio je spomenuti

Otključava se za malo više od 1 sata. Ja sam hyped! Moja verzija je već preloadana i samo čeka da dođem doma
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:42.