Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2017., 13:39   #81
Quote:
Crnjača kaže: Pogledaj post
Moje sretnije vrijeme bi trebalo doci mozda vec u iducoj godini.
Ako sve bude u redu, trebala bih prijeci na bolji posao, a isto i moj voljeni.
Dakle, u nekom ne tako dalekom periodu cu poraditi na natalitetu.
Dižem ovu temu iz naftalina, jer je još aktualnija nego kad se tek otvorila. Samo što su nam sada živote zakomplicirali val migranata i koješta drugo.

Btw, hej Crnačo, je l došlo tvoje sretno vrijeme? Imaš li dijete ili dva? Ovo možda zvuči kao zadirkivanje, ali ja se ustvari slažem sa tvojim stavovima da se ne ima dijete prije nego što se ima siguran posao.

Kako će radništvo imati djecu kad su zamjenjiviji na poslu od šarafa na stroju????????????????
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 18:26   #82
ja sam rekao da ne idem nikud pa makar posljednji ostao
kad bi me fino zamolili da odselim u njemacku, ajd, razmislio bih
ovako necu makar crko od gladi

a ovi sta se sele, ja njih smatram pičkama. sori.
najlakse je otici u vukojebinu i raditi za 2000 ojra.
treba se znati pomuciti i snaci u domovini, ne dati da te potuce kurcobolja vladara koji vode drzavu.
nema krize, samo nije vise ono vrijeme kad ti je drzava pronalazila posao.
svabe jedva cekaju robove i radije cu ovdje biti gospodin sa 100 eura u dzepu nego gore sa 2000
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 18:35   #83
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
ja sam rekao da ne idem nikud pa makar posljednji ostao
kad bi me fino zamolili da odselim u njemacku, ajd, razmislio bih
ovako necu makar crko od gladi

a ovi sta se sele, ja njih smatram pičkama. sori.
najlakse je otici u vukojebinu i raditi za 2000 ojra.
treba se znati pomuciti i snaci u domovini, ne dati da te potuce kurcobolja vladara koji vode drzavu.
nema krize, samo nije vise ono vrijeme kad ti je drzava pronalazila posao.
svabe jedva cekaju robove i radije cu ovdje biti gospodin sa 100 eura u dzepu nego gore sa 2000
A je li tebi tata osigurao egzistenciju? Ovo je klasični manifest bolje situiranih građana.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 20:04   #84
Quote:
leMONZoo kaže: Pogledaj post
A je li tebi tata osigurao egzistenciju? Ovo je klasični manifest bolje situiranih građana.
nije.
tata mi je skromni vodoinstalater (a mama domacica) i on mi je priustio prosjecan zivot dok sam ovisio o njemu.... iako je bilo perioda neimastine, ali uvijek je bilo da se jede i tako dalje.
doduse, sam si je napravio kucu i zbog toga ja necu morati misliti o tome i hvala mu zbog toga
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 12:40   #85
puno je rszloga za takvu situaciju. Od girl power sindroma, kojma je zenama utuvio u glavu bedastoce, do bajka da one cekaju princa na bijelom konju, i opcenitog pljuvanja po tradicionalnom pa se nece zeniti.
normalno da nema djece, kad zene nece radati.
pogledajte kriterije prodjecne 20 godisnjakinje.
Dok one cekaju dobitak na lotu ove vec 40 godina na ledima, i drustvo macaka.
nemaju one veze kao milanka opancic da si posvoje djete
Mealmighty is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 17:20   #86
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
nije.
tata mi je skromni vodoinstalater (a mama domacica) i on mi je priustio prosjecan zivot dok sam ovisio o njemu.... iako je bilo perioda neimastine, ali uvijek je bilo da se jede i tako dalje.
doduse, sam si je napravio kucu i zbog toga ja necu morati misliti o tome i hvala mu zbog toga
Tata ti je napravio kuću u kojoj ti nonsalantno zivis, ali ti nije osigurao egzistenciju?

Takve jebivjetre poput tebe Europa ne želi, ne treba i najbitnije ne prima.
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 18:59   #87
aj sto si nasao mene prcat pored cijelog svijeta, sto mi ubijas moral, sto na jedan suptilan nacin govoris da ovdje nije dobro, sve uredu.
ono sto mene ovdje jebe je to kako si ti napisao to Europa, kao da je to neka rajska destinacija gdje bi svako normalan trebao stremiti da ide, bog te popišo, a kad odes tamo, mozes reci da si uspio u zivotu
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 21:59   #88
Ono sto mene jebe su tvoji nacionalisticki i patriotski stavovi, te vrijeđanje emigranata nazivajući ih kukavicama. Osoba koja emigrira i počne od nule se tesko moze nazvati kukavicom, za razliku od konformista koji se zavuku u tatin džep

Korupcija se vrlo teško iskorijenjava, potrebno je vise generacija. Ja sam emigrirao sa 22 i zivio u US, Kanadi, Njemackoj trnutno u Norveskoj, mozda za par godina zavrsim u Toulouse-u, tko zna. Emigrirah iz dva razloga: jer sam ambicioznog karaktera i jer ne dozvoljavam da netko exploatira moj pošteni rad i krade moj tesko zarađeni novac. To je za mene neprihvatljivo. Ili možda ti predlažes da sam trebao izvršiti atentat na nekog koruptivnog političara?

Što se tiče europe, 4 od 10 najvećih svjetskih ekonomija su europske https://www.reinisfischer.com/top-10...p-nominal-2015 dok ti to nazivaš "bog-te-popiso destinacija" ja to nazivam "civilizacija".

Drugim riječima, budi sretan jado da su te pustili nedavno u europu, jer bi kurac sad piso samnom jer bi te internet koštao pola plaće.

PS: e da vidiš, ja sam isto "sretnik" kojem je otac ostavio dio obiteljske kuće, ali sam ga poklonio bolesnoj sestri, jer sam dovoljno sposoban kupiti svoju. Toliko o emigrantima pickama
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 23:23   #89
nisam nacionalista i patriota vec domoljub
nisam se zavukao u tatin dzep, ali necu ni dati kucu u dobrotvorne svrhe jer nemam bolesnu sestru

pohvalno je sto si ambiciozan (ali nije pohvalno sto tu ambicioznost nisi upotrijebio da ovdje nadjes posao), ali ja imam ambicije i pored skupljanja bogastva i trcanja za parama (da ne kazem da ovdje imas vece sanse obogatiti se nego negdje gore). jedna od njih je da sa ovima koje ne boli kurac za domovinu ovdje upotrebljavam i ulazem svoju radnu snagu. to ce se dobro odraziti na drzavu.
ti koji su te eksploatirali i krali su to cinili jer si im dozvoljavao, trebao si biti pametniji.

"bog te popiso" je psovka.

za internet bi davao pola place kada bi morao kupovati njemacki internet. nadam se da nece svi pobjeci kao ti pa da se upravo to i desi!

zao mi je zbog tvoje sestre i zelim joj brzo ozdravljenje

a u pravu si za iskorjenjivanje korupcije, ali i put od 500 km zapocinje jednim korakom
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 23:37   #90
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
10 godina..10 godina pisem istu stvar po forumu. I onda se obicno nadje neka osoba i kaze kako se ponavljam. Naravno da se ponavljam kad su ovce kojima to pricam poprilicno potupe, poglupe kao mudo Marijanovo. Aska zezne vuka samo u bajci.
Danas su objevljeni neki podaci popisa iz prosle godine. Nestao je grad velicine Rijeke, 100 tisuca radno sposobnih ljudi je izgubljeno u 10 godina. Vise je onih koji su stariji od 65 godina nego djece do 14g.
Bili su i Goti i Vizigoti i Kazari. I svi nestadose. I Rvati nestaju kao sto se vidi iz prilozenog.
Zasto? Pa eto MK je medju prvima vidio simpotome bolesti drustva. Ali mi smo optuzeni da smo sirovine, homofobi, jedemo cvarke i sl.
Nekome je ovo smijesno? Pa lijepo kad budete vi svi isli u mirovinu (zajedno sa mnom) vidjecemo se kod kontejnera i tamo posorati za pokoju praznu limenku. Jer mirovina nece biti. Kako ce ih biti kad nema djece a koliko se sjecam u Bibliji nije pisalo da je Metuzalem ( a koliko mi se cini ni Melkisedek) uplacivao u mirovinsko.
Razlog? Razlog se trazi.
10 godina..10 godina pisem o razlogu negativnog trenda ali svi me pljuju. Feministice su na prvom mjestu. Igraju se svojim dildoima, sto analno sto banalno ali djecu ne radjaju ni pod razno. Onda mediji koji propagiraju kcer od DDD (Dine drogerasa Dvornika) koja se vrti po crvenom tepihu. Onda prijatelji po FB koji oduzimaju vrijeme. Onda modni macci, udruge babe, onda razni forumi i sl. gluposti, pa vlada RH koja ne potice radjanje djece i jos mali milijuncic stvari koje neke zene misle da zivot znace a u stvari su nebitne.
Samo majka moze roditi dijete i preko te djece drzava moze opstati. Ni babe sa svojom pricom, ni lezbace ni pederi, ni crveni tepisi ni hobiti niti crvenkapice, niti fb i slicni bakraci, ni vampirski filmovi ni ksena ratnica..nista..nista tu ne pomaze kad vam mirovina ne stigne. A cujte pred 200g nije ni bilo mirovina pa kad su neki drugi umirali sa 50g (jer su vec bili stari) mozete i vi ici i prositi po ulicama kad vam je sve prece od buducnosti.
Vise je ljudi nerodjeno zbog feministica nego sto ih je poginulo u ratu.

Mozete vi reci da sam lud ali ja cu jos 10g istu pricu tupiti i jednog dana kad se budete tukli pored kontejnera s praznim bocama smijacu vam se u lice, a onda cu vas odvaliti lopatom i uzeti bocu.

Dragi Srbi: molim vas vratite se. Bolji ste vi od Sulejmana velicanstvenog i Mao Ce-Tunga, baba i feministica
Da, tužno.

Vidjela sam temu na naslovnici, a naslov me podsjetio na jednu stvar koju dugo nisam čula:

https://www.youtube.com/watch?v=xImHCsPVg7c

nije loša, bila zabranjena u Jugi.

Pa eto, hvala da si me podsjetio


Idem sad čitat temu ali smisličemo več nešto za naše mirovine, proveščemo strukturne reforme!
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 01:28   #91
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
Ono sto mene jebe su tvoji nacionalisticki i patriotski stavovi, te vrijeđanje emigranata nazivajući ih kukavicama. Osoba koja emigrira i počne od nule se tesko moze nazvati kukavicom, za razliku od konformista koji se zavuku u tatin džep

Korupcija se vrlo teško iskorijenjava, potrebno je vise generacija. Ja sam emigrirao sa 22 i zivio u US, Kanadi, Njemackoj trnutno u Norveskoj, mozda za par godina zavrsim u Toulouse-u, tko zna. Emigrirah iz dva razloga: jer sam ambicioznog karaktera i jer ne dozvoljavam da netko exploatira moj pošteni rad i krade moj tesko zarađeni novac. To je za mene neprihvatljivo. Ili možda ti predlažes da sam trebao izvršiti atentat na nekog koruptivnog političara?

Što se tiče europe, 4 od 10 najvećih svjetskih ekonomija su europske https://www.reinisfischer.com/top-10...p-nominal-2015 dok ti to nazivaš "bog-te-popiso destinacija" ja to nazivam "civilizacija".

Drugim riječima, budi sretan jado da su te pustili nedavno u europu, jer bi kurac sad piso samnom jer bi te internet koštao pola plaće.

PS: e da vidiš, ja sam isto "sretnik" kojem je otac ostavio dio obiteljske kuće, ali sam ga poklonio bolesnoj sestri, jer sam dovoljno sposoban kupiti svoju. Toliko o emigrantima pickama
Tako je. Ne dozvoljavaš da netko iskorištava tvoj pošteni rad pa si zato otišo u neku od zemalja koje nama kradu najsposobnije ljude. Nakon toga se svi skupa čudimo kak nam je zemlja u kurcu i seremo nešto bezveze jer normalno da u nama nije problem.
Alyosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 03:03   #92
Quote:
Alyosha kaže: Pogledaj post
Tako je. Ne dozvoljavaš da netko iskorištava tvoj pošteni rad pa si zato otišo u neku od zemalja koje nama kradu najsposobnije ljude. Nakon toga se svi skupa čudimo kak nam je zemlja u kurcu i seremo nešto bezveze jer normalno da u nama nije problem.
nitko nista ne krade, judi su oduvjek isli trbuom za kruom
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 10:52   #93
zalim sve bedake koji su popusili spiku marginalnih sektasa i udrugasa da je nacionalizam nesto negativno. smeta pokojoj budali drzanje ruke na srcu za vrijeme himne, eno u amaerici kad neki majmun iliti igrac onog sranja koje zovu americkim nogometom ne ustane na himnu oma ostane bez posla i niko ga ne zeli pipnut. ali, u nas je to nacionalizam, tamo je patriotizam. koja je razlika, moze li mi itko rec.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 13:55   #94
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Dižem ovu temu iz naftalina, jer je još aktualnija nego kad se tek otvorila. Samo što su nam sada živote zakomplicirali val migranata i koješta drugo.

Btw, hej Crnačo, je l došlo tvoje sretno vrijeme? Imaš li dijete ili dva? Ovo možda zvuči kao zadirkivanje, ali ja se ustvari slažem sa tvojim stavovima da se ne ima dijete prije nego što se ima siguran posao.

Kako će radništvo imati djecu kad su zamjenjiviji na poslu od šarafa na stroju????????????????
Skoro mi žao prekidat ovaj pederbal iznad
(nhf, dečki)

Ne, nije došlo, a vjerojatno ni neće. Svašta se izdogađalo od tog posta.
Crnjača is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 14:09   #95
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Da, tužno.

Vidjela sam temu na naslovnici, a naslov me podsjetio na jednu stvar koju dugo nisam čula:

https://www.youtube.com/watch?v=xImHCsPVg7c

nije loša, bila zabranjena u Jugi.

Pa eto, hvala da si me podsjetio


Idem sad čitat temu ali smisličemo več nešto za naše mirovine, proveščemo strukturne reforme!
Kao prvo, pjesma je bezveze.

Kao drugo, nemaš srama ko ni krava kad kažeš da je u Jugi bio zabranjen taj bezvezni pjesmuljak.

Kao treće - idi svojima, zagađuješ atmosferu...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 15:23   #96
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
nitko nista ne krade, judi su oduvjek isli trbuom za kruom
Jesu, zato i kažem da kradu.
Alyosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 22:44   #97
Quote:
Crnjača kaže: Pogledaj post
Skoro mi žao prekidat ovaj pederbal iznad
(nhf, dečki)

Ne, nije došlo, a vjerojatno ni neće. Svašta se izdogađalo od tog posta.

ali srećom sreća dolazi u raznim neočekivanim oblicima i terminima :jana:

Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 23:37   #98
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post

ali srećom sreća dolazi u raznim neočekivanim oblicima i terminima :jana:

Jebala te Jana, ak nemaš love za pošten dildo, reci meni, rodile mi tikvice ko nikad...

A moš ih usto i pojest poslje upotrebe.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 23:43   #99
Ma Krastavac je bolji, ima vise karaktera i taman za dragom salaticu napravit. Tikvice se moraju kuhat pa i nema smisla. Iako, jela sam neki dan sirove, naribane i s bucinim.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 01:05   #100
Quote:
Alyosha kaže: Pogledaj post
Jesu, zato i kažem da kradu.
stvarno te ne kuzim
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger