Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2013., 20:52   #61
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post


To nije ista žena. Ne kontam više o čemu govorimo.
Nevjerojatno, ali je. Na početku karijere je vodila svoj blog.
Sad sam se sjetila da sam čitala o njoj prije par mjeseci, valjda je prerano, tj. kao klinka ušla u sve to, i onda kad se počela "razvijati", morala je odlučiti na koju će stranu.

Quote:
Sabaa kaže: Pogledaj post
Ali da je ostala negdje na pola puta, za nju ne bi bilo posla.
To je taj neki "normalni" dio.
Pa da. Žalosno. Doslovno si moraš uništavati zdravlje da bi bio bilo normalan, bilo plus size model.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 02.05.2013., 20:53   #62
JPK, srećom, i to se lagano mijenja.

Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Ma čekaj, jedna je Jenna Sauers, a druga je Jennie Runk. Ili je promijenila i ime i popriličan dio ličnog opisa? To nije isto lice, isti nos, iste usne i ista boja očiju.
klonka is offline  
Old 02.05.2013., 20:54   #63
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
(Tako sam ja s 13-14, sjećam se toga, bila posve uvjerena da imam abnormalno goleme bokove. S 88-89 centimetara u njima.
Kad sam upisivala prvi srednje imala sam točno 39 kila. Bila sam pothranjena po svim tablicama, slali su me na ona planinska šopališta i tak...
Dvije godine kasnije, popela sam se na 45. Šta ću jadna, nego na dijetu.
Pa ti reci šta je muličji mozak.

Nezdrav odnos prema tijelu sam njegovala skroz tamo do tridesete.
Sad sam normalne građe. Nisam mršava, nisam debela.
Ipak, po prvi put u životu sam baš zadovoljna sa sobom.
Ponekad jedem finu hranu kad god želim i u količinama koje želim, ponekad i gladujem, jer jebiga, godine su tu i fina hrana se prima. Realno, češće sam gladna, nego sita, ali ipak dovoljno sam često sita pa me to čini sretnom.
Čak i kad se udebljam, nemam više one napadaje nezadovoljstva i histerije i inzistiranja da se seksamo u mrklom mraku bez dodirivanja i izbjegavanja svih reflektirajućih površina i povlačenja u osamu vlastitog kreveta, nego jednostavno odem na dijetu i to je to, a svoju sreću/raspoloženje/zadovoljstvo ne odgađam do skidanja kila.

I silno mi je žao što sam k'o klinka popušila kojekakve pizdarije i što nisam jela sve ikad dok sam to mogla činiti bez ikakvih posljedica.
A po ovome što gledam oko sebe i čitam, čini mi se da svake godine stasa jedno novo godište teen gladovateljica.

Šteta. Nemaju od koga naučiti kako da se vole.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Old 02.05.2013., 21:00   #64
evo zgodan sajt za štovatelje raskošnih dama

http://www.mostbeautifullest.com/


http://www.milkmanagement.co.uk/home/plus/

na fotkama ovako konkretne cure mogu izgledat super zamamno, ali sa salcem je problem što po difoltu ne može dobro izgledat u naturi, ne možeš ga utegnut, obuzdat, oš neš kipi na sve strane i uglavnom ide sa impresivnom količinom celulita. masno dupe uvijek živi svoj život.

Zadnje uređivanje Orak : 02.05.2013. at 21:08.
Orak is offline  
Old 02.05.2013., 21:04   #65
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Nisam. Isuse.

(Tako sam ja s 13-14, sjećam se toga, bila posve uvjerena da imam abnormalno goleme bokove. S 88-89 centimetara u njima. )

(Onaj primjer s mišlju "moram skinuti sedam kila" pri probavanju kupaćeg je istinit moj, otprije par godina. S tim da mi je na racionalnoj razini bilo jasno da bih sa sedam kila manje izgledala kao avet, nisam od onih ljudi koji blago pothranjeni izgledaju super. Ali sad mi je barem jasno da brijem svojim ispranim mozgićem kad brijem, s 13 sam mislila da je to da su mi bokovi silno široki istina.)
Ja bi išćuškala sedamnajstogodišnju sebe koja je vječno pokušavala skinuti 5-6 kila viška i skrivala se iza prevelikih majica s 55 kila na 165 cm visine.

Fascinantno je kako tek u nekim godinama shvatiš da ne moraš biti savršena i odgovarati nekim zamišljenim standardima da bi se dobro osjećala i izgledala dobro sebi i drugima.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Old 02.05.2013., 21:17   #66
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Glavni je razlog: moglo bi biti seksa.

Ljudi su voajeri.
Tako sam i mislila, ali me od toga malo hvata jeza. Podsjeća me na onaj film sa Sharon Stone gdje se ona spetlja s onim luđakom koji ima onu zgradu sa kamerama u svakom stanu.
Paradisaea is offline  
Old 02.05.2013., 21:22   #67
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Zapravo, ona je bila "normalan" model, samo očito da joj se više nije dalo paziti na prehranu i vježbanje.
Ako je to ista žena, a pogotovo nakon što sam vidio mršave fotke u kupaćem... pa, drago mi je da je odabrala što je odabrala. Kad se vide rebra, to je a big no-no.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 02.05.2013., 21:22   #68
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Da prodajem kupaće kostima, oblačila bih ih na žene svih veličina i oblika. Na žgoljavice bez sisa i dupeta. Na vodenkobile. Na sve. I platila bih fotografa koji će ih uslikat da izgledaju kao sirene.

I onda bi sve žene koje pred svako ljeto gledaju kupaće kostime po internetima, a onda odustanu od kupovine jer će to na njima ionako izgledat loše i bit će odvratne šta god da obuku, kupovale kod mene. I bila bih bogata, ja mislim.
i ja mislim (da bi ti bila bogata)
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Tipa ovo, jedna od uvredljivijih slika. Ova mršava izgleda kao potrošena prijateljica noći, dok ove dvije izgledaju kao anđeli s neba. Ono, ako propovijedaš žensku ljepotu, onda je propovijedaj svih oblika i težina, a ne raditi diskriminaciju obrnutu od modne industrije.

meni su sve tri lijepe
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Šteta. Nemaju od koga naučiti kako da se vole.
razmišljala sam danas o sebi nakon što smo krenuli ovdje pričati o tome. sjećam se svog nezadovoljstva sobom kroz srednju školu i početak faxa.
ne znam što i kako se desilo, nije bilo nekog famoznog trenutka, samo znam da mi je već dosta dugo jako lijepo u meni.
baš lijepo. bez preseravanja, bez bildanja ega sad na forumu dok netko drugi kuka.
osjećaj kad se dobro osjećaš u tijelu, na stranu što bih ja sad mogla komentirati sto problema koji se pojavljuju na tom tijelu, osjećaj je nenadjebiv.
osjećam se dobro doma.

i to je to. uopće ne pokušavam reć da se ne trudim da izgledam bolje/zdravije/ radim na sebi, da, radim, ali to nije vojnički pristup.
i došlo je s godinama. i jedino što bih mogla reći curkama koje danas gladuju jest da valjda i one moraju proć bar dio puta, da shvate da se može i bolje.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 02.05.2013., 21:26   #69
ima još jedan misterij vezan uz žene, izgled, kile...

zašto kokoši tako strastveno uvlače muškarce u bičkasta komentiranja drugih žena? kako ne kuže da je to totalni autofak?

"pogle kak je debela...ise, vidi onaj celulit...jelda, jelda da je odurna...gle krmače masne...daj komentiraj..."

i onda se čudimo što su postali verzirani i sitničavi ko mizogini gej fešn insajderi, detektiraju najmanje nesavršenosti jer smo ih mi dobrovoljno naučile šta bi im trebalo biti gadno i neprihvatljivo, odale smo neprijatelju sve tajne...

dok oni to ne rade, a ne, postoji neka prešutna muška solidarnost i tolerancija, skoro dobrostivost...

kokoši
Orak is offline  
Old 02.05.2013., 21:33   #70
Beyonce reklamira H&M.
__________________
Sluts just heal quicker.
Grubi ti trolovi bili.
Tejsi is offline  
Old 02.05.2013., 21:36   #71
Quote:
Tejsi kaže: Pogledaj post
Beyonce reklamira H&M.


E da, ono gore što sam stavila nije ona ženska, malo sam sad dublje guglala.

Ovo je:
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 02.05.2013., 21:37   #72
Quote:
a1exa kaže: Pogledaj post
Daj mi molim te link, jedan forumaš hrani napuštenu macu koja se omacila pa bi to bilo odlično zapravo za njega.
ajoj aleksa mila

Quote:
Orak kaže: Pogledaj post

"pogle kak je debela...ise, vidi onaj celulit...jelda, jelda da je odurna...gle krmače masne...daj komentiraj..."
"pogle kak sam ja mrsava....isee koje dobre noge imam....jelda, jedla da sam ja divna...nu me zgodne....ajde reci pravo..."

mislim da je u tome stos.

zene se fizicki vise usporedjuju s drugim zenama docim to muskarci (valjda) ne rade. dovoljno je pomislit da imas malo sto drugo za ponudit partneru osim tijela, pa da imas potrebu pljuvat po drugim curama uzdizuci pritom sebe samu jedinu i neponovljivu. mnijem da se radi o nedostatku samopouzdanja...

@dumber, i svejedno mi je ljepsa bucmastija. senzualnija je. izgleda mi zadovoljnije, sretnije, privlacnije. da sam musko, jabtojebo
Blentava is offline  
Old 02.05.2013., 21:40   #73
Quote:
blentava kaže: Pogledaj post

@dumber, i svejedno mi je ljepsa bucmastija. senzualnija je. izgleda mi zadovoljnije, sretnije, privlacnije. da sam musko, jabtojebo
U licu je apsolutno prekrasna. Gledam slike i razmišljam da pređem u lezbe.

Na ovoj staroj slici, ne znam, može da je do osvjetljenje, šminke, do toga da je premlada pa joj se lice formiralo, ali da, nije tako lijepa kao na ovim di je deblja.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 02.05.2013., 21:43   #74
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
razmišljala sam danas o sebi nakon što smo krenuli ovdje pričati o tome. sjećam se svog nezadovoljstva sobom kroz srednju školu i početak faxa.
Ja sam se prisjetila svojih frustracija negdje, možda, do početka puberteta.
Naime, u ranom djetinjstvu bila sam sasvim sigurna da imam tako prosječno lice da me nitko, ali nitko nikad neće moći prepoznati jer sam tako obična.

Kasnije, kad sam shvatila da me većina ljudi može lako i bez ponovnog predstavljanja prepoznati, mojim je mukama došao kraj.
Paradisaea is offline  
Old 02.05.2013., 21:43   #75
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Zapravo, ona je bila "normalan" model, samo očito da joj se više nije dalo paziti na prehranu i vježbanje.
Normalan? Normalan???!!! Isuse!


Znam da će Tupelo popizdit zbog kvotanja slike, ali zaboga, pa pogledajte tu bluzu kako jadno visi na njoj. Još se i isprsila, sirota. Isuse, ja imam snažan poriv uzet ju za ruku i odvest doma da ju nahranim. Ili u restoran. Što god poželi.

Isuse, dugo nisam vidjela nešto ovako stravično nakazno usukano.

No dobro, i nije to meni teško, ni inače ne gledam modne fotografije. Ali ovo me užasnulo.

A valjda sam ja debela pa protežiram debelo. Ne znam, ne znam... Nosim od 38 do 44, i to ne zato što variram u težini, nego zato što su svi ti brojevi sprčkani. I jako se često osjećam kao pregolema žena kad tražim svoju veličinu. Ne, 32 nije normalna veličina, kao ni 56. Samo, veličine 32 ima na izvoz, a 42 jedva ako nađeš. To su, naime, veliki brojevi, jel...

Klonka je pitala koja želi izgledati kao ona s viškom kila. A ja pitam, koja želi izgledati ovako?
__________________
Premnoge šuplje stvari su nam smisao života, zašto si se sad okomila na riječi? (vrrrlet)
Vraćamo se u prethistoriju. Ovo je civilizacija slike. Što ne zahtijeva sposobnost apstraktnog mišljenja. (MmeTipfeler)
Perzefona is offline  
Old 02.05.2013., 21:46   #76
Zato sam i stavila "normalan" pod navodnike. Nisam smatrala da je ta težina normalna, nego da tako standardni modeli izgledaju. Size 0. To bi bila naša veličina 30? 32?
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 02.05.2013., 22:08   #77
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ima još jedan misterij vezan uz žene, izgled, kile...

zašto kokoši tako strastveno uvlače muškarce u bičkasta komentiranja drugih žena? kako ne kuže da je to totalni autofak?

"pogle kak je debela...ise, vidi onaj celulit...jelda, jelda da je odurna...gle krmače masne...daj komentiraj..."
Ja komentiram i zgodne ženske, ono, skrenem im pažnju na zgodne cure. Ako mi nešto zapne za oko, komentiram.

Također, ne sjećam se da sam ikad bila nezadovoljna svojim tijelom. Jedino malo veličinom sisa, ali inače sam bila zadovoljna. Mene su mučila druge stvarčice pa sam usmjerila energiju u tom smjeru.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 02.05.2013., 22:13   #78
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Isuse, ja imam snažan poriv uzet ju za ruku i odvest doma da ju nahranim. Ili u restoran. Što god poželi.
Pogledaj slike u kupaćem i prebroji joj rebra.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 02.05.2013., 22:16   #79
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ima još jedan misterij vezan uz žene, izgled, kile...

zašto kokoši tako strastveno uvlače muškarce u bičkasta komentiranja drugih žena? kako ne kuže da je to totalni autofak?

"pogle kak je debela...ise, vidi onaj celulit...jelda, jelda da je odurna...gle krmače masne...daj komentiraj..."

i onda se čudimo što su postali verzirani i sitničavi ko mizogini gej fešn insajderi, detektiraju najmanje nesavršenosti jer smo ih mi dobrovoljno naučile šta bi im trebalo biti gadno i neprihvatljivo, odale smo neprijatelju sve tajne...
Neprijatelju? A, ne.

Neprijatelj su vam druge žene. I zato ste uvukle muškarce u tu priču, pokušavajući od njih napraviti saveznike u tom ratu.

Ali sad barem znate gdje je problem.
Odgajajte si sinove da ne primijete kad im cure i žene promijene frizuru, garderobu ili cipele. Da ne znaju što je celulit i da ih boli kurac za to.
Kćeri će vam biti zahvalne.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 02.05.2013., 22:23   #80
pa to i mislim, ali eto, ti si to baš fino uobličio, tnx.

(falila sam, htjela sam stavit neprijatelje u navodnike)

istina je to, po mom iskustvu, što je muškarac manje feminiziran, manje se umara detaljima. pogotovo je vidljivo kod starijih likova.

nedavno sam u jednom društvu svjedočila takvom brutalnom linču,

krdo podivljalih baba koje su uz detaljan popis falingi inzistirale da se onih par kastriranih jadnika koji su se našli u blizini odmah, isti tren slože s tim koliko je ova žena neprihvatljiva. i složili su se...

i šta reć?



Zadnje uređivanje Orak : 02.05.2013. at 22:36.
Orak is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:58.