Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2016., 19:35   #41
Novi trailer koji prikazuje SP segment igre...
Quote:
Since it was revealed in 2013, Tom Clancy’s The Division showed off its multiplayer side. Players banded together in small fireteams all across Manhattan, fighting for a slice of territory. Ubisoft’s latest trailer for the game is a slight departure from that angle, as it focuses on the single-player portion of The Division.
Članak
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 12:20   #42
Šta ja znam, prvi put dok sam čuo za ovu igru i vidio gameplay trailer, E3 2013 ako se ne varam, imao sam ogromnaaa očekivanja od ove igre i s nestrpljenjem čekao svaku daljnju vijest. Sad, nekako sam gotovo razočaran jer što se sve više otkriva o igri i bliži njen izlazak to sve više izgleda da bi ovo moglo biti flop. Kakav sad jebeni singleplayer odjenom?

Volio bi više od svega da griješim i da igra ipak bude kvalitetna i dobra.
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 13:59   #43
Ako se čudiš o kakvom singleplayeru se sad priča, onda baš i nisi previše upoznat s konceptom igre.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 14:23   #44
Beta ide 29.01. ili imam krive infose?
Candy Factory is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 14:39   #45
Quote:
CandyFactory kaže: Pogledaj post
Beta ide 29.01. ili imam krive infose?
Navodno ovaj mjesec. Nego, evo moja iskustva iz 3x alpha. Igrao na Xbox One pa cist nek se zna.

- grafika i atmosfera, totalni kickass. Ima nesto u tome kad uletite u grad, padne noc, lagano snjeg, cuju se alarmi i puskaranja.
- gameplay, puskaranje, cover sustav jebenica - iako ce biti milion puta bolji uz tastaturu i miša

Helikopter sleti van grada u safe zone, posalju vas u grad gdje morate nac 'svoju' bazu, te od tud krenuti dalje s misijama.

SP je istrazivanje građa, trazenje znanstvenika i struckanja, opremanje baze. Dobro funkcionira s tim da je određen broj misija u instanciranim zonama gdje mozete solo ili s drugim igracima.

The Division ima standardni RPG inventar, opremanje lika, napredovanje po levelima, te 2 aktivna skilla koja koristite i mozete ih zamijeniti za ostale. U Alphi sam imao skill koji mi je rekao gdje se nalazi hostile ekipa.

Mapa je dobra fora, nalik je Dead Spaceu, nema pauziranja nego se pod vasim nogama napravi hologram grada i onda odredite kud idete.

Dark Zone je PVP zona gdje se nalazi najbolja oprema. Squad od 3 igraca, trazite druge igrace, skupljate gear, no da bi ga odnijeli u PVE zonu treba napraviti extraction. Koji obicno prodje krvavo.

Grafika je bila ista kao traileri, igra cak i u Alphi stabilna iako je bilo relativno dosta problema s AIem neprijatelja. PVP dio je bio zabavan.

Sve u svemu, uzimam kad izadje.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 15:20   #46
Hvala na osvrtu! Sviđa mi se
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 17:35   #47
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Ako se čudiš o kakvom singleplayeru se sad priča, onda baš i nisi previše upoznat s konceptom igre.
Biti će da je tako. Prestao sam pratiti razvoj nakon nekog vremena.


Quote:
phiber kaže: Pogledaj post

Dark Zone je PVP zona gdje se nalazi najbolja oprema. Squad od 3 igraca, trazite druge igrace, skupljate gear, no da bi ga odnijeli u PVE zonu treba napraviti extraction. Koji obicno prodje krvavo.

Grafika je bila ista kao traileri, igra cak i u Alphi stabilna iako je bilo relativno dosta problema s AIem neprijatelja. PVP dio je bio zabavan.
A jel dropa igrač gear ako umre u Dark Zoni?
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 17:41   #48
Quote:
Discovery.v2 kaže: Pogledaj post
A jel dropa igrač gear ako umre u Dark Zoni?
Koliko sam skuzio, u Dark zonu skupljas opremu koju da bi koristio moras napraviti extraction. Ako te ubiju, dropas samo tu opremu koju si pokupio.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 18:47   #49
Tako je, tako da ako tvoj tim pobije hrpu drugih igrača može se nakupiti dosta (kontaminirane) opreme. Osim ako postoji neki limit kolko toga možeš nositi?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 20:41   #50
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Tako je, tako da ako tvoj tim pobije hrpu drugih igrača može se nakupiti dosta (kontaminirane) opreme. Osim ako postoji neki limit kolko toga možeš nositi?
Ima limit, al squad nosi vise.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 17:04   #51
Ima kakvih informacia koliko dugo ce trajat ta closed beta na pc-u? mislio sam uzet key za betu od nekog ili preko resellera,da znam da li se isplati uzimat
Sky-line is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 19:34   #52
Quote:
Sky-line kaže: Pogledaj post
Ima kakvih informacia koliko dugo ce trajat ta closed beta na pc-u? mislio sam uzet key za betu od nekog ili preko resellera,da znam da li se isplati uzimat
Beta kod na G2A je 1$, tak da...
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 21:07   #53
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Navodno ovaj mjesec. Nego, evo moja iskustva iz 3x alpha. Igrao na Xbox One pa cist nek se zna.

- grafika i atmosfera, totalni kickass. Ima nesto u tome kad uletite u grad, padne noc, lagano snjeg, cuju se alarmi i puskaranja.
- gameplay, puskaranje, cover sustav jebenica - iako ce biti milion puta bolji uz tastaturu i miša

Helikopter sleti van grada u safe zone, posalju vas u grad gdje morate nac 'svoju' bazu, te od tud krenuti dalje s misijama.

SP je istrazivanje građa, trazenje znanstvenika i struckanja, opremanje baze. Dobro funkcionira s tim da je određen broj misija u instanciranim zonama gdje mozete solo ili s drugim igracima.

The Division ima standardni RPG inventar, opremanje lika, napredovanje po levelima, te 2 aktivna skilla koja koristite i mozete ih zamijeniti za ostale. U Alphi sam imao skill koji mi je rekao gdje se nalazi hostile ekipa.

Mapa je dobra fora, nalik je Dead Spaceu, nema pauziranja nego se pod vasim nogama napravi hologram grada i onda odredite kud idete.

Dark Zone je PVP zona gdje se nalazi najbolja oprema. Squad od 3 igraca, trazite druge igrace, skupljate gear, no da bi ga odnijeli u PVE zonu treba napraviti extraction. Koji obicno prodje krvavo.

Grafika je bila ista kao traileri, igra cak i u Alphi stabilna iako je bilo relativno dosta problema s AIem neprijatelja. PVP dio je bio zabavan.

Sve u svemu, uzimam kad izadje.
Jbt ti bi trebao raditi u hclu. Fakat si dobro opisao...
Knorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 17:23   #54
Zanimljiv video.

https://www.youtube.com/watch?v=pHFd...UkQyMDAxMjAxNg

Nagledao sam se toga dosta u poslijednjih par dana, i većina tog mi se sviđa, osim ključne komponente a to je pucanje. Baš je previše mmo-ish. Neprijatelji su previše bullet sponges, ponekad ni 3 headshota nije dovoljno za običnog neprijatelja, što mi je apsurdno. Ostali aspekti igre - atmosfera, loot, kozmetički loot, feel oružja, customizacija će mi trebat biti na najvišoj razini da pređem preko toga.
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 17:51   #55
Quote:
So Lid kaže: Pogledaj post
Zanimljiv video.

https://www.youtube.com/watch?v=pHFd...UkQyMDAxMjAxNg

Nagledao sam se toga dosta u poslijednjih par dana, i većina tog mi se sviđa, osim ključne komponente a to je pucanje. Baš je previše mmo-ish. Neprijatelji su previše bullet sponges, ponekad ni 3 headshota nije dovoljno za običnog neprijatelja, što mi je apsurdno. Ostali aspekti igre - atmosfera, loot, kozmetički loot, feel oružja, customizacija će mi trebat biti na najvišoj razini da pređem preko toga.
Igra je od starta tak zamisljena, tak da sumnjam da ce se nesto mijenjati.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 20:50   #56
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Igra je od starta tak zamisljena, tak da sumnjam da ce se nesto mijenjati.
Znam da se neće mijenjati, zato kažem da mi ostali aspekti igre trebaju biti ekstra jebeni da pređem preko toga.
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 14:54   #57
slazem se sta So Lid govori. imao sam dojam da ce bit mrvicu ozbiljnija sta se tice ubijanja neprijatelja. nadam se da ce to poboljsati pomocu upgradea na puski
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 10:47   #58
Minimalna konfiguracija:

OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
Procesor: Intel Core i5-2400 | AMD FX-6100
RAM: 6GB
Grafička kartica: NVIDIA GeForce GTX 560 | AMD Radeon HD 7770
HDD: 40 GB slobodnog prostora

Preporučena konfiguracija:

OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
Procesor: Intel Core i7-3770 | AMD FX-8350
RAM: 8GB
Grafička kartica: NVIDIA GeForce GTX 970 | AMD Radeon R9 290
HDD: 40 GB slobodnog prostora
Sky-line is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 11:04   #59
AngryJoe's The Division Gameplay & Impressions

https://www.youtube.com/watch?v=PpPLATt94n0
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 11:55   #60
Quote:
So Lid kaže: Pogledaj post
AngryJoe's The Division Gameplay & Impressions

https://www.youtube.com/watch?v=PpPLATt94n0
13:58 Ne svidja mi se nimalo ova jednolicnost neprijatelja i identicne kretnje,nakon par sati pucanja i gledanja u iste likove samo druge boje dosadi gro,a combat mi se i ovako cini nezanimljiv, as is

4:28 Necu ni komentirat
Sky-line is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:17.