Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2014., 23:23   #41
sad kad mi se pojavi veliki palac u plavom kvadratu pored opcije tipkanja

znao mi je nekad štekat, pa isporuči 40 poruka u kompletu. sad ću vjerojatno dobivat i oglase, ovisno o čemu pišem.


to bi moglo biti zanimljivo
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 22.02.2014., 23:24   #42
Inače, najdraži post na twitteru:
Probably the 19 billion USD cheque got bounced #whatsappdown
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 22.02.2014., 23:26   #43
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
sad kad mi se pojavi veliki palac u plavom kvadratu pored opcije tipkanja

znao mi je nekad štekat, pa isporuči 40 poruka u kompletu. sad ću vjerojatno dobivat i oglase, ovisno o čemu pišem.


to bi moglo biti zanimljivo
Mislim da je to više bilo vezano za tvoju i/ili mrežu osobe kojoj si slala. Da to nije do aplikacije.

Živcira me Viber jer mu prvo treba minuta da se loada, onda minuta da loada poruke, i nakon toga kad uđem u chat s nekom osobom, opet minuta da mi loada tu poruku.

Plus što još nisu sredili na windows phone da mogu vidjeti kad me netko zove preko vibera, nego tu vidim tek kad uđem u aplikaciju. Ono, tri godine poslije.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 22.02.2014., 23:27   #44
Quote:
DailyProphet kaže: Pogledaj post


stalno mi se nameće ažuriranje te aplikacije.
ne, ne zanima me. hvala. gtalk je bio ok.
više mi je dosta guglovog nametanja i guranja posvuda.
jubito, mail, google+, hangouts....
Ostavi na gtalku i ne diraj. Ja sam morala upgradeati na Hangouts i otvoriti Google+ jer mi je smeće nekim čudom zablokiralo preko 20 kontakata koji su se mogli odblokirati samo prelaskom na Google+.


Mrzim njihove objedinjene račune, mrzim. Google, jebi se, prelazim na DuckDuckGo.

Zadnje uređivanje klonka : 22.02.2014. at 23:32.
klonka is offline  
Old 22.02.2014., 23:28   #45
aj, lakše mi je šta nisam instalirala viber. naravno da ga izgovaram kako se piše
već sam mislila da dosta propuštam, a ne da mi se zatrpat memoriju raznoraznim sličnim aplikacijama.


edit: @klonka, potpis.
DailyProphet is offline  
Old 22.02.2014., 23:32   #46
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post


Vjerojatno Zuckerberg traži način kako da stavi reklame i suggested posts na whatsapp.
sad kad bude: korisnici Dumber i klonka također pišu o prostituciji i Amsterdamu, jeste li za apartman u Nizozemskoj i sat vremena s curicom?

Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Inače, najdraži post na twitteru:
Probably the 19 billion USD cheque got bounced #whatsappdown

Quote:
klonka kaže: Pogledaj post

Mrzim njihove objedinjene račune, mrzim. Google, jebi se, prelazim na DuckDuckGo.
ja nemam objedinjene račune, i izjebem se dok prelazim s jednog na druga dva.
par puta mi nisu dali dalje dok nisam rekla za što mi trebaju i jesu li sva tri moja.
jebemimater

što je DuckDuckGo, da ne guglam?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 22.02.2014., 23:34   #47
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
što je DuckDuckGo, da ne guglam?
Ne guglaj, dakdakgoaj.
klonka is offline  
Old 22.02.2014., 23:35   #48
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
što je DuckDuckGo, da ne guglam?
tražilica.
i - nemoj guglat, duckduckgoaj!

ok, glupo, guglanje je zvučnije... :/

edit: klonka
DailyProphet is offline  
Old 22.02.2014., 23:35   #49
Everybody chill!

#Whatsapp will be back online as soon as Mark Zuckerberg works out how to send us all FarmVille Requests. #Facebook

__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 22.02.2014., 23:37   #50
Ja imam odvojen jubito od gugl+ računa. Šta ko ima znat šta ja gledam na jubitou.



Meni nudi neku aplikaciju WeChat, bila to skinula, nitko od mojih kontakata to nema, pa sam izbrisala.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 22.02.2014., 23:38   #51
Quote:
DailyProphet kaže: Pogledaj post
ok, glupo, guglanje je zvučnije... :/
Meni se sviđa "I'm feeling ducky"

Quote:
edit: klonka


Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Ja imam odvojen jubito od gugl+ računa. Šta ko ima znat šta ja gledam na jubitou.
Imam i ja pa ako slučajno ostanem ulogirana, onda me pita s kojim od ta dva želim gledati video.
klonka is offline  
Old 22.02.2014., 23:40   #52
dakdakgo je ok.
jel nudi i e mail?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 22.02.2014., 23:47   #53
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
sad kad bude: korisnici Dumber i klonka također pišu o prostituciji i Amsterdamu, jeste li za apartman u Nizozemskoj i sat vremena s curicom?


Potpis za Hangouts

Upgradeala sam i požalila jako. Pošaljem poruku, a vrijeme poruke piše ''prije 17 minuta'',i to kad imam sreće da druga osoba dobije poruku

Tweetovi su
__________________
Be careful who you save, you might be interrupting their karma.
Sany Enola is offline  
Old 22.02.2014., 23:49   #54
Najžešće mi je kako se svi sprdaju Marka kako je kupio WA za 19 milijardi dolara, a whatsapp ne radi.

EDIT: Mark's mom being remembered all over the world... #whatsappdown
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.

Zadnje uređivanje Dumber : 22.02.2014. at 23:55.
Dumber is offline  
Old 23.02.2014., 00:30   #55
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Mislim da je to više bilo vezano za tvoju i/ili mrežu osobe kojoj si slala. Da to nije do aplikacije.

Živcira me Viber jer mu prvo treba minuta da se loada, onda minuta da loada poruke, i nakon toga kad uđem u chat s nekom osobom, opet minuta da mi loada tu poruku.

Plus što još nisu sredili na windows phone da mogu vidjeti kad me netko zove preko vibera, nego tu vidim tek kad uđem u aplikaciju. Ono, tri godine poslije.
Ko ti kriv kad koristiš Windows Phone.

Priča mi kolega kako je svom tati uzeo neki mob s WP-om kao najpovoljniji u toj cjenovnoj klasi. I tako je ovaj nakon par tjedana - a uopće nije prije bio korisnik smartfona - zamijenio to smeće za nešto s Androidom.

Ja imam Viber za neke ljude. Imam Whatsapp za neke druge ljude. Skinuo sam i Snapchat i Wickr, za svaki slučaj, ali čini se da nitko od mojih to ne koristi.
Sve u svemu, ne živciram se.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 23.02.2014., 00:38   #56
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Vjerojatno Zuckerberg traži način kako da stavi reklame i suggested posts na whatsapp.
Jezik pregrizla!
Pangaea is offline  
Old 23.02.2014., 00:50   #57
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Ko ti kriv kad koristiš Windows Phone.

Priča mi kolega kako je svom tati uzeo neki mob s WP-om kao najpovoljniji u toj cjenovnoj klasi. I tako je ovaj nakon par tjedana - a uopće nije prije bio korisnik smartfona - zamijenio to smeće za nešto s Androidom.

Ja imam Viber za neke ljude. Imam Whatsapp za neke druge ljude. Skinuo sam i Snapchat i Wickr, za svaki slučaj, ali čini se da nitko od mojih to ne koristi.
Sve u svemu, ne živciram se.
Ma ok je. Ima nekih mana, u 4. mjesecu bi trebao stići veliki update koji bi većinu toga trebao ispraviti, ali ima jednu veliku prednost nad Androidom. Nema štekanja, lagova niti ičega sličnoga.
I ne moram brinuti hoću li pokupiti virus.

Ima i moj stari Android, svako malo mora brisati listu poziva jer mu je memorija krcata.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 23.02.2014., 00:58   #58
Radi! Radi!

Sad se mogu vratiti neimanju života.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 23.02.2014., 01:12   #59
Bit će super kad negdje nezgodno postave opciju ''Share your converastion on Facebook''
__________________
Be careful who you save, you might be interrupting their karma.
Sany Enola is offline  
Old 23.02.2014., 01:30   #60
Quote:
Sanja Enola kaže: Pogledaj post
Bit će super kad negdje nezgodno postave opciju ''Share your converastion on Facebook''


ili ti uključe tu opciju bez obavijesti, kao, beta verzija, pa jave da je bila greška i da im je žao
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:34.