Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2014., 17:41   #41
Quote:
Šargija kaže: Pogledaj post
Daj mi samo molim te definiraj ovo o ramu za pločice? Mislim,podrazumijevaš sam sebe kao stručnjaka za auta,pa reko' šteta da ne razlučimo i taj pojam seljo tuninga... I nemoj mi molim te o "našim" područjima,krkanskih i smiješnih auta ima svugdje,i tebi pred nosom štoviše. No naravno to je na zapadu,tamo nema sranja i loših auta
Malo čitaj bolje. Nisam napisao da treba biti stručnjak za rame tablica. Meni osobno je ružno i samo balkanci to imaju.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 18:09   #42
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
klin za šlepanje
trebao je i njega dat u bijelo
ma nije ga stigo skinut - auto je upravo došlerpan u dvorišče pa je hitno okino par snimki za opel forum

pohvale modovima za povratak "the naj-teme"
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 18:31   #43
A ko bi ga slepao da nema kuke?
Sent from Bankomat
Genscher is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 20:58   #44
Quote:
WXW kaže: Pogledaj post
Malo čitaj bolje. Nisam napisao da treba biti stručnjak za rame tablica. Meni osobno je ružno i samo balkanci to imaju.
Here we go again and again...........
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 21:16   #45
Sta kazete na ovog ljepotana,, lik se hvali kao da je ne znam sta




kreteen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 21:23   #46



Evo jednog zapadnog seljo tuninga sa jednim "domacim" detaljem... Možete li uočiti hrvatsku "pamet" na ovom seljo tuningu?
__________________
No way wine is better than Pepsi!!!
Where is, repeat, where is Task Force Thirty Four? The world wonders.
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 21:32   #47
NDH tablica
Mairon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 21:38   #48
Crna figura konja na masci?
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 21:48   #49














Šlag na tortu, Golf V :klap:

__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 21:52   #50
Vectra je ok, to je moje skromno misljenje. Daleko od savrsenog primjera tuninga, ali je za razliku od drugih (prema slikama) uradjena sa vise stila i vjerovatno se u okviru budgeta nije moglo bolje.
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 21:53   #51
hmmm ... pa pogle te ruzne pragove. pa prednji branik. kako se to nekom moze svidjati?
kreteen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 21:58   #52
Moj osobni favorit je ovaj koji se vrti svako malo po njuškalu. Divan primjerak
http://www.njuskalo.hr/auti/mitsubis...-oglas-9942521
logx is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 21:58   #53
koliko taj ima, 300 ks?
kreteen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 22:01   #54
Quote:
kreteen kaže: Pogledaj post
koliko taj ima, 300 ks?
2.0D 53kw
Genscher is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 22:02   #55
Pa ne mora ti se svidjati, konkretan model se ne svidja ni meni. Ali ne bih ga bas stavio u kategoriju ostalih automobila na ovoj temi, opet nekako izgleda uredno na ovim slikama.

Ova tema se ne bi trebala pretvoriti u ismijavanje tuninga (stajlinga kako god), jer se radi o ogromnoj zajednici entuzijasta koji dosta novca ulazu u ''sredjivanje'' svojih automobila. U vecini slucajeva se meni to ne svidja ali ih postujem i mislim da kategorija ''seljo tuninga'' ipak trazi gore slucajeve, poput gore navedenog Mercedesa.

Skoro svi automobili su na ovoj temi sa razlogom, jedino nisam siguran da bih se slozio u slucaju ove Vectre te Saxa sa par stranica ranije.
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 22:06   #56
Dobro, mozda i jesi u pravu....Ali opet, ulazu se pare u to.. pogledaj recimo onog gore golfa 5, koji sam po sebi nije neka krsina od 5000kn, kao ovi mercedesi, calibre itd... I onda jos uloziti toliko para , da bi auto bio predmet sprdnje.. cemu to? .. sta ti ljudi uopce misle ? mene bi bila sramota pogledat to da prodje pored mene,a ne da ga jos i vozim
kreteen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 22:09   #57
a nu vidite na golfu petici gori di je centar haube a di je ovi vulkan postavljen


Genscher is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 22:16   #58
Pa vecina nema ukusa, djaba ti novac. Primjer Vectre ne bi bio dobar negdje drugo, ali ako pogledas kakvi su drugi, onda je Vectra ok primjerak. (gledam sa aspketa teritorija bivse Jugoslavije)

Licno, ja volim sleepera, kako se kaze. Na izgled obican automobil, a ispod haube mnogo jaca masina nego sto drugi misle. Meni je to cool jer dok se drugi ''ostri'' vozaci mjerkaju na semaforu sa svojim seljo tuning masinama, nitko ne obraca paznju na mene i onda iznenadjenje kada se upali zeleno. Najvise sam tako uzivao sa Jettom i to karavanom, vratio je sa 17 incni na 15 ince celicne felge. A ispod haube turbo benzinac sa 180 ks. Jao kako se iznenade...

No na temu,

Biti fan tuninga ili ne, ne bi trebalo imati veze sa kategorijom u koju stavljamo automobile. Treba gledati sta je uradjeno i na kakvom automobilu, naravno i po mogucnosti da li su dijelovi generic iz Kine ili se radi o uglednim proizvodjacima. Ipak, slozio bih se kako je broj ljudi sa dobrim automobilima koji ih upropaste seljo tuningom zabrinjavajuci, i govori nesto o mentalitetu i razumu (tj nedostatku istog) prije svega na teritoriji bivse Juge. Primjer doktora sa Mercedesom je za savrsen za takvu ilustraciju.
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 22:23   #59
Snaga motora: 44 kW
Genscher is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 22:59   #60
Jedno je Seljo Tuning, a drugo je Tuning Styling. No tu neki forumaši brkaju jer se radi o tome da nevole nikakav Tuning Styling osim onaj tvornički izgled.

Čak su tu nekoliko navedenih primjeraka ispali čisto ok, plus još ako je motor sređen da ima snage onda je to to.

SAS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:07.