Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2007., 15:10   #41
Quote:
Pollux kaže: Pogledaj post
Tražio sam garažna vrata sa motorom no nisam našao po cijeni ispod 5000,00 kn a i problem je dimenzija odnosno širina moje garaše od 2150 cm. Tako da sam odustao od vrata sa motorom i sada tražim obična vrata (ručno podizanje).
Vidio sam u Pevecu za 1889,00 kn vrata ali tko će mi to u graditi i kak da ugradim ta vrata ako su široka 2500 cm? Sa štemanjem.... ili što?

a vidio sam naravno i ovo

http://www.sika.hr/index.php?show=berryn80
Ne kužim zakaj bi širina od 2150 bila problem ??
Pa mi vrata radimo po mjeri.
Objasni malo.
http://www.rolovrata.com/
__________________
Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo, i lahko zaboravljamo krivice, koje nam drugi učine.
HELIX14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 17:57   #42
Quote:
HELIX14 kaže: Pogledaj post
Ne kužim zakaj bi širina od 2150 bila problem ??
Pa mi vrata radimo po mjeri.
Objasni malo.
http://www.rolovrata.com/
Ključne riječi su bile "vidio u Pevecu za 1890,00 kn"
__________________
...dovedite mi poštenog političara pa ću ja vama dovesti nevinu kurvu...
in@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 10:58   #43
pa, to nije smješno...ta vrata u pevecu su mi sasvim ok i ne treba mi ali baš ništa ni bolje ni skuplje...no široka su 2500 cm i znaći ostaje mi samo da štemam...a ok.

A rolovrata...eh vjerojatno ste i skupi a i ako možete izraditi vrata po mjeri, onda vjerojatno dok to netko doveze i ugradi u Osijeku to me košta ajme...
__________________
We are the Moderator! Lower your shields and surrender your ships.
We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile!
Fear factor natjecatelj
Pollux is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 23:47   #44
Quote:
HELIX14 kaže: Pogledaj post
A mogao si se sjetiti nas.
Br. 1 u Hrvatskoj. ITALSERRANDE ROLOVRATA
I skoro jedini proizvođači.http://www.rolovrata.com/
Daleko je Umag...

Quote:
Pollux kaže: Pogledaj post
pa, to nije smješno...ta vrata u pevecu su mi sasvim ok i ne treba mi ali baš ništa ni bolje ni skuplje...no široka su 2500 cm i znaći ostaje mi samo da štemam...a ok.

A rolovrata...eh vjerojatno ste i skupi a i ako možete izraditi vrata po mjeri, onda vjerojatno dok to netko doveze i ugradi u Osijeku to me košta ajme...
Rolovrata... ja dovezem u Osijek(ak na putu se ne izgubim i ne završim u Bihaću il Barcsu), a moja ekipa ugradi. Tak i tak sam dužan jedno vino komercijali Italserrandea.
Cthulhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 09:27   #45
http://www.alpinvrata.com/

4,5x2,2m platio 10.900kn
__________________
nema problema
da lee boor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 21:12   #46
Quote:
Cthulhu kaže: Pogledaj post
Daleko je Umag...



Rolovrata... ja dovezem u Osijek(ak na putu se ne izgubim i ne završim u Bihaću il Barcsu), a moja ekipa ugradi. Tak i tak sam dužan jedno vino komercijali Italserrandea.
Ma sve je blizu kad se hoće.
A ovo za vino stoji.
Pa ovo zadnje kaj smo pili kod vas je bilo sasvim OK.
__________________
Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo, i lahko zaboravljamo krivice, koje nam drugi učine.
HELIX14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 21:14   #47
Quote:
Pollux kaže: Pogledaj post
pa, to nije smješno...ta vrata u pevecu su mi sasvim ok i ne treba mi ali baš ništa ni bolje ni skuplje...no široka su 2500 cm i znaći ostaje mi samo da štemam...a ok.

A rolovrata...eh vjerojatno ste i skupi a i ako možete izraditi vrata po mjeri, onda vjerojatno dok to netko doveze i ugradi u Osijeku to me košta ajme...
Pa imamo mi najbolje kooperante iz samog Osijeka.
Jel tako Cthulhu ?
__________________
Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo, i lahko zaboravljamo krivice, koje nam drugi učine.
HELIX14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 11:15   #48
hormann garazna vrata

Kakva su? Lik mi je rekao da bi me s ugradnjom na "standardni otvor" doslo 1000 EUR s motorom i garancijom. Da je to najjeftinije. Radi se o garazi u podnozju zgrade sagradjene 1971., vrata su tocno od zida do zida i od plafona do podda na knap (dakle nema onog "viska" prostora izmedju.).

Jeli to puno love? Ima li jeftinije? Da napomenem da mi ne trebaju nikakva "deluxe showoff vrata s ekskluzivnim zastitnim ionizacijskim premazom i zvucno-nuklearnom izolacijom koja zaslijepljuje susjede pri prolasku i cini ih ljubomornima", vec NAJJEFTINIJA kombinacija.
Way_86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 15:37   #49
Ja imam sekcijska od Hörmanna nekih 4-5 godina.

Vrata su odlicna i vrlo laka za odrzavanje.

Jedino sto je vise nego lose, a za novac koji traze za to sranje, jesu daljinski upravljaci.

Za tu sumu novaca morali bi biti optoceni zlatom i pruzati mogucnost kreditne kartice sa beskamatnim placanjem. Ja ih imam/imao 3 komada. Niti jedan vise ne radi. Ako ti padne dva-tri puta na pod (a sto je normalno tijekom godina) imas 80% sanse da vise nece raditi, jer je napravljen iz najjadnije plastike koja zdrma i mene kad padne, a ne one jadne kristale u upravljacu. Sad vrata rucno otvaram, jer im ne dam 50€ za jedno sranje sa dva gumba.
__________________
toni
toni2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 20:58   #50
Quote:
Way_86 kaže: Pogledaj post
Kakva su? Lik mi je rekao da bi me s ugradnjom na "standardni otvor" doslo 1000 EUR s motorom i garancijom. Da je to najjeftinije. Radi se o garazi u podnozju zgrade sagradjene 1971., vrata su tocno od zida do zida i od plafona do podda na knap (dakle nema onog "viska" prostora izmedju.).

Jeli to puno love? Ima li jeftinije? Da napomenem da mi ne trebaju nikakva "deluxe showoff vrata s ekskluzivnim zastitnim ionizacijskim premazom i zvucno-nuklearnom izolacijom koja zaslijepljuje susjede pri prolasku i cini ih ljubomornima", vec NAJJEFTINIJA kombinacija.
koja vrata,koji model?
cicko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 22:48   #51
Quote:
cicko1 kaže: Pogledaj post
koja vrata,koji model?
Nemam pojma, neka "na akciji". Ali sam odustao jer je cijena za moju garazu zbog dimenzija (218 visina i 272 sirina, to su tom prodavacu cudne i nenormalne dimenzije) skocila na 9 i nesto, skoro 10 k kn, uz objasnjenje da su na akciji samo vrata sirine 195 cm I da mi je to jucer rekao ja bi mu odgovorio da ne trazim vrata za psecu kucicu nego garazu i ustedio si vrijeme za premjeravanje garaze. Pitao sam ga jel u tu cijenu ukljucen i zvucnik koji ce odsvirati himnu svaki put kad ih budem otvarao... nije mu bilo duhovito.

Eh, nisam napomenuo da ja vec imam garazu s vratima, al zelim daljinsko automatsko otvaranje pa su mi rekli da moram mijenjati i vrata jer su ova koja sad imam stara 30 god i imaju one protuutege...

Jel tko zna neka najjeftinija vrata na daljinski za spomenute dimenzije (ili di bi mogao pitati?). Ne trebaju mi neka ultraskupa jerbo u garazi imam ultraskupi alarmni sustav pa bi jos i nuklearna vrata bila overkill
Way_86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 23:16   #52
probaj kod ovih,na site-u imaju odlicne cijene:
www.unis.hr
www.biton.hr
cicko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 23:36   #53
Jesam, nelose... samo sto mi ta vrata trebaju u zadru... ;/
E, sad sam dosao na ideju da na nosace ovih vrata koja sad imam postavim lagere jer bi se onda otvarala ko od sale i da na njih onda samo "nasadim" neki motor
Way_86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 23:41   #54
nije valjda da niko u Zadru ne radi garazna vrata,sta je sa aluplastom,busolom,adexom,
cicko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 23:49   #55
Quote:
cicko1 kaže: Pogledaj post
nije valjda da niko u Zadru ne radi garazna vrata,sta je sa aluplastom,busolom,adexom,
Hehe, evo trazim njihove brojeve, thx Znas jos koga?
Nisam mogao naci, kog god sam od prodavaca u pevecu merkuru i sl pitao znali su samo za hormann i jos jednoga koji ugradjuje samo u kuce (nesto s razmakom oko otvora)
Way_86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 00:07   #56
pokusat cu se sjetiti mozda jos kojeg proizvodjaca ili dobavljaca,pa javim,a mozes od ovih iz Zg naruciti vrata prema mjerama i naci neku lokalnu ekipu da ih montira,usput odlicna vrata rade i ovi:www.megamont.hr
cicko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 14:53   #57
Evo jutros sam si izlistao sve koji se bave ikakvim vratima dole u zd i zovem ih sve od reda NITKO nema najjeftinija ispod 6500 osim peveca, ali oni imaju samo jedne dimenzije koje mi ne odgovaraju

Gledao sam i da neke iz zg za 3-4 kupim i prebacim dole al to bi me onda na kraju kostalo jos i skuplje jer zg firme ne montiraju izvan zagreba a ako mi ih netko drugi montira nema garancije... A i kako bi ih prevezao.. ne mogu ih bas privezati za krov i voziti

Na kraju ce jos ona moja ideja s lagerima na starim vratima i motorom za 1.5 k kn ispasti najpametnija
Way_86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 21:42   #58
Sekcijska garazna vrata sa motorom na daljinsko upravljanje prema dimenzijama koje si naveo s isporukom i montazom u Zd iz St bi kostala cca 8600 kn plus konstrukcija za montazu ( bocne strane i nadvoj ) oko 1000 kn
cicko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 21:54   #59
Ako su vrata max sirine i visine,od zida do zida,od poda do stropa,tada se s bokova mora napraviti po jedan "zub" cca 10 cm a nadvoj min 20 cm jer montaza ovakvih vrata to zahtjeva,a takvu konstrukciju je najjednostavnije izvesti od celicnih kvadratnih cijevi 100 x 40
cicko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 23:14   #60
Nema bokova, nema nadvoja, nema Hormannovih vrata.

A da mi tebi sastavimo nesto malo kvalitetnije i prilagođeno tvojoj garaži?

Svjetli otvor 2720 x 2180... dodamo nadvoja i bokova i to je 2520 x 1980...

Cicko ti je dao vrlo realnu i povoljnu cijenu, da si parsto kilometara bliže možda bih i rušio za kojih stotinu kuna ili dvije, al previše je autoputa između Osijeka i Zadra... osim ak ne možemo sredit neku kompenzaciju za vikend turizam da pošaljem montere i bravara na aktivni odmor.

Iskoristio bih priliku da istaknem jedan detalj... u većini slučajeva, sekcijska vrata vrijede koliko i koštaju, a to pogotovo vrijedi za 'vrata iz peveca, spartaka, etc...' i svaku drugu fuš marku. Ako se njima isplati prodavat ta vrata 'za džabe' to znači da oni debelo zarade na njima a da je njihova stvarna vrijednost daleko manja, a ti razmišljaj zašto i što s njima ne valja. I jamčim ti da nećeš morat dugo razmišljat jer će već za par dana nešto zapet a onda ćeš ih platit dvostruko kad neko bude morao to osposobit ili, što je još češći slučaj, zamjenit.

U svakom slučaju, preporučio bi ti da se malo raspitaš o lokalnim instalaterima i programima koje rade.
Cthulhu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:06.