Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2018., 19:51   #341
TPMS, da li odgovaraju od svih hyundaia ili treba specijala?
na ebayu prodaju posebno i30, posebno sorento, ...

da li se mogu prebaciti sa starih felgi na nove?
gadze is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2018., 10:51   #342
Da li je tko imao iskustva sa ugrađivanjem ovakvih stvari u auto?

Kupio sam I30 sa premium opremom , ali to je prvi premium i nema GPS ugrađen unutra i mali mi je taj ekran kao digitron. Mislio sam izvaditi stari modul i staviti ovaj zamjenski. Ili naći neki karambolirani I30 i uzeti modul.
Sad pitanje je da li je to komplicirano i kako bi radilo.
Znamo svi da kinezi obećavaju brda i doline doke se ne proba u praksi. Onda to nije baš tako kako su naveli.
zaccc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2018., 07:41   #343
A sto je to kod Hyundai-a a vidim i KIA-e?

Kod svih Europskih automobila, sva ova nova dnevna LED svjetla, kao kljove, obrve i kako vec - su vizualno kao crte od svjetla gdje ne vidis individualne LED lampice.

A kod Hyundai-a i to novih auti kao sto je i30, Kona, itd - je dizajn kao prva LED svjetla - biserni niz LEDica koje sve individualno vidis sto je vec odavno zastarjelo.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2018., 09:04   #344
Quote:
zaccc kaže: Pogledaj post
Da li je tko imao iskustva sa ugrađivanjem ovakvih stvari u auto?

Kupio sam I30 sa premium opremom , ali to je prvi premium i nema GPS ugrađen unutra i mali mi je taj ekran kao digitron. Mislio sam izvaditi stari modul i staviti ovaj zamjenski. Ili naći neki karambolirani I30 i uzeti modul.
Sad pitanje je da li je to komplicirano i kako bi radilo.
Znamo svi da kinezi obećavaju brda i doline doke se ne proba u praksi. Onda to nije baš tako kako su naveli.
Imam ja u Cruze-u oko godinu i pol i radi više-manje bez greške. Dobra stvar je što se u potpunosti integrira s automobilom - rade sve komande na volanu, mogu se pratiti postavke automobila...
hrvoje091 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2018., 13:04   #345
Quote:
hrvoje091 kaže: Pogledaj post
Imam ja u Cruze-u oko godinu i pol i radi više-manje bez greške. Dobra stvar je što se u potpunosti integrira s automobilom - rade sve komande na volanu, mogu se pratiti postavke automobila...
Što to znači više manje bez greške? Ne daje mi se 2000 kn + carina za nešto što ne radi.
zaccc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2018., 13:19   #346
Znači da se u ovih 19 mjeseci 2 puta zblesavila (smrznula) te sam morao ugasiti automobil i nakon minutu-dvije upaliti (jer multimedija ima stand-by od 30 sekundi do 1 minute i nakon toga se gasi). Meni i dalje dovoljno rijetko da bih se brinuo ili je proglasio nekvalitetnom...
hrvoje091 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2018., 13:31   #347
Quote:
hrvoje091 kaže: Pogledaj post
Znači da se u ovih 19 mjeseci 2 puta zblesavila (smrznula) te sam morao ugasiti automobil i nakon minutu-dvije upaliti (jer multimedija ima stand-by od 30 sekundi do 1 minute i nakon toga se gasi). Meni i dalje dovoljno rijetko da bih se brinuo ili je proglasio nekvalitetnom...
A to nije ništa. Mislio sam da je nešto ozbiljnije.
zaccc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2018., 08:55   #348
i30 Fastback
https://www.youtube.com/watch?v=LmfgLv6hba4

mrvicu mi je cijena previsoka u startu
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2018., 15:03   #349
Slažem se da je previše. Za istu cijenu se može dobiti i30CW ili I40 tako da je ovo definitivno previše.
Ali novi je model pa valjda zato ima napumpanu cijenu.
Prigorecc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2018., 11:16   #350
....kum prije 4 dana dovezao doma novi i30 1.4 iGO oprema, Champion blue, 123190kn....
Oduvjek vozim švabe, al autić mi se sviđa....

Jedino mi ne ide u glavu da prilikom preuzimanja vozila (18km imao), kazaljka goriva je pala ispod E razine kad je dao kontakt, komp pokazuje ----km za prijeći, a benzinska 5km....
__________________
....nije sretan 'ko puno ima, sretan je onaj 'ko malo treba, ne da se sreća zlatom kupiti....
jony b. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2018., 11:24   #351
Quote:
jony b. kaže: Pogledaj post
Jedino mi ne ide u glavu da prilikom preuzimanja vozila (18km imao), kazaljka goriva je pala ispod E razine kad je dao kontakt, komp pokazuje ----km za prijeći, a benzinska 5km....
Ti očito nisi novi auto kupovao
wasx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2018., 12:08   #352
Quote:
wasx kaže: Pogledaj post
Ti očito nisi novi auto kupovao
Ocito nije
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2018., 15:43   #353
Quote:
jony b. kaže: Pogledaj post
....kum prije 4 dana dovezao doma novi i30 1.4 iGO oprema, Champion blue, 123190kn....
Oduvjek vozim švabe, al autić mi se sviđa....

Jedino mi ne ide u glavu da prilikom preuzimanja vozila (18km imao), kazaljka goriva je pala ispod E razine kad je dao kontakt, komp pokazuje ----km za prijeći, a benzinska 5km....
Ja sam preuzel rabljeni I30 za firmu pa je doseg bil O km! I? Stave goriva kolko trebaju za tramakanje po skladištima, na/sa carr carierra i po parkingu dilera.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2018., 18:31   #354
Neslužbeno pravilo je dok piše 0km ili ----km do točenja goriva ima unutra još oko 5l.

Isprobao više puta, na više auta. Benzinac nije ni problem, auto stane, uliješ gorivo i voziš dalje. Problem je dizel, ako povuče zrak može biti zajebancija.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2018., 22:30   #355
Pa poneseš gorivo sa sobom i to je to, problem rješen. Ako je easy fuel uzmeš nastavak i aj bok, taman posla da ću gurat auto do pumpe.
__________________
Što Bog dade i sreća junačka (ban Jelačić)
explorer 84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2018., 11:42   #356
Quote:
explorer 84 kaže: Pogledaj post
Pa poneseš gorivo sa sobom i to je to, problem rješen. Ako je easy fuel uzmeš nastavak i aj bok, taman posla da ću gurat auto do pumpe.
Realno gledajući zašto bih išta nosio sa sobom. Platim auto cca 130 - 140 tisuća kuna i onda da nosim kanister sa 5 litra goriva jer su oni ( zastupnici) preškrti staviti gorivo u auto.
zaccc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2018., 11:49   #357
Quote:
jony b. kaže: Pogledaj post
....kum prije 4 dana dovezao doma novi i30 1.4 iGO oprema, Champion blue, 123190kn....
Oduvjek vozim švabe, al autić mi se sviđa....

Jedino mi ne ide u glavu da prilikom preuzimanja vozila (18km imao), kazaljka goriva je pala ispod E razine kad je dao kontakt, komp pokazuje ----km za prijeći, a benzinska 5km....
kod dosta Hy modela te crtice ne znace nula km nego doseg od 50km pa prema 0 - tad se vise doseg ne pokazuje (otkad dostigne 50 pa na manje)

....tako da nije bas tako kriticno jer je moguce imao jos 30-50 km fore, iako mozda njemu i nije takav komp (to mu je navedeno u manualu vozila)
soprano23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2018., 12:06   #358
Quote:
zaccc kaže: Pogledaj post
Realno gledajući zašto bih išta nosio sa sobom. Platim auto cca 130 - 140 tisuća kuna i onda da nosim kanister sa 5 litra goriva jer su oni ( zastupnici) preškrti staviti gorivo u auto.
Slažem se, no pusti vodu da govna odu, nikad od njih nećeš nešto dobiti pa onda bolje to gorivo ponijeti sa sobom nego gurati auto ili sl. što sam vidio da ljudi rade.
Što bi npr. rekao da si kupio auto za 50 000 eura, a da unutra dobiješ kap goriva?
__________________
Što Bog dade i sreća junačka (ban Jelačić)
explorer 84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2018., 12:17   #359
Lijepo ti kažu gdje je najbliža pumpa

Poslano sa mog HummerLE koristeći Tapatalk
__________________
Okay, brain. You don't like me, and I don't like you, but let's get through this thing and then I can continue killing you with beer.
green-sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2018., 12:33   #360
Na novim autima, pogotovo VW koncern nakon 0 km se još možeš voziti

Ali ja nekako je vjerujem tome otkako mi se Focus mk1 ugasio na 30-40 km

Dok npr Focus mk2 može voziti i na 0

Poslano sa mog WAS-LX1 koristeći Tapatalk
Joker53 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:26.