Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2009., 19:25   #21
Meni je od Hajduka sad domaći odličan...
Ono is offline  
Old 08.02.2009., 19:30   #22
Ja sam si od Barce uzeo ovaj bez rukava, za ljeto odličan

Grupa Queen is offline  
Old 08.02.2009., 19:41   #23
Meni se ova sviđa, al teško je doć do nje...
http://shop.fcbarcelona.com/stores/b...g&intPID=45003

A iman ovu
Ono is offline  
Old 08.02.2009., 20:03   #24
Quote:
robybaggio kaže: Pogledaj post
A znate sto je meni smijesno? To sto veliki klubovi (Manchester, Madrid, Juventus, Arsenal, Bayern) svake godine izbace novi dizajn dresova, a navijaci su toliko "odani" (zapravo glupi ili bezobrazno bogati) da svake godine kupuju novi dizajn. Ja imam Madridov dres iz vremena Sukera i ne pada mi na pamet da kupujem novi.
apsolutno se slažem, koji će ti k... svake sezone da uzmeš novi dres

ja imam od intera iz 2000. negdje, iza broj 13 i lavčina simic
liedshow is offline  
Old 09.02.2009., 23:40   #25
cibalija protiv zagreba ili belupa, ne sjećam se, lani. obukli su kombinaciju glavnih i rezervnih dresova. Majice- svijetlo plave, gaće(hlače) crne, štucne crvene, jedan je još imao žute kopačke. presmiješno, ako netko ima sliku
u3pm is offline  
Old 10.02.2009., 10:36   #26
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
To je onaj koji svijetli?
Tako mi je žao šta ga nisam tad uzea, inače imam Barcinih unazad nekoliko sezona, ali ovaj mi je promaka

Trenutačno pokušavam nabavit ovaj...Barcin iz '70

Ne bi virovali koliko je teško nać dres star skoro 40 godina


jeben....malo baca na ekvador
__________________
da bar
ko? is offline  
Old 13.02.2009., 12:50   #27
Quote:
milk kaže: Pogledaj post
..jedna stvar mi nije jasna..kako to da nikoga nije briga kako izgledaju dresovi nasih klubova???..pa to je katastrofa..cila liga nam je bijela ili plava (i to radnicko/trlis plava)..katastrofa..
Nažalost ni ja to ne kužim...

Jedino inter ima neku žutu...

Uopće nema zelene ili crvena,a kamoi nekih pruga,nijansi,ničega...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 13.02.2009., 17:29   #28
svidaju mi se dresovi:

man utd
barca
ajax
betis
newcastle
milan
inter
psg
fenerbahce
celtic
bayern
roma

Portgal
frrancuska
argntina
itaia
njemacka
spanjolska
urugvaj
WUSTENROT is offline  
Old 13.02.2009., 17:32   #29
Quote:
milk kaže: Pogledaj post
..jedna stvar mi nije jasna..kako to da nikoga nije briga kako izgledaju dresovi nasih klubova???..pa to je katastrofa..cila liga nam je bijela ili plava (i to radnicko/trlis plava)..katastrofa...a tek fontovi slova i brojeva..za povratit...pa bar nije skupo napravit neku ukusan dres...
npr....hajdukov dres je ok samo kad su skroz u bijelo..one radnicke plave gace su tragedija..a plavo/crveni dres nisu renovirali vec 50 godina + nije mi jasno zasto se svi boje malo promijenit boje (npr. valencia, liverpool, bayern, real,man u rade to stalno)
...svi pumini dresovi su zakon..
..celtic je klasika
vidio sam i cveni kod c.sesvee, inter zuti.....a ostalo bijeli i plavi jadno...nema maste i sve kao neki djecji izgledju...legea...i umbro...jedini dinamov mi se svidao onaj adidas...cronet je mislim ppppisalo
WUSTENROT is offline  
Old 13.02.2009., 17:33   #30
Quote:
milk kaže: Pogledaj post
..jedna stvar mi nije jasna..kako to da nikoga nije briga kako izgledaju dresovi nasih klubova???..pa to je katastrofa..cila liga nam je bijela ili plava (i to radnicko/trlis plava)..katastrofa...a tek fontovi slova i brojeva..za povratit...pa bar nije skupo napravit neku ukusan dres...
npr....hajdukov dres je ok samo kad su skroz u bijelo..one radnicke plave gace su tragedija..a plavo/crveni dres nisu renovirali vec 50 godina + nije mi jasno zasto se svi boje malo promijenit boje (npr. valencia, liverpool, bayern, real,man u rade to stalno)
...svi pumini dresovi su zakon..
..celtic je klasika
celtic je nike....adids je naj bolji
WUSTENROT is offline  
Old 13.02.2009., 17:34   #31
Quote:
Urpanus kaže: Pogledaj post
Veliki klubovi mijenjaju boje rezervnih dresova i dizajn , ali osnovne boje kluba su uvijek iste. Pa zamisli sada da Liverpool odluči ne igrati više u crvenim nego u žutim dresovima. Izbila bi seljačka buna.

Što se naših tiče , osim Hajduka i Dinama drugi i nemaju nešto prepoznatljivo. Promijeniti plavo bijelu Hajdukovu kombinaciju nezamislivo je , to bi bilo kao da se promijeni ime kluba. Ali malo osvježenja ne bi bilo loše.
talijanski dres je klasika, uvijek plavo ili bijelo..i uvijek najljepsi
WUSTENROT is offline  
Old 13.02.2009., 17:36   #32
Quote:
bogeyman kaže: Pogledaj post
Hajdukov dres MORA biti bijelo-plavi Svaki put popizdim kad vidim da istrčavaju u onoj bijelo-bijeloj kombinaciji.
Naravno, manjih promjena mora bit i to se najčešće dogodi kad mijenjaju sponzora. Meni je recimo Diadorina crveno-plava majica prije par sezona bila jedan od najljepših Hjadukovih dresova ikad.
A za naše “male” klubove se slažem, to je stvarno za svaku osudu. Kad zaigraju Zadar i Sl.Belupo u onim svojim šugavim dresovima na lošem igralištu pred malo gledatelja, onda je normalno da će to izgledat provincijski sve i da je igra na razini Primere. Jeba ga Irud, nije to baš preveliki trošak, puno je lakše kupiti pristojne dresove nego napravit dobar stadion, imat dobre igrače i puno gledalište. A to bi odma izgledalo drugačije.
Kada imaju poeban ugovor sa DTR om...
WUSTENROT is offline  
Old 13.02.2009., 17:38   #33
Quote:
robybaggio kaže: Pogledaj post
A znate sto je meni smijesno? To sto veliki klubovi (Manchester, Madrid, Juventus, Arsenal, Bayern) svake godine izbace novi dizajn dresova, a navijaci su toliko "odani" (zapravo glupi ili bezobrazno bogati) da svake godine kupuju novi dizajn. Ja imam Madridov dres iz vremena Sukera i ne pada mi na pamet da kupujem novi.
Moja kolekcija: Ajax 95, Bayern Opel cveno plavi na pruge, bayern opel tamno plavi crveni vodoravne pruge, Barca bez sponzora 2003, Inter plavo crni iz 2003, man utd vodafone iz 2003, psg opel iz 2001....ali su mi vodafone,pirelli i opel od psg otpali vec............................................... .......................................
WUSTENROT is offline  
Old 13.02.2009., 17:41   #34
[QUOTE=Urpanus;481753]Dres hrvatske reprezentacije je valjda jedino po čemu smo vani prepoznatljivi. I ne da nije ružan nego je lijep , posebno onaj plavi. Kakve je kvalitete , o tome bi se dalo raspravljati. Ja sam svoj obukao jednom i nikad više. Uostalom , Oliću je trebalo 10 minuta da skuži gdje mu je ruka , a gdje glava

Olic je bio u deliriju, ali zato je clan naseg strucnog stozera reagirao munjevitom reakcijom sa skarama, a sjecate se sramote sa brojevima iz Koreje i Japana..nisu bili vidljivi pa su neku deblju tkaninu nakeljili na leda, izgledali su kao da idu u skolu..........
WUSTENROT is offline  
Old 21.02.2009., 18:34   #35
Dres Bayerna

delaquez is offline  
Old 21.02.2009., 18:36   #36
Quote:
svidaju mi se dresovi:

man utd
barca
ajax
betis
newcastle
milan
inter
psg
fenerbahce
celtic
bayern
roma

Portgal
frrancuska
argntina
itaia
njemacka
spanjolska
urugvaj
Koliko si brzo tipkao da si napisao krivo skoro sve
delaquez is offline  
Old 21.02.2009., 18:52   #37
ebes dresove, ja bim ovo



claret and blue army
__________________
One day we're gonna live in Paris, I promise.
joolz is offline  
Old 27.02.2009., 18:09   #38
Evo moja top 3
Roma- 3.


Stari Barcin- 2.


HSV-ov- 1.


od naših, živcira me što večina klubova ima bijelo plave i pre jednostavne dresove.Razumim da hajduk i dinamo ne mogu minjat dresove zbog tradicije ali bi drugi trebali
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Old 27.02.2009., 19:02   #39
sibenik ima narancaste


najbolji od liverpoola
Krusty is offline  
Old 27.02.2009., 23:57   #40

expressivo is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:23.