Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2009., 09:57   #1
wellness savjetnik

zanima me dali se netko bavi ovim poslom,,,ja sam se prijavilana ntjecaj ali nemam pojma u sta se upustam,,,zavrsila sam sss frizersku,,,,nisam radila u struci,,,,radila sam kao sobarica u at.,,o kakvom je poslu rijec,,,,dame malo uputite,,,kaoliko toliko znam o zdravlju hranjenja i sportu,,,ali ne pretjerano,,,i jel moguce bez ikakvog znanja da seostvarineki cilj????bitno je da imam volju
__________________
niky18 foto Album
niky18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 05:38   #2
Bez znanja nista, nije fer ni prema drugima ni prema tebi. Wellness savjetnik je jako dobro i unosno zanimanje po meni, pogotovo zato sto se industrija wellnessa pocinje razgranavati na nasim prostorima, no potrebno ti je osim zvanja steci i iskustvo a sto je jos vaznije pokazati se dostojnom povjerenja svojih musterija
otherkind is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 12:52   #3
To ti je prodaja Herbalife proizvoda.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 12:57   #4
@niky

osobno radim u wellness industriji (tocnije medical wellness) i mogu potvrditi da se radi o jako profitabilnom i perspektivnom poslu, ovisno o tome za koga radis..

pod pojmom wellness savjetnik se vrlo vjerojatno "krije" firma Herbalife, koja funkcionira na pricipu mreznog makretinga i prodaje, dakle ako ne zelis jeftninu poslovnu psihologiju i skolovanje, prezentacije po kucama i hotelima, ne prihvacaj ponudu..

s druge strane, nista te ne kosta obaviti razgovor, mozda sam u krivu
folirant is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 21:51   #5
Quote:
niky18 kaže: Pogledaj post
zanima me dali se netko bavi ovim poslom,,,ja sam se prijavilana ntjecaj ali nemam pojma u sta se upustam,,,zavrsila sam sss frizersku,,,,nisam radila u struci,,,,radila sam kao sobarica u at.,,o kakvom je poslu rijec,,,,dame malo uputite,,,kaoliko toliko znam o zdravlju hranjenja i sportu,,,ali ne pretjerano,,,i jel moguce bez ikakvog znanja da seostvarineki cilj????bitno je da imam volju
Joj, kad bi sve o volji ovisilo nikad nam znanje ne bi trebalo. Radi ti se mahom o Herbalife-u. Zatim se eventualno može raditi i o VISION-u, Caliviti, FLP-u, Tianshi-u - uglavnom sve neka multilevel magla.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 21:53   #6
Quote:
folirant kaže: Pogledaj post
s druge strane, nista te ne kosta obaviti razgovor, mozda sam u krivu
Ma ja, čim čujem welness savjetnik, bježim od toga ko vrag od tamjana.

Nemam ništa protiv prodaje dodataka prehrani ali ako bi to bilo tako da uložiš nešto novaca, dobiješ uuužasno stručno obrazovanje kroz mjesec dana i pratnju koja će na licu mjesta znati procjeniti tvoje vrline, mane i jesi li usvojio gradivo ili nisi. Pod usvojio, misim znaš li ga praktično primijeniti. Kao i da mi netko ugovara sastanke preko telefona. A ne onako, vući ljude za rukav ili im onako uuu bu doći na vrata, praviti se da isijavaš Isusovu ljubav prema svima koga sretneš, a jado si koji očajnički treba prodati pet-deset malo skupljih proizvoda kako bi uopoće bio taj mjesec nula s nulom.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10

Zadnje uređivanje piskavac : 04.07.2009. at 21:58.
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:57.