Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2015., 16:15   #1081
Quote:
nabe kaže: Pogledaj post
Ima ih više a pouzdano znam za polikliniku GIKIĆ
Primaju prejo HZZO-a?? Znate li može li se na "obradu" doći svaki tjedan?
dbezj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 09:35   #1082
Tražim zubara u Zagrebum, lanište.
Da li netko moćda ima iskustva sa ovom ordinacijom:
http://www.mojkvart.hr/Zagreb/Lanist...atolog-pasecky

Bio bih zahvalan ako mi netko može preporučiti nekog zubara u Zg-u jer mi treba što prije, ali da nije neki "mesar" i da me neće oderat za pare.

Unaprijed zahvaljujem!
sobotka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 12:33   #1083
Pozdrav!


Mogu li se prebaciti kod drugog ortodonta, u drugi grad ako sam dobio aparatic preko socijale.U drugom gradu studiram i cesto puta ne mogu doc na kontrolu svakih mjesec dana. Trenutno je proslo dva i pol mjeseca od zadnje kontrole, ortodontica na godisnjem, da stvar bude gora i dezurna ortodontica također na godisnjem, a sad kad odem natrag za Rijeku ne budem se mogao vratit jos najmanje 2mj...


Znaci, postoji li mogucnost prebacivanja kod drugog ortodonta?
trofazni is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 16:10   #1084
Pozdrav,

ima li netko preporuku za stomatologa, privatnog, u Splitu?
gabriela00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 17:21   #1085
Bok ekipa,

molim vas preporuku dobrog zubara preko HZZO-a u Zagrebu, listala sam desetak zadnjih stranica, nitko nije nikog spomenuo, a od bolova teško da mogu guglati uopće. Ako nekom nije problem napisati, hvala Privatnika već imam, također zahvaljujući ovoj temi.
Oko centra, Trnja, Savice, Prisavlja... ako je dobar i strpljiv, sve dolazi u obzir.
bivša is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 12:30   #1086
molim lijepo, iskustva s doktoricom božicom gašpar hoić, dom zdravlja kruge.
__________________
nema mere, nema granice kad počnem da serem
claudine is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 11:22   #1087
Quote:
trofazni kaže: Pogledaj post
Pozdrav!


Mogu li se prebaciti kod drugog ortodonta, u drugi grad ako sam dobio aparatic preko socijale.U drugom gradu studiram i cesto puta ne mogu doc na kontrolu svakih mjesec dana. Trenutno je proslo dva i pol mjeseca od zadnje kontrole, ortodontica na godisnjem, da stvar bude gora i dezurna ortodontica također na godisnjem, a sad kad odem natrag za Rijeku ne budem se mogao vratit jos najmanje 2mj...


Znaci, postoji li mogucnost prebacivanja kod drugog ortodonta?
Mogućnost postoji (jer nisi upisan kod ortodonta već svaki put dobivaš uputnicu), no, nisam sigurna da će te htjeti primiti ako je terapija već u tijeku
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 00:15   #1088
Zna li netko koliko košta mobilni aparatić poslije 18. godine? Također, dobro bi došla preporuka ortodonta u zgu koji to provjereno dobro radi. Tnx
N00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 12:12   #1089
Quote:
N00 kaže: Pogledaj post
Zna li netko koliko košta mobilni aparatić poslije 18. godine? Također, dobro bi došla preporuka ortodonta u zgu koji to provjereno dobro radi. Tnx
Poslije 18.te mobilni aparatić nema baš svrhe, jer on djeluje dok je čeljust u razvoju kod djece, za odrasle je preporuka fiksni aparatić
deda27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 14:13   #1090
Quote:
UnusualMe kaže: Pogledaj post
Trazim privatnog zubara u centru ZGa ili do cca austrijske. Potencijalno osjetljivi zahvati (puknuće zuba) pa sam zabrinuta...

Niza cijena nije presudna.
Hvala!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Quote:
benka kaže: Pogledaj post
Pozdrav, ako bi mozda neko znao ima li neki dobar stomatolog na bilo kojem podrucju ali da je bas strucnjak za kanale... muku mucim sa svojom 7. dolje desno vec duuze vrijeme.
Ne znam da li vam je kasno za preporuke, ali na oba posta mogu preporuciti svog zubara koji je strucnjak za zubne kanale, ali radi sve. Dr. Ivan Katalinic u Esthetic dental centru: link.

Zaista je pazljiv, obziran, predan poslu i tretira pacijente s duznim postovanjem. Cak sam kod njega vadio 2 umnjaka (nema sanse da bih to radio kod bivse zubarice) i bilo je skroz bezbolno. Vec idem skoro 2 godine kod njega, a najbolja preporuka nek' bude cinjenica da ne zivim vise u Hrvatskoj, ali i dalje dolazim popravljati zube kod njega.

Jedino "lose" je da se radi o privatnoj ordinaciji i ne rade preko HZZO-a pa se sve placa.
Johny is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 19:23   #1091
Može li mi netko ako zna poslati na PM cijene kod dr. Nine Farkaš?
hasrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 12:32   #1092
Hej ljudovi :-) ima li netko iskusta sa zubarom DR.IVAN GABRIŠA koji ima privatnu polikliniku u Novakima (Sveta Nedelja) i liječi zube sa laserom...Naime ja sam sa djetetom krenula kod njega na popravak zubića i u dva puta koliko smo bili deračio se na djete i bio strašno neugodan.Moram naglasiti da mi je djete vrlo disciplinirano na zubarskom stolcu..no dotičnog doktora smeta čak i kad djete reagira na bol plačem.
Uz takav pristup malenom pacijentu vrlo skupo naplačuje svoje usluge...Pitam Vas ima li tko slična iskustva kod njega...MOJA PREPORUKA ...NI KORAKA U NJEGOVU AMBULANTU!!!!!
ZASTUPNICA 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 17:40   #1093
Poliklinika Gikic, jel bio netko tamo? ja sam bio jednom, na izradi plana terapije, prvi dojam, sve super, ljubazno osoblje, zanima me jel kvalitetno rade posao? ima li netko losa iskustva?
ubu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 09:18   #1094
trebam preporuku za privatnog ortodonta u zagrebu za fiksni aparatić, po mogućnosti u širem centru grada
__________________
:p
gloria693 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 09:54   #1095
Moja preporuka je stomatolog iz Rijeke, koji je odličan stomatolog i nalazi se u novom i modrno opremeljenom centru gdje ćete se osjećati sigurno i opušteno. Kada se odlučujete za stomatologa, svakako prije odluke provjerite sve uvjete pregleda i zahvata jer cijene mogu arirati od iznimno visokih do razumnih i pristupačnih. U centru dr. Prpića nudi se besplatan prvi pregled, što svakako olakšava odluku i upoznavanje sa njihovom uslugom besplatno.
MVanessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 18:12   #1096
pozdrav

Ponukana današnjim odlaskom kod zubara, moram pohvalit i preporučit zubaricu koja je odlična.
Ako tko traži dobrog zubara preko zdravstvenog, ja bi preporučila dr. Gordanu Oguić. Iz Rijeke je, ordinacija joj je na rotoru kod Škurinja. Imam samo riječi hvale za nju. Odlična je ja sam oduševljena. I ona i sestra su jako ljubazne i pristupačne, uvijek dobro raspoložene, simpatične, popričaju lijepo s vama. Nije da se osjeti da rade preko volje i da radi samo da napravi. Zubarica je nježna, uvijek pita jel boli pa stane malo, uvijek objasni lijepo šta radi i zašto, odgoovri na sva pitanja.
Ovo pišem jer sam uvijek imala problema naći dobrog zubara, većina ih je totalno neljubazna, ne znaš ni šta ti radi ni zašto, tako da je ovo ugodno iznenađenje.
miss-sunshine91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 16:29   #1097
Smile Fiksni aparatić (Osijek ili okolica - kod privatnika)

Pozdrav
Htjela bih staviti fiksni aparatić na gornju čeljust. Nemam prava preko socijalnog, odnosno hzzo-a na aparatić jer sam prešla 18 god, pa me zanimaju privatnici.
Imate li nekoga za preporučiti u Osijeku ili okolici (Vukovar, Đakovo, Vinkovci...) ? I naravno, zanimaju me i cijene
Zaja888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 00:27   #1098
Pozdrav,

imam problem sa zagrizom gornji zubi mi padaju tocno na donje i jedinice i dvojke su mi gotovo potpuno potrošene (odprilike velicine vidljive na gornjoj slici) Uz to imam veliki broj karijesa na zadnjim zubima i nedostaju mi 2 zuba (petice) imam 30 godina i u principu ne znam gdje krenuti u rjesavanje svih ovih problema. Uzasno me smeta stanje zubiju i uspio sam ustediti oko 50k za rjesavanje tog problema pa me zanimaju vase preporuke gdje krenuti ortodontu ili stomatologu i koje preporucate u zg kao najbolje.
yahoo2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 13:05   #1099
Ima li slučajno tu netko iz Kaštela? Trebala bi dobrog zubara preko HZZO-a, pa ako netko ima preporuku neka javi...
__________________
If we dream too small, we live too small.
zujalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 18:45   #1100
Quote:
yahoo2 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

imam problem sa zagrizom gornji zubi mi padaju tocno na donje i jedinice i dvojke su mi gotovo potpuno potrošene (odprilike velicine vidljive na gornjoj slici) Uz to imam veliki broj karijesa na zadnjim zubima i nedostaju mi 2 zuba (petice) imam 30 godina i u principu ne znam gdje krenuti u rjesavanje svih ovih problema. Uzasno me smeta stanje zubiju i uspio sam ustediti oko 50k za rjesavanje tog problema pa me zanimaju vase preporuke gdje krenuti ortodontu ili stomatologu i koje preporucate u zg kao najbolje.
ja bi ti preporučio da si prvo saniraš te karijese koje imaš, što financijski nije toliko značajno, i onda kreneš tražiti ortodonta ako imaš takav loš zagriz.. možda ti neće trebati niti tolika financijska sredstva za sve jer se s ortodoncijom može puno toga riješiti, npr. zatvoriti rupe od petica, al otom potom...
deda27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:15.