Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2008., 03:02   #41
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
pa da, zato što to nisu seksualni rituali. poanta rituala jest da usmjeri i kontrolira energiju koja se oslobađa uslijed te, mile nam, djelatnosti
i bolje je, barem za početnika, da radi ritual bez partnera. meni je još uvijek tako najbolje.
mislim da znam o čemu govoriš

Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
što ti se smučilo?
ritual bez partnera
naime mislila sam na jednu divnu osobu dok sam meditirala na ljubavnu čakru...i doživila duhovni orgazam....
a puklo me posli na nešto nečasno..i onda nisam imala srca mislit na tu osobu, jer nisam još nikad, pa mi je ko svetinja
i onda san budala mislila na ništa,........ da je bar na ništa
na ništavilo, seks ko seks

i onda mi je u usporedbi s duhovnim orgazmom (a stvarn je tako bilo, bila san high.. nešto neopisivo) smučia mi se život
i znam da sam mislila na tu osobu da bi imala šta kanalizirat al ono.....znam inače da kad sam na tu shemu, možda je bilo čak pozitivno no dugoročno stvara frustraciju mi ipak.
jednostavno ne želim.......naime ljubomorna sam kad mi neko priča o platonici i kaže ah ne bi ga/je ni tak/la samo bi ga /je gledala

to je divan osjećaj, a ja, znam iz iskustva, kad krenem na tjelesne misli.....ode platonika brzo, bar to najlipše

sad gledam koliko mogu izdržat a da se ne sjećam da sex postoji

Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
ja meditiram. koncentriram se na slike, tarot karte, simbole i sl. u stvari, svaki kreativni čin smatram meditacijom.
ja imam štetnu naviku, da su mi razgovori o dubokim temama meditacija.
nažalost ponekad postanem ovisna o komunikaciji, a nijedna ovisnost nije lijepa.

dobra mi je meditacija gledat sretne ljude.. (ne zadovoljne, nego istinski sretna, s osmijehom tek tako)
malizia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 03:04   #42
zanimljivo, malizia, nisam nikad takvo nešto radila, ali mi se čini da ti podsvijest govori da bi se trebala usmjeriti na niže čakre
to jest, prvo na niže, pa onda na više.
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 03:05   #43
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
izađem iz karte, zatvorim čakre, napravim znak tišine..

ne znam što znači nijedno

kakvo zatvaranje pobogu ..... biche san se shebala, ovako na svoju ruku
malizia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 03:06   #44
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
da demonstriram?

uh ah ehm mrrrr

....
mogu opisati samo?
ma to sam mislila, šta se praviš...


Quote:
radi se o tome da je meditacija ista kao i bez seksualnog podražaja, ALI-
prvo treba pročistiti čakre i napraviti ritual zaštite.
onda treba masturbirati i, recimo, u sebi mantrati neku mantru koja nam pomaže da dođemo u transično stanje (to je točka na kojoj više ne trebamo nikakav stimulans da bismo se održali u stanju seksualne uzbuđenosti), onda se krene u meditaciju. recimo da meditiramo na tarot kartu, zamišljamo okvir karte, ulazimo u kartu i sve ostalo što meditacija/ritual zahtijeva, na vrhuncu radnje, ili kad više ne možemo izdržati, pustimo tijelo da ima orgazam.

neki bi možda potpuno izostavili orgazam, a neki bi svršili tek na kraju radnje koja se odvija u meditaciji, ali ja radim ovako. poslije završim radnju, izađem iz karte, zatvorim čakre, napravim znak tišine i to je to
zvuči komplicirano. ja se seksam isključivo iz užitka. jel ima šta loše u tome?
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 03:09   #45
Quote:
malizia kaže: Pogledaj post
ne znam što znači nijedno

kakvo zatvaranje pobogu ..... biche san se shebala, ovako na svoju ruku
prije početka rituala se čakre otvore i pročiste, kad ritual završi moraš ih zatvoriti, inače dođe do gubitka energije. svakodnevni život ne zahtjeva toliko angažmana i to je iscrpljujuće.
'znak tišine' je simbolički čin/znak koji magičar daje kad ritual završava. to može biti znak Harpokrata (palac na ustima), a može biti i nešto sasvim individualno i tvoje, a što te podsjeća na tišinu.
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 03:10   #46
Quote:
florine kaže: Pogledaj post
ma to sam mislila, šta se praviš...
zvuči komplicirano. ja se seksam isključivo iz užitka. jel ima šta loše u tome?

ma nema, samo je super raditi vizualizacije dok si napaljena, jer su slike ohohohohohohohoohohoohohohohhohooooooooo na entu potenciju
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 03:10   #47
Quote:
malizia kaže: Pogledaj post
mislim da znam o čemu govoriš


ritual bez partnera
naime mislila sam na jednu divnu osobu dok sam meditirala na ljubavnu čakru...i doživila duhovni orgazam....
ne znam da li je to moguće i dali ima veze s meditacijom ili pogrešnim usmjeravanjem.. uglavnom, jednom mi je prilikom orgazma puklo nešto u ušima i oglušila sam na neko vrijeme.. ozbiljno, prvo sam bila očajna, pa mi je bilo smiješno.. u svakom slučaju poslije toga sam doživjela nekontroliranu bujicu razniraznih slika, emocija, fobija.. kao da se čitav svemir dogodio sada i tu.. odonda ne masturbiram tako jako
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 03:11   #48
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
zanimljivo, malizia, nisam nikad takvo nešto radila, ali mi se čini da ti podsvijest govori da bi se trebala usmjeriti na niže čakre
to jest, prvo na niže, pa onda na više.
zašto?
malizia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 03:11   #49
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post

ma nema, samo je super raditi vizualizacije dok si napaljena, jer su slike ohohohohohohohoohohoohohohohhohooooooooo na entu potenciju
ali nije mi jasno.. daj zaljepi neku slikicu na koju masturbiraš.. npr, nije mi baš najjasnije moram priznat, a znatiželjna sam
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 03:14   #50
Quote:
florine kaže: Pogledaj post
ne znam da li je to moguće i dali ima veze s meditacijom ili pogrešnim usmjeravanjem.. uglavnom, jednom mi je prilikom orgazma puklo nešto u ušima i oglušila sam na neko vrijeme.. ozbiljno, prvo sam bila očajna, pa mi je bilo smiješno.. u svakom slučaju poslije toga sam doživjela nekontroliranu bujicu razniraznih slika, emocija, fobija.. kao da se čitav svemir dogodio sada i tu.. odonda ne masturbiram tako jako
ee, i meni se to dešavalo
mislim da ima veze s grlenom čakrom, barem kod mene, ko da mi pukne neka brana u percepciji. znala sam imati i zvučne halucinacije, to jest, baš bih čula jake šumove, ili siktanje, tako nešto. mada mislim da to možda i nije halucinacija, nego kao da čujem kako mi krv struji kroz bubnjiće.
Quote:
malizia kaže: Pogledaj post
zašto?
zato

pa očigledno ne možeš držati energiju samo u srčanoj čakri, nego ti se spušta u pupčanu protiv tvoje volje. znači da ti je pupčana malo izvan kontrole. samo zbog toga
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 03:14   #51
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
prije početka rituala se čakre otvore i pročiste, kad ritual završi moraš ih zatvoriti, inače dođe do gubitka energije. svakodnevni život ne zahtjeva toliko angažmana i to je iscrpljujuće.
al kako se to radi

to sam primjetila, da gubim energiju lako.. omg što si učinih
malizia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 03:17   #52
Quote:
florine kaže: Pogledaj post
ali nije mi jasno.. daj zaljepi neku slikicu na koju masturbiraš.. npr, nije mi baš najjasnije moram priznat, a znatiželjna sam
ja ću se pocepat s tobom

evo ti jedna karta


vidiš, prvo se čovjek mora napaliti, to je individualno, dal će netko misliti na svog partnera ili će gledat golišave slikice ili nešto treće-nije bitno, samo da se dovede u stanje kad mu taj stimulans više nije potreban, tek onda se ide u vizualizaciju. kuiš sad?
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 03:17   #53
Quote:
florine kaže: Pogledaj post
ali nije mi jasno.. daj zaljepi neku slikicu na koju masturbiraš.. npr, nije mi baš najjasnije moram priznat, a znatiželjna sam
pogled na slici/vizualizaciji je najbitniji...
onako potpuno submisivan i nevin
malizia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 03:19   #54
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
ee, i meni se to dešavalo
mislim da ima veze s grlenom čakrom, barem kod mene, ko da mi pukne neka brana u percepciji. znala sam imati i zvučne halucinacije, to jest, baš bih čula jake šumove, ili siktanje, tako nešto.
malo me to uplašilo.. ali shvatila sam kako do toga doći, također mi se događa ako se jako napalim, pa se dugo suzdržavam da dobijem gotovo neizdržive grčeve u području slezene.. to zna biti jako jako neugodno i trajati satima.. tako da sam vrlo oprezna što se tiče tih rubnih seksualnih područja.

najdraže su mi vizije kad se ja lijepo dva tjedna (ili par mjeseci ) bavim jednom idejom, tu i tamo mantram na određen motiv, pa mi se otvori, prizovem inspiraciju, što li.

seks mi isključivo spada pod hedonizam
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 03:20   #55
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post

vidiš, prvo se čovjek mora napaliti, to je individualno, dal će netko misliti na svog partnera ili će gledat golišave slikice ili nešto treće-nije bitno, samo da se dovede u stanje kad mu taj stimulans više nije potreban, tek onda se ide u vizualizaciju. kuiš sad?

ja sam se jednom probudila od grmljavine i onda gledala neke tamo kose krovove

nego jel ima smisla ovo moje s celibatom potpunim, jesi ti i kad probala... il se ti uzdižeš uz tarot što češće ?
malizia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 03:22   #56
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
ja ću se pocepat s tobom

evo ti jedna karta


vidiš, prvo se čovjek mora napaliti, to je individualno, dal će netko misliti na svog partnera ili će gledat golišave slikice ili nešto treće-nije bitno, samo da se dovede u stanje kad mu taj stimulans više nije potreban, tek onda se ide u vizualizaciju. kuiš sad?
nemoj jako da se pocepaš. želim čistu savijest

ali ja u ključnom trenu kad ti misliš na sliku ne mislim na ništa
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 03:22   #57
i ja mislim da su mi te donje čakre u k...

kad ih ne razumijem baš, pa se teško motiviram na meditaciju s njima, jedino ona s voljom mi je simpa

šta da "očekujem" od kojenke i spolnice?
malizia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 03:26   #58
Quote:
malizia kaže: Pogledaj post
al kako se to radi

to sam primjetila, da gubim energiju lako.. omg što si učinih
pa, ono, standardnim vizualizacijama i mantrama. ja ih zamišljam kao velike obojane stožce/ljevke/kugle i energiju zlatne boje koja ide iz prve čakre prema gore. kako prolazi kroz čakru, tako se ona aktivira, počinje rotirati sve brže i boja je sve intenzivnija i zvuk je sve jasniji. tako ideš čakru po čakru do krunske. onda zamišljam da mi iz glave izlai bijela energija i da mi prekriva cijelo tijelo, kao jaje.

čakre se zatvaraju suprotnom metodom, prvo povučem bijelu energiju, pa ju spustim u krunsku, pa smanjim kuglu, utišam zvuk, spustim žutu energiju do ajne, i tako čakru po čakru do korijenske.

Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 03:28   #59
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
pa, ono, standardnim vizualizacijama i mantrama. ja ih zamišljam kao velike obojane stožce/ljevke/kugle i energiju zlatne boje koja ide iz prve čakre prema gore. kako prolazi kroz čakru, tako se ona aktivira, počinje rotirati sve brže i boja je sve intenzivnija i zvuk je sve jasniji. tako ideš čakru po čakru do krunske. onda zamišljam da mi iz glave izlai bijela energija i da mi prekriva cijelo tijelo, kao jaje.

čakre se zatvaraju suprotnom metodom, prvo povučem bijelu energiju, pa ju spustim u krunsku, pa smanjim kuglu, utišam zvuk, spustim žutu energiju do ajne, i tako čakru po čakru do korijenske.

čekaj, i ti si svega toga svjesna?
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 03:30   #60
Quote:
malizia kaže: Pogledaj post
nego jel ima smisla ovo moje s celibatom potpunim, jesi ti i kad probala... il se ti uzdižeš uz tarot što češće ?
ah, celibat
imam dečka, pa ono, ne mogu ga prisiljavati na to. pokušala sam biti u celibatu u smislu da ne svršavam, ali nisam uspjela više od dva tjedna
Quote:
florine kaže: Pogledaj post
nemoj jako da se pocepaš. želim čistu savijest

ali ja u ključnom trenu kad ti misliš na sliku ne mislim na ništa
e, pa to je ključni trenutak! to je tantra. taj period treba trajati što je moguće duže, jer su svijest i energija jako podignute i magijski iskoristive.

Quote:
malizia kaže: Pogledaj post
i ja mislim da su mi te donje čakre u k...

kad ih ne razumijem baš, pa se teško motiviram na meditaciju s njima, jedino ona s voljom mi je simpa

šta da "očekujem" od kojenke i spolnice?
pročitaj neku knjigu o čakrama. korisno je to.
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:48.