Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2009., 16:46   #161
Quote:
south86 kaže: Pogledaj post
Pozitivan. Na nekim tekmama u ranim 90im se je pjevalo "Gradanski je sampion"

Nek me Spitka il valsimot isprave ako su me stariji lagali
Pa i ona snimka sa sjeveroistoka Kantride iz 1992. "Građanski Zagreb clap clap" (mislim da je 1992)
__________________
F-104G
Zond is offline  
Old 26.03.2009., 17:35   #162
Quote:
WOODOO CHILE kaže: Pogledaj post
Zašto bi kvaliteta nogometa bila presudna?Ako će svi srat protiv našeg nogometa nikada neće biti bolje...u 3. engleskoj ligi su stadioni puni,a takav nogomet ne želimo gledati...mi smo zapravo svi pičkice...navijam za svoj klub,gledao sam ga i pratio 94' u Ligi prvaka,jednakom ludošću dok je zaostajao 30 bodova za dinamom,pratim ga i sada,ne tražim opravdanja u poslu,obitelji,kiši,Grgiću,Kerumu,Mamiću...
slazem se,al ti,ja,i ostali smo navijac,ultrasi ili kako oces,a ovdje pricamo o gledateljima,publici....engleska je prijatelju mnogoljudnija od hrvatske brat bratu 15puta,mozda vise,mozda manje al nisam puno fulo...ako cemo gledati prosjek neki vec,pomnozi onda svaku utakmicu, broj gledatelja na poljudu/makimiru sa 15 i dobiti ces impresivnu brojku hehe
 
Old 26.03.2009., 18:08   #163
Quote:
i(ST)ok kaže: Pogledaj post
knjiga - kako je to bilo 41 plus đita - putovanje lijepom našom ...

moramo imat i volontere a ti odma na lovu, e jebenti miša, nećemo tkao naprid.

materijalizam doli - dilimo sve
može, nakon pobjede dijelimo plijen...žene i kuće
a znaš nas purgere, agente najveće
soulcrew is offline  
Old 26.03.2009., 19:44   #164
Quote:
soulcrew kaže: Pogledaj post
a znaš nas purgere, agente najveće
Tko vas ne zna, skupo bi vas platija..
Playlife_ is offline  
Old 26.03.2009., 19:51   #165
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
evo da pejstam s drugog topika;

Kad smo kod rasprave o glednosti, što to klubovi čine da ih ja dođem gledati?
Opet, uzet ću primjer kina. Što kina čine da ja gledam film u kinu kod njih a ne doma na sprženom dvd-u? Ko prvo, mole me da dođem preko reklama bili na ulici bilo na televiziji bilo na internetu. Ulažu u infrastrukturu i nove tehnologije (bolje stolice, 3D filmovi, zvuk i slika savršeni, wc-i odlični, ugodno osoblje, izbor kokica/pića). Nude razne pogodnosti da mi olakšaju trošenje novaca (besplatan parking, besplatne/jeftinije karte za određene predstave, kupovina karta putem neta, rezervacije putem neta, sustav kupnje karata bez čekanja u redovima, itd).

A što to bilo koji nogometni klub čini za mene? Dal uz kupljenu ulaznicu za utakmicu imam i besplatan parking u čuvanoj garaži u vremenu trajanja utakmice? Dal mogu rezervirat koje mjesto na stadionu oću i kartu kupit prek neta? Dal imam jebeni wc od čijeg smrada ne umrem a pisoar je zapravo zid? Postoji li bilo što za okrijepu u sklopu stadiona, sokići/sendviči? Ulaže li se išta u komfor gledatelja? Kvalitetu nogometa? Bar identitet kluba putem domaćih igrača i raznih aktivnosti - poput ako se učlaniš u službeni klub navijača možeš otići na večeru s trenerom i par igrača i upoznati trening centar? Ne. Toga nema.
najbolji post ikad.
simpatizer is offline  
Old 26.03.2009., 20:02   #166
Quote:
Spitka kaže: Pogledaj post
Opet kurčina od argumenta. Po tom su najfanatičniji navijači u Hrvatskoj oni Vatrogasca iz Špičkovine jer tamo na utakmicama bude i po 37,4% stanovništva.
Naravno da će u većem mjestu ljudi imat više sadržaja i interesa i da je uvijek na stadionu manje ljudi ako gledamo relativno.

Činjenica je da sam u Splitu bio valjda 25 - 30 puta i svaki put putem gledao migracije iz Biograda, Zadra, Knina, Vodica, migracije zahvate cijelu Dalmaciju i dolazi na tisuće ljudi.
Iz Zagorja na Dinamo idu dve, tri ekipe Boysa, ostali baš i ne, dakle ne može se to uspoređivat.

Što se rezultata tiče, mislim da je nama stadion puno veći minus nego vama rezultati. Shvati da mi nemamo krova na stadionu, znaš li što to znači za 90% populacije? Čak i mene to brine, jebiga, godine su tu...

I ponavljam, niti ne tvrdim da je Zagreb jednako odan Dinamo, kao Hajduk Splitu, samo kažem da razlika nije baš takva kakvom je vi prikazujete.

Zna san da češ to napisat, ali to je istina, ako u nekon selu od deset iljada ljudi 3740 dolazi na utakmice to selo sigurno više voli svoj klub od grada koji ima 0.8 posto posjete. Jebiga statistika je neumoljiva jeli.

Jesi kad bija na utakmicu protiv cibalije ili kamena na poljudu, e jebiga onda nemoš vidit migracije. Kad ti kažeš dalmacija reka bi čovik da je to na području od dva kilometra. i ko je vama kriv šta vaši navijači iz oklice zagreba i zagorje nedolaze na utakmice. i još jedna u krugu od 20 kilometara od maksimira živi 700 000 iljudi, a u st negdi oko 200 000.
simpatizer is offline  
Old 26.03.2009., 20:03   #167
Quote:
simpatizer kaže: Pogledaj post
najbolji post ikad.
zato se cura vodi u kino,a ne na stadion...
Irriducibili is offline  
Old 26.03.2009., 20:12   #168
lock
native is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:52.