Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2010., 23:55   #501
a slusaj,bili vi mogli podnijeti da vam torcida paradira sa udarnim transom i par stotina zastava po Zagrebu?


Vukovar je Vukovar,nemoguce ga je s necim drugim usporedivat!
ŽUTI MRAVI is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 23:58   #502
Quote:
ŽUTI MRAVI kaže: Pogledaj post
a slusaj,jel vi mozete podnijet da vam torcida paradira sa udarnim transom i par stotina zastava po Zagrebu?


Vukovar je Vukovar,nemoguce ga je s necim drugim usporedivat!
Ja mogu, a brijem da bi svatko normalan u takvoj nekakvoj situaciji to prihvatio, ja bi i pivu platio, bez beda Šećer u venu i ajmoooo
ivan_p is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 08:59   #503
Quote:
ŽUTI MRAVI kaže: Pogledaj post
a slusaj,bili vi mogli podnijeti da vam torcida paradira sa udarnim transom i par stotina zastava po Zagrebu?

meni nebi smetalo
__________________
provokator
papillon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 10:42   #504
Quote:
ivan_p kaže: Pogledaj post
Ja mogu, a brijem da bi svatko normalan u takvoj nekakvoj situaciji to prihvatio, ja bi i pivu platio, bez beda Šećer u venu i ajmoooo
Quote:
papillon kaže: Pogledaj post
meni nebi smetalo
jos jedan dernek na vidiku


kad cemo to organizirat ?
__________________
flickr vienna
zcb covik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 11:45   #505
[QUOTE=ŽUTI MRAVI;29462994]a slusaj,bili vi mogli podnijeti da vam torcida paradira sa udarnim transom i par stotina zastava po Zagrebu?


Vukovar je Vukovar,nemoguce ga je s necim drugim usporedivat![/QUOT

naravno da bi se moglo i da je logicno da to bude u zagrebu ,glavni grad i to..... ali kad vec postavljas takva pitanja evo jedno pitanjce za tebe......dal bi vi mogli gledat nas s udarnim u splitu ako bi kojim slucajem recimo tamo bio prosvjed???????? znaci da ak vec sad u startu imamo takav debilni stav medusobni nema od toga nista.....onda nam i treba da nas ugase i razjebu sve kad smo jadni da nemremo svi stat kontra represije i kontra svega.....
-VG- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 12:23   #506


Zaključana četri topica.
To je budučnost navijačke scene.
Zaključavat topice jer ko mi šta može,moja je zadnja.

Kompleksi 1986.
stariplac is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 13.10.2010., 12:25   #507
i brisat postove 1986
1.3.1.2. is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 13.10.2010., 12:28   #508
stari prdonja 1950
__________________
ZbogoM
lasta is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 13.10.2010., 13:22   #509
Quote:
zcb covik kaže: Pogledaj post
jos jedan dernek na vidiku


kad cemo to organizirat ?

kad nađemo zajedničkog neprijatelja
a kolko vidim već ga imamo
i to više njih
__________________
provokator
papillon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 14:29   #510
Quote:
ŽUTI MRAVI kaže: Pogledaj post
a slusaj,bili vi mogli podnijeti da vam torcida paradira sa udarnim transom i par stotina zastava po Zagrebu?


Vukovar je Vukovar,nemoguce ga je s necim drugim usporedivat!
podnijeli su oni prije tri godine da im torcida paradira u korteu cijelim gradom i nisu se nešto posebno pobunili. tako da im očito ne smeta.
nije bilo doduše zastava i udarnih al je svejedno bilo lijepo

a sad ozbiljno - kad ja život u pitanju, svi smo mi Hrvati. Samo je žalosno što previše budala to ne razumije.
__________________
"To mi je najgore, odeš na tekmu a ovi te s tribine krenu gađat šurikenima, jebiga ko preživi pričat će. Ono što preživi napada drugi val nunčakama, a onda uljeću treći i kolju sve kaj se još trzaju."
sjeveroistok89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 15:23   #511
Quote:
ŽUTI MRAVI kaže: Pogledaj post
a slusaj,bili vi mogli podnijeti da vam torcida paradira sa udarnim transom i par stotina zastava po Zagrebu?


Vukovar je Vukovar,nemoguce ga je s necim drugim usporedivat!
Ako SVI kao navijačka cjelina, imamo zajednički cilj, onda ne bi bio problem! Kako očito ni njima u Njemačkoj nije bio problem.
__________________
DZG
MLB is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 16:08   #512
[QUOTE=sjeveroistok89;29471425]podnijeli su oni prije tri godine da im torcida paradira u korteu cijelim gradom i nisu se nešto posebno pobunili. tako da im očito ne smeta.
nije bilo doduše zastava i udarnih al je svejedno bilo lijepo
[QUOTE]

Isto kao kak ste i vi podnijeli godinu-dvije ranije
vozzap is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 16:24   #513
eto sve smo se dogovorili
__________________
Učlani se!
:п
lišina is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 17:18   #514
[QUOTE=vozzap;29473278][QUOTE=sjeveroistok89;29471425]podnijeli su oni prije tri godine da im torcida paradira u korteu cijelim gradom i nisu se nešto posebno pobunili. tako da im očito ne smeta.
nije bilo doduše zastava i udarnih al je svejedno bilo lijepo
Quote:

Isto kao kak ste i vi podnijeli godinu-dvije ranije
misliš ono u 6 ujutro ili u 7 ujutro, kad svi samo čekaju na vas i razmišljaju o vama? Eustahijevski trk do praznog poljuda uspoređuješ s polusatnom šetnjom 200 ljudi kroz centar zagreba, dvosatni boravak u srcu zagreba, odmarajući u parku, na izvol'te? a dobro. Jel to?
eee mitomani moji..
__________________
"To mi je najgore, odeš na tekmu a ovi te s tribine krenu gađat šurikenima, jebiga ko preživi pričat će. Ono što preživi napada drugi val nunčakama, a onda uljeću treći i kolju sve kaj se još trzaju."
sjeveroistok89 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 13.10.2010., 17:24   #515
budućnost pokreta je nikakva, pored huškačkih medija.

http://www.index.hr/sport/clanak/des...va/517631.aspx

koji huškači jebeni, koja kaznena odgovornost za njih vrijedi kad ovako plasiraju vijesti?

mediji su zlo.
__________________
"To mi je najgore, odeš na tekmu a ovi te s tribine krenu gađat šurikenima, jebiga ko preživi pričat će. Ono što preživi napada drugi val nunčakama, a onda uljeću treći i kolju sve kaj se još trzaju."
sjeveroistok89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 09:46   #516
ko mi je obrisal post?????

super, "korteo po ZG" provokacije mogu a naša kontra nemre???

ko je da je, srami se
__________________
na maksimiru do mirogoja
mucek72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 09:49   #517
Quote:
mucek72 kaže: Pogledaj post
ko mi je obrisal post?????

super, "korteo po ZG" provokacije mogu a naša kontra nemre???

ko je da je, srami se
On koji je počeo je dobio crveni, vi koji ste odgovorili ste samo brisani.

Za tu prežvakanu temu imate topice BBB i Torcida. Ime ovog topica je "Budućnost navijačkog pokreta u Hrvatskoj"...
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 15:17   #518
Tko zna što je budućnost navijačkog pokreta, pa nismo vidioviti... Ali sadašnjost je zanimljiva... Od velikih trenutčano ostala je jedino Torcida, boysi nažalost su totalno pali , više ne znaju što su, ni što hoće ni kakva je to grupa, armada i kohorta standardno ostali se trude ali to je sve nedovoljno za ozbiljnije komentiranje... Znači sadašnjost nije baš lijepa, a budućnost s obzirom na nered u samim skupinama i uefa kazne i pritsak biti će još gora... Kokice, bezalkoholno pivo i hoćemo pobjedu
__________________
Da se ovdje radi samo o nogometu, ne bi se ni javio. Javljam se jer znam - ako padne lopovluk, nerad i nemar u Hajduku, na jednom čvoru kao što je taj - onda pada u državi." Pavao Grubišić Čabo
ersteone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:40.