Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2017., 11:41   #281
Potražujem majstora električara koji bi provjerio i popravio kvar u stanu u Zagrebu. Pri pokušaju paljenja svjetla u kupaonici (vlaga?) sklopka svaki put izbacuje.
Shpiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 13:37   #282
Tražim majstora (pretpostavljam električara) koji će regulator grijanja prebaciti iz jedne u drugu, susjednu sobu. Ponude na PM.
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 04:24   #283
Tražim firmu koja se bavi adaptacijom. Krajnji sjever hrvatske
prodigy08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 19:28   #284
Trebam preporuku majstora za centralno. Treba zamjenit dolaznu i odlaznu cijev na jednom radijatoru jer su stavljeni obrnuto (vruca dolje a povrat gore) i taj slabo grije, uz to promjenio bi obicne ventile termostatskima (oko 10 kom). Novi Zagreb.
weidertm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 23:35   #285
Trazim firme za izgradnju obiteljske kuce na podrucju Rijeke. Mozda moze i netko iz okolnih dijelova Hr, ako ima preporuku pa cemo vidjeti cijenu.

Na par mjesta sam poslao troskovnik, volio bi dobiti jos neke preporuke.

Hvala
__________________
Bla bla bla
giga1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 10:32   #286
majstor za obradu prozora izvana

trebam majstora (zidara) koji bi obradio prozore izvana, naime stavljen je novi prozor u kuhinji na 9. katu zgrade i majstori nisu do kraja obradili prozore izvana, neboder je u centru Zagreba
white sugar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 15:15   #287
Trebam električara za dogradnju 3 utičnice i postavljanje utičnice na knauf. Područje novi zagreb. Preporuke u PP. Hvala!
Aerol is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 19:32   #288
trazim nekog tko zna s knaufom!
zapadni dio grada..
ponude u pp
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 20:37   #289
...i ja molim..

Quote:
Brillus kaže: Pogledaj post
molim savjet za iskusnog stolara koji bi napravio kupaonski ormarić prema našim skicama i isti smontirao u prostor..obavezno izdavanje računa
polica kupaona,u obliku ležećeg slova U s gornjim krakom dugačkim oko 145 cm, debljina police oko 4 cm, drveni dekor...montaža i ostalo nije potrebno...
nepis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 07:49   #290
Molim preporuku Zg parketar za prebrusiti i prelakirati parket... ali da zaista zna odraditi kako spada taj posao!
Yorkshire is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 12:44   #291
Trebam preporuku dobrog i povoljnog bravaru za izradu metalnih nogu za stol.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 21:59   #292
Večer,

zima je tu,trebao bi grijati potkrovlje a nemam onu rupu u dimnjaku za cijev od peći.. Dimnjak imam,samo bi trebalo probiti rupu u zidu i složit to. Sa vanjske strane kuće je dimnjak zidan,u potkrovlju je knauf,ispod je normalna cigla,nema žbuke,sa vanjske strane je dimnjak koji se naslanja na taj zid a dimnjak je zidan sa malom ciglom itd.

Dali se netko na forumu razumije i ima znanje i alat za napravit to,preporuka nekog frenda,rođaka,susjeda? Nalazim se blizu Sesveta,Zagreb
NPC is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 13:22   #293
Preporuka majstora

Pozdrav,

Trebam pouzdanog i povoljnog majstora koji bi izbušio otvor za ventilaciju fi 125mm dubina 70-75 cm. Područje Zagreb Centar, zahvaljujem.


Preporuke u PP. Hvala!
OMFGBBQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 01:10   #294
Gradnja obiteljske kuće - preporuka tvrtke

Molim preporuku za pouzdanu tvrtku ili obrt za gradnju obiteljske kuće u Rijeci.
forbix is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 22:37   #295
Tražim stolara za napraviti kuhinju po mjeri (potkrovlje) . Zagreb.
Ponude na pm.
Jackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 02:18   #296
Trazim stolara za izradu kuhinje po mjeri i ugradbenih ormara (sobni i u predsoblju). Lokacija Zagreb. Hvala!
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 20:11   #297
centralno grijanje na drva

Namjeravamo ugraditi centralno grijanje na drva, dakle malo jacu pec kupiti (14-15kw) i spojiti radijatore te tako grijati stan od cca 90 kvadrata. Mozete li mi preporuciti nekog dobrog u Rijeci tko bi napravio cijelu instalaciju a da opet ne platim ko suho zlato?? Znam da u pocetku treba malo vise iskesirati ali od nekih ponuda mi se zavrti u glavi

Zadnje uređivanje fermina-daza : 11.01.2018. at 21:34. Reason: pogledati popis tema prije otvaranja nove
kockicaleda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 10:57   #298
Trebam majstora koji bi mi sredio stepniste,konstrukcija je zeljezna koju bi trebalo prefarbati a gaziste su drvene daske koje bi trebalo prebrusiti i prefarbati. Netko na podrucju Osijeka, ili bar koga da trazim, pretpostavljam da stolari mogu gaziste srediti ali trebam nekoga tko mi moze i konstrukciju (nisam u mogucnosti zbog manjka vremena i male bebe)
Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...such a perfect day, I´m glad i spent it with you...
Marinche. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 08:08   #299
Jutro!

Trebala bi hitnu preporuku, mestra od suhe gradnje, koji bi mi u potkrovnoj spavacoj sobi postavio knauf. Materijal je dotegljen, traze se 'zlatne' ruke. Hvala.
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 10:43   #300
Ravnanje zida u kupatilu prije postavljanja plocica?

Pozdrav svima,

Zapoceo sam renoviranje malog kupatila. Nove cijevi, novi kablovi, nove plocice, nove sanitarije, ma doslovno sve.
Na red je dosao keramicar koji je odbio raditi plocice jer je zid nakrivljen(razlika gore i dolje je 4cm). Nisam dobio nikakav savjet pa pitam vas. Sta da radim i koga da zovem da izravna taj zid?

Hvala!
Roberto V is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:15.