Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2006., 11:32   #81
a koji brojevi? ja sam trenutno na 85D a rekli su mi da s dojenjem skocis za jos jedan broj
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 21:23   #82
Nisam pitala. Vidjela sam na izlogu, ali vjerojatno imaju sve brojeve.
STvarno is narasla Ja sma još uvijek na svojoj 75C
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 09:33   #83
70B sam bila, sada 70C - i izgledam ko da nosim push-up, a prebacila se na "normalne" sportske grudnjake...
Pahuljica79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 13:30   #84
Kad ste otprilike pocele kupovati trudnicku odjecu?
Ja jos stanem u 2 para hlaca jer su labavije od drugih pa mi ne stiscu trbuh, ali bed mi je ovak rano ici u shopping.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 13:36   #85
Quote:
ksenija_2 kaže:
Kad ste otprilike pocele kupovati trudnicku odjecu?
Ja jos stanem u 2 para hlaca jer su labavije od drugih pa mi ne stiscu trbuh, ali bed mi je ovak rano ici u shopping.
Ja sam nosila staru odjecu dok sam stala u nju (kratno vrijeme )
Onda kak sam prerasla sve hlace - kupila nove trudnicke, pa jednima odrezala visoku pasicu (sad imam sexy hlace) i ne jedne nabacila gumicu od rupice do gumba - pa zijevaju
Majce sam morala obnoviti, jer su vecina uske i kratke (prije do ruba hlaca).
Pa kupila par majci duzih da prijedju hlace
Ali ja sam se naglo sirila i nisam dobro mjerilo
Pahuljica79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 13:43   #86
kupila nesto majica u Amadeusu (onaj hangar u novom zg) a hlace uzicarila (jedne trapke, jedne crne) i to je to
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 13:52   #87
kupila u 12-om tjednu jedne i moram kupit bar još jedne jer me već sram hodat stalno u istima

U majice još stanem, kako sam visoka uvijek sam morala tražit malo duže majice i veste.....

Stanem u još 3-oje svoje hlače al me previše tiskaju dok sjedim pa ih ne nosim.......navikla se na ovu ugodu sa rastezljivom pasicom...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 14:51   #88
Mandy, di nadjes te malo duze majice?
Ja se pomirila vec sa tricetvrt rukavima i do malo ispod pupka (u netrudnom stanju).
A sad su mi taman do ispod sisa

Furala jedne rastezljive trapke iz Amadeusa 2 broja vece (dobila na posudbu) do 20 tjedna. S tim da je mene kvacilo ljeto, pa sam se izvlacila na haljinice i suknjice.
Dobila na poklon jedne trudnicke hlace i majicu, kupila jos jednu i sad sam stalno u tome Plus trenirke stare.
Al sve mi smeta oko trbuha i nisko i visoko, najradije bih gola hodala, da je samo dovoljno toplo.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 14:57   #89
Quote:
Zmijica kaže:
Mandy, di nadjes te malo duze majice?
vidla ja jucer u ilici. ducan ti je neki....ne znam ni kak se zove. ugl, krenes s Trga desnom stranom, prodes frankopansku, prodes alpinu i samo hodaj jos malo i gledaj izloge ne mos' fulat, a ja ne mogu bolje objasnit
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 15:18   #90
Quote:
ksenija_2 kaže:
Kad ste otprilike pocele kupovati trudnicku odjecu?
Ja jos stanem u 2 para hlaca jer su labavije od drugih pa mi ne stiscu trbuh, ali bed mi je ovak rano ici u shopping.

Mene su počele tiskati sve moje traperice i to one niske a ove trudničke hlače ne bih hvala (makar bum morala brzo kak izgleda)
Zašto diesel i replay nemaju trudničke hlače ubit ću ih. Kupila bi jedan XXL par i nosila bi ih stalno i kad ne bi bila trudna. Ne bi htjela izgledato ko neka baba
Uopće mi je žao dati lovu za trudničku odjeću... zato bi si htjela odabrati nešto u čemu ću moći biti i kad rodim, al mora biti
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 15:24   #91
tesko da bus tako nesto nasla, jad odi tamo skicni na trbuhe
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 16:08   #92
Quote:
Zmijica kaže:
Mandy, di nadjes te malo duze majice?
Ja se pomirila vec sa tricetvrt rukavima i do malo ispod pupka (u netrudnom stanju).
A sad su mi taman do ispod sisa

Furala jedne rastezljive trapke iz Amadeusa 2 broja vece (dobila na posudbu) do 20 tjedna. S tim da je mene kvacilo ljeto, pa sam se izvlacila na haljinice i suknjice.
Dobila na poklon jedne trudnicke hlace i majicu, kupila jos jednu i sad sam stalno u tome Plus trenirke stare.
Al sve mi smeta oko trbuha i nisko i visoko, najradije bih gola hodala, da je samo dovoljno toplo.
Ima ti ona marka CARPE DIEM (ima ih na većini tržnih centara u buticima), a meni frendica istu tu robu nabavlja u bar pola cijene i sve su ok stvari, ima običnih pamučnih al su duže (preko bokova idu), vestice, dolčevite.
Budem ti uslikala pa da vidiš, Cijene od 60 - 150 kn (veste zimske su najskuplje)
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 16:11   #93
Quote:
MaLo kaže:
Mene su počele tiskati sve moje traperice i to one niske a ove trudničke hlače ne bih hvala (makar bum morala brzo kak izgleda)
Zašto diesel i replay nemaju trudničke hlače ubit ću ih. Kupila bi jedan XXL par i nosila bi ih stalno i kad ne bi bila trudna. Ne bi htjela izgledato ko neka baba
Uopće mi je žao dati lovu za trudničku odjeću... zato bi si htjela odabrati nešto u čemu ću moći biti i kad rodim, al mora biti
Ja svoje kupila u dućanu za "normalne" na TC Savica, 198 kn imaju gore skroz rastezljivu pasicu koja ide prek trbuha (zasad ) i imaju takve hlače u kineskim dućanima, 70 kn izgledaju ok, niš posebno al meni malo kratke.......al ful ugodne
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 16:13   #94
eh da i trgovina Anita (prodaju inače donje rublje) na TC Jarun ima trudničkih hlača al su odlične (trendi ne bapske), ko normalne samo imaju rastezljivu pasicu i veeeeliki remen i koštaju 200 kn (samterice) i 260 hlače na peglu. U ostalim trudničkim dućanima niš mi se nije svidjelo.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 09:06   #95
Quote:
Zmijica kaže:
Mandy, di nadjes te malo duze majice?
Ja se pomirila vec sa tricetvrt rukavima i do malo ispod pupka (u netrudnom stanju).
A sad su mi taman do ispod sisa


Prijateljica mi rekla da je njezina sestra duge majice kupila u Benettonu. (inace, cura je bila stokilasica u trudnoci, a majice su joj pokrivale citav trbuh).
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 09:19   #96
a ja u Benetonu i Espritu ne mogu niš nać za sebe...i prije mimajice bile do pupka, rukavi 3/4....ono majica XL a ja je jedva navučem, hlače mi sve prekratke, a nisam niš posebno visoka (180)....Nikad kod njih nisam za sebe niš našla.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 09:38   #97
Quote:
mandy kaže:
a nisam niš posebno visoka (180)....
Mandy
Mislim da cemo se svi sloziti da zasluzujes dvije knedle za najbolji post dana!

Ni ja nisam nis posebno niska

Nije ni cudo da ti je vjencanica onako dobro stajala, imas visinu imas figuru
Pahuljica79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 09:40   #98
Al gdje se onda oblače one koje su više od mene
ja cijeli život muku mučim sa traženjem hlača i majica
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 09:47   #99
Quote:
Pahuljica79 kaže:
Mandy
Mislim da cemo se svi sloziti da zasluzujes dvije knedle za najbolji post dana!

Ni ja nisam nis posebno niska

Nije ni cudo da ti je vjencanica onako dobro stajala, imas visinu imas figuru
Pahuljice, nek ti Mandy pošalje svoje "normalne" majice i veste bit će ti taman prek trbuha i do koljena kako bi i meni bile
Satya is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 09:47   #100
Quote:
mandy kaže:
Al gdje se onda oblače one koje su više od mene
ja cijeli život muku mučim sa traženjem hlača i majica


Mislim da se radilo o Benettonu u Ilici (oni imaju nesto za trudnice).
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:52.